5 Secretele catarinei de frumusețe - pagina

5 Secretele catarinei de frumusețe den - pagina
Catherine Deneuve a recunoscut că "nu a vrut să fie azi actriță".

Feminitatea, naturalețea, individualitatea

Inimita Catherine Deneuve a fost întotdeauna obiectul dorințelor omului și al standardului de feminitate și frumusețe pentru femei. Cu toate acestea, în interviul său pentru actrița Catherine Deneuve dailymail.co.uk a recunoscut că „nu ar vrea să fie o actriță tânără de azi.“ "Nu li se permite să fie individuali în imaginea lor. Industria cinematografică este acum strâns legată de modă, iar actrițele care merg pe covorul roșu ar trebui să arate supermodeluri. În timpul meu trebuia să privesc decent la unele evenimente speciale, dar acum actrițele trebuie să pară mereu perfecte, deoarece știu că, dacă nu, imaginea lor nefericită va zbura pe tot Internetul și cariera lor se va sfârși . Drept urmare, individualitatea se pierde: ele sunt la fel, ca și papusile Barbie ", spune starul cinematografului francez. - Nu am fost niciodată aproape de standardele de model de frumusețe, care sunt promovate în lumea actorilor de astăzi. N-am fost suficient de subțire. Îmi place să închei ziua cu o cină bună și un pahar de vin Burgundy. Încerc să fiu prudent, dar nu sunt american - nu mă interesează mereu să numărăm calorii și antrenament. "













5 Secretele catarinei de frumusețe - pagina
Catherine Deneuve a ales mereu haine destul de simple, devenind principala ei ornamentare Foto: Splash News / Stiri est

Stilul impecabil al lui Catherine Deneuve merită o atenție deosebită. Actrița a ales întotdeauna haine destul de simple, devenind decorarea ei principală. "Îmi plac hainele și, ca actriță, sunt obișnuită să mă îmbrac frumos pentru evenimente sau filmări. Am lucrat cu Yves Saint-Laurent de mult timp, am fost prieteni, dar nu am fost muza lui. Ne-am intalnit in 1966 si a fost ceva special - sa fii atat de tanar si sa te imbraci de la YSL. Mai târziu am început să admir Prada. De asemenea, iubesc pantofii, am multe pantofi. Când alege tinuta, ar trebui să fie deosebit de atent pentru a alege pantofii potriviti pentru a completa imaginea ei: călcâiul drept, forma, culoarea ... Aici sunt favoritele mele - un Roger Vivier și Manolo Blahnik », - citate actrița Dayli Mail.

5 Secretele catarinei de frumusețe - pagina
Catherine Deneuve: „nepoții mei - o mare parte din viata mea - am cinci dintre ei acum» Foto: Splash News / East știri

Nu ați înregistrat încă? Formular de înregistrare







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: