8 nuanțe la modă de toamnă în machiaj - machiaj - totul despre machiaj pe site-ul il de boté

Sunt în tendința: reticulatie Ombres Cinq Lumieres, Yves Saint Laurent a fost, să-l folosească în mod activ până când sora nu a fost curățat, „săgeata albastră“ prea, cum ar fi, nu atât de strălucitoare, și mai mult spokotsnogo ton întunecat, astfel calitatea „Sephora“ foarte mult; Eye Shadow Pure Color Eyeshadow unică, Estee Lauder-, de asemenea, să aibă, de bună calitate, în cutele secolului nu sa scufundat, „violet“, această nuanță mi se pare mai bine să se folosească de vară indiană;






pentru toamna "cositor" va predomina în machiajul meu ochi și buzele de ciocolată lapte de la mufe

Sunt pentru genele strălucitoare)

Nici măcar nu știu. Prun și ciocolată buzele sunt în curs de îmbătrânire mine cel puțin 10 ani, deci nu e al meu. umbra Bright asociez cu ceea ce, indiferent de perioada anului, nu numai cu toamna, astfel încât smarald, roz si violet doar a pus deoparte. Pewter mine este, cu excepția pe buze, doar îmi place să văd o nuanță în noua colecție de rujuri Dior. Săgețile albastre - este rotund HEV meu catarg, deoarece Aceasta face ca ochii mei albastru-gri luminos și „trage“ sunt albastre. Numai albastru, am folosi versiunea mai discret, nu în articol. Bright rimel albastru a fost I în combinație cu dermatograf albastru și albastru puhovichki toamna trecută și iarna. Nu vreau să repet, vreau unul nou.

Da, opțiuni provocatoare. Pentru mine, probabil, acceptabile sunt „cositorite“ și cerneală de culoare, adevărul meu nu este atât de luminos - prune de la Chanel. Orice altceva pentru meu tonul pielii si a ochilor - ucigaș varient, și să lucreze într-o „luptă“ make-up nu va merge daca nu esti un PR-manager, director de creație sau altcineva din intelectualitatea creatoare. Cred că visiniu, prune și schokolad acceptabil pentru frumusețile maro cu ochi, iar cerneala albastră și săgețile - pentru blonde cu ochi de lumină (prietena mea în acest machiaj - frumusete).







cositor pentru ochi. Totul este trecut de mine.

Îmi place aproape totul și este potrivit cu câteva excepții: prune ruj - Da, a vrut doar sa cumpere nuanta de ruj Armani. Violet și smarald umbra, gri-maro si rujul de ciocolata purta în mod periodic de multe ori pur si simplu nu-mi plac săgețile albastre și un rimel albastru strălucitor, pentru că avem o astfel de cerneală în urmă cu 2 ani, biroul jumătate de gene pictate

Cernelul color este al meu. Dar culoarea violetă pe buze este puțin speriată)

dar mi-a plăcut! ochi costumul verde si visiniu si violet, dar în loc de smarald mai bine kaki sau de măsline. Numai eu nu port albastru - nu este deloc al meu. cositorite, care Taupo, fericit în fiecare zi, iar restul - de starea de spirit, poate lucra chiar dacă nu exagerati. Sunt într-o tendință)))

Haider Ackermann - teribil. bbl

Am o umbră, umbra pe care producătorul este numit cositorite, nici un indiciu de culoare maro nu este în ele, ele sunt gri-violet (nu am mers) de culoare „prune“ Am, de asemenea, dețin un pic diferit imaginat ca prune roșii, la fel ca în fotografie, niciodată nu s-au întâlnit, sunt mai violete pentru mine))
rujuri de ciocolata - tocmai trecut. Adesea folosesc umbre verzi fără să mă gândesc la modă. Mă voi gândi la împușcăturile albastre strălucitoare din toamnă, deși mi se părea mai potrivite vara.

Rujul a vrut să cumpere această ciocolată







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: