2 Întrebarea

1. Nu sunt gata să-mi dau capul la întreruperi. Dar "stralucirea", IMHO, aceasta este o varsta. Ie aceasta este pentru totdeauna. Depinde de ce înseamnă, în funcție de cât de mult se pot înmuia. Luați un burete pentru mâncăruri de teflon sau o sută mai are încă zgârieturi. În ceea ce privește Cometa și alte abrazive. Voi spune asta - în viața mea nu am văzut nimic care ar putea (nu fi păcat) să se spele cu aceste fonduri.






2. Există o pâlnie cu o gaură în partea de jos a peretelui posterior al frigiderului. Norocul scade condensul din peretele din spate. Să spunem doar în majoritatea frigiderelor.

2. +1. Chiar și maestrul a recomandat ca frigiderul să fie curățat - într-o pere de cauciuc pentru a colecta apă caldă cu permanganat de potasiu și se toarnă puțin în această gaură.

2. Am avut o experiență similară cu un candelabru. Este cel mai probabil fără speranță. plasticul îmbătrânește - prin urmare, galben și cu fisuri

Frigiderul este pus pe raft sferturi sau jumătăți de Kaji un mar, un miros curat bun, cel mai important, nu uita sa le schimbe, deoarece acestea se usucă, în caz contrar merele se vor răspândi mirosul.







Aș fi făcut contrariul:
1. ar scăpa de candelabre (cel mai probabil pe ciucuri din plastic au fost mult timp oxidat de timp, iar acum aceste candelabre arata rau);
2. ar spăla frigiderul, și radical, așa cum a fost deja recomandat.

1 / candelabru - îndepărtați toate pandantivele, diluează Domestos-ul în apă sau un remediu similar și potent și spălați-l acolo. Puteți totuși fiecare - shumnitom. Am scris despre asta în mod repetat - transformă totul ca să strălucească. Dar este mai bine să o aruncați și să o înlocuiți cu o mașină mai modernă și mai ușor de spălat :) Am avut aceasta - am fost îngrijorat teribil! Îmi amintesc cum un vis teribil!

Din păcate, pentru a arunca un candelabru nu există nici o posibilitate - este un maestru, apartamentul este detașabil. Vă mulțumim în acest sens. Primul respondent "instrument cu un scaun" a ajutat. Dar Domestosul, Șoimii, Cometa, Șoferii și toți ceilalți nu au ajutat. Și asta ma ajutat - fără zgârieturi, fără urme, fără stingere))))
Frigiderul a fost spălat în mod repetat cu o grămadă de fonduri. Acum voi încerca toate sfaturile - care va ajuta să spun)







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: