5 Recenzii de la Universitatea Rusă de Stat din Statele Unite la красноярск г, академика

Sunt deja în al patrulea an de studii (la Facultatea de Psihologie). În plus, peste tot există minusuri și plusuri. Cineva va spune că nu există suficientă bază materială, cineva - că este inconvenient de a obține, voi spune despre ceea ce este important pentru mine. Când am făcut-o, am vrut să ajung la profesori adecvați, să particip la diverse evenimente (și nu numai la știință, dar și la masa culturală) și, cel mai important, să obțin o educație obișnuită. Nu știu cum se întâmplă la alte facultăți, există toate acestea pentru PC. Desigur, nu toți profesorii. Data viitoare ›







De asemenea, ea a absolvit de la Rssu acum câțiva ani și a studiat, de asemenea, în Sfu, iar în legătură cu reacțiile de mai jos, puteți merge la Sfu sau mergeți la orice altă universitate și sub birouri, există gumă de mestecat peste tot. Despre cantină, da, Kirensky nu alege o fântână, dar totul este în regulă cu această afacere. Cunoașterea este obținută, acesta este principalul lucru, și nu "devor", profesorii sunt minunați, cu unii pe care-i păstrez încă în contact. Julia, salut :))) Studiată în turism, în calitatea practicii, am lucrat în hoteluri și am participat la expoziții. Desigur, există unele dezavantaje. Data viitoare ›

A absolvit în trecut, această „universitate“, eu nu știu cine este scris despre, și avem finanțatori au fost caz, aproximativ 70% din profesorul a spus, care sunt trei, cartea de înregistrare de masă, t. E. Cei care sunt pe diploma nu a mers nu deranjez , de fapt profesorii, ar putea întârzia cu ușurință o oră, să amâne ocupația, când toți au sosit deja. Notă Solicitanții care trec aici gosy și proteja diplomă poate oricine, chiar și cei care nu au citit diploma primește trei la Spurs gosam au fost deloc, Comisia este în mod natural închis. Data viitoare ›







Sunt deja în al patrulea an de studii (la Facultatea de Psihologie). În plus, peste tot există minusuri și plusuri. Cineva va spune că nu există suficientă bază materială, cineva - că este inconvenient de a obține, voi spune despre ceea ce este important pentru mine. Când am făcut-o, am vrut să ajung la profesori adecvați, să particip la diverse evenimente (și nu numai la știință, dar și la masa culturală) și, cel mai important, să obțin o educație obișnuită. Nu știu cum se întâmplă la alte facultăți, există toate acestea pentru PC. Desigur, nu toți profesorii. Data viitoare ›

Completat, de asemenea, un URSS câțiva ani în urmă, și, de asemenea, studiat la Universitatea Federală Siberian, precum și cu privire la revizuirea de mai jos, te duci în SFU sau orice altă universitate și căutați sub birou, guma de mestecat peste tot. Despre cantină, da, Kirensky nu alege o fântână, dar totul este în regulă cu această afacere. Cunoașterea este obținută, acesta este principalul lucru și nu "devorează", profesorii sunt minunați, cu unii pe care-i păstrez încă în contact. Julia, salut :))) Studiată în turism, în calitatea practicii, am lucrat în hoteluri și am participat la expoziții. Desigur, există unele dezavantaje. Data viitoare ›

A absolvit în trecut, această „universitate“, eu nu știu cine este scris despre, și avem finanțatori au fost caz, aproximativ 70% din profesorul a spus, care sunt trei, cartea de înregistrare de masă, t. E. Cei care sunt pe diploma nu a mers nu deranjez , de fapt profesorii, ar putea întârzia cu ușurință o oră, să amâne ocupația, când toți au sosit deja. Notă Solicitanții care trec aici gosy și proteja diplomă poate oricine, chiar și cei care nu au citit diploma primește trei la Spurs gosam au fost deloc, Comisia este în mod natural închis. Data viitoare ›







Trimiteți-le prietenilor: