12 Abilități de comunicare în perechi

12 Abilități de comunicare în perechi

12 Abilități de comunicare în perechi
Abilități de comunicare în perechi - o abilitate care nu este predată în școală. Cele mai multe fete care cred că "sunt ghinion în dragoste", de fapt, nu știu cum să comunice eficient.







Abilități de comunicare de bază în perechi

Atunci când stăpânești aceste abilități de comunicare în perechi, legăturile tale romantice vor deveni mult mai puternice și mai promițătoare pe termen lung.

Dacă visezi să-ți găsești perechea de suflete și să începi o familie, începe să-ți stăpânești astăzi aceste abilități.

12 Abilități de comunicare în perechi

Scream și tonul crescut de comunicare romantică sunt contraindicate.

  • De ce aveți probleme cu bărbații?
  • Dating, dragoste, relații, căsătorie - principiile secolului XXI
  • Faceți cunoștință ca bărbați - acest lucru va ajuta la o relație serioasă
  • Relația reală - cum să vă familiarizați cu un străin?
Distribuiți acest articol

Noi fetele sunt foarte interesante%)). În ceea ce privește fantezia - este doar lovitura noastră. Cât de mult mă uit la prietenii mei, colegi, rude - ponaprydumyvayut același lucru pe care omul în creier și în memorie nu a fost. Este ca și în vechea glumă:
bărbatul din autobuz se întoarce spre femeie: "Pește, bateți biletul, vă rog. O femeie crede: "Pește înseamnă pește, pește înseamnă șobolan, știucă înseamnă prădător, prădător înseamnă dinți, dinți înseamnă câine, câine înseamnă cățea ... COMRADE. Mi-a zis cățea. "Iartă-mă pentru expresii libere ^^.







1 an 4 luni în urmă

Vă mulțumesc foarte mult! Trebuie să învățați multe în relații, deși este dificil fără practică! Aceasta este cunoașterea necesară pentru orice persoană!

1 an 4 luni în urmă

Informații foarte utile, de care trebuie să învățați la orice vârstă. Astfel de cunoștințe nu vor împiedica o femeie căsătorită timp de mulți ani.

1 an 4 luni în urmă

1 an 4 luni în urmă

1 an 4 luni în urmă

Foarte adesea problemele în relații apar din cauza nu iubirii, și așa ... pot fi hobby-uri, sau nu prea multă simpatie. Când o persoană cu voi nu este iubită, atunci problemele încep, neînțelegeri, nimeni nu vrea să concedieze, trebuie să vă ascultați și să faceți ceea ce vă spune inima voastră și totul va fi în ciocolată.

1 an 4 luni în urmă

1 an 4 luni în urmă

Despre întârziere este interesant. Soțul meu întârzie mereu. Fraza de aproximativ cinci minute sau stânga înseamnă, voi, în aproximativ o jumătate de oră, o oră. Mă gândesc la asta și nu mă înfurie pe nimic.
Pentru a putea asculta, de bună calitate, oamenii îl apreciază întotdeauna. Nu te asculta, nu te duce in alt loc, nu mai spune, si chiar daca intrebi.
Exprimați-vă gândurile mai specific, mulți bărbați nu înțeleg indicii. Puteți vorbi mult timp despre faptul că geanta a purtat o curea, nu se potrivește cu pantofii etc. Obțineți ceva, cu excepția a ceea ce doriți.

1 an 4 luni în urmă

1 an 4 luni în urmă

"Dacă criticați prietenul dvs. mai mult de o dată pentru 10 complimente, atunci această relație nu va dura mult timp".
Ei bine, tu nu ești prima dată când scrie că bărbații trebuie să spună complimente) Și, recent, ei au spus că fetele nu trebuie să aștepte complimente de la bărbați) Nedrepte nedreptate)

1 an 4 luni în urmă

12 Abilități de comunicare în perechi

WAIT nu este necesar.
Vrei să fii fericit, cu un soț tare și credincios de vârstă potrivită, avere în casă? Respectați aceste sfaturi.
Doriți să primiți complimente, cadouri? Scrieți bărbaților cu 30 de ani mai în vârstă.
Tot ce puteți obține! 🙂
Doar decide ce este mai important pentru tine.

1 an 4 luni în urmă

12 Abilități de comunicare în perechi

  • 12 Abilități de comunicare în perechi
  • 12 Abilități de comunicare în perechi






    Articole similare

    Trimiteți-le prietenilor: