19 Comentarii despre plafoanele orașului la тумень г, широтная улица, 159

Atenție, aurum, plafonul orașului, proprietăți în mișcare, plafoane regale! Sunt înșelători! Toate recenziile pozitive pe care le scriu la fel. Nu contactați aceste piei (mutați proprietatea, aurul, plafonul orașului, plafoanele regale). Dacă nu doriți să fiți aruncată, ce sa întâmplat cu mine. După chemarea mea, tipul sa prezentat ca Serghei (Beloglazov Serghei Alexandrovici). Am luat măsurători, am luat un avans de 80% din suma tranzacției (în baza contractului) și am plecat. Conform timpului convenit, niciuna din aceste companii nu a venit. Pe a mea. Data viitoare ›







Îmi pare rău că am comandat plafoane în această companie! Am comandat-o, pentru că era aproape de casă, dar nu avea timp să călătorească și prețul se potrivea. Termenele nu sunt îndeplinite, instalațiile sunt transferate, au fost instalate ceva ca șinele de ghidare, totul este strâmb, au forat găurile suplimentare. Tipul "director" nu răspunde la apeluri, deși înainte de a semna contractul, el a sunat de zeci de ori! Return bani nu este de gând să, furaje promisiunile, îmi pare rău pentru timpul pierdut și nervi. Procura pentru semnare nu a fost, verificări false. Managerii schimba fiecare. Data viitoare ›







Au lăsat o aplicație pe site-ul Ceiling City. Producătorul de figuri al lui Beloglazov a sosit. Desigur, el nu sa prezentat, dar se pare că este bine cunoscut în Tyumen pe partea negativă. Contractul a fost alunecat din LLC "Moving Real Estate" în persoana directorului Polumogin. Ar trebui să-l scoatem afară și să citim recenzii. Dar din moment ce se grăbeau să se repare, au dat contractul de plată anticipată. El a semnat pentru Half-Moginy cu mâna stângă (!) Apoi a început chinul: fără apeluri, fără răspuns. Kinul este chemat. Au inceput sa se linga pe internet si foarte mult. Data viitoare ›







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: