23435 Creion ultra-moale pentru ochiuri "oasis" - recenzii

23435 Creion ultra-moale pentru ochiuri

Oasis Kajal - descriere

Umbrele creionului unei nuante calde de bronz brun-bronz vor atrage atentia maxima asupra ochilor dumneavoastra. Formula ultra-stabilă, textura moale și cremoasă și aplicarea confortabilă permite utilizarea unui creion ca o creion sau ca o umbră de ochi. Nu necesită ascuțire. 2,5 g.







Ultra-moale creion pentru ochi "Oasis" - compoziție

Ciclopentasiloxanul, ozocherită, poliizobutenă hidrogenată, MICĂ, polibutenă, FENIL trimeticona, POLIETILEN, HIDROGENAT ULEI DE COCOS, octildodecanol, DISTEARDIMONIUM hectorit, tocoferil, PROPYLENE CARBONATUL, bisabolol, Methylparaben, propilparaben, CI 77491, CI 77499, CI 77891







produsul a fost promițător

Îmi place machiajul cu un dermatograf bogat. Acest lucru ajută la obținerea efectului cel mai dramatic, subliniază ochii mari. De aceea, întotdeauna îmi caut un eyeliner de calitate care este ușor de aplicat și, în același timp, durează toată ziua, fără a necesita corectarea permanentă a machiajului. Din păcate, nu voi opri căutările mele pe creionul umbra "Oasis", deși produsul a fost promițător.

Umbrele creionului răspund descrierii menționate în două paragrafe. În primul rând, ele dau o culoare bogată, care nu se află pe petele chelate - acest lucru este deja foarte mult atunci când vine vorba de creion pentru ochi. În al doilea rând, ele sunt într-adevăr ultra-moi. Acest lucru se încheie cu profesioniștii. Nu este ușor să aplicați o umbră de creion deoarece este foarte dificil să țineți cutia creionului în mână. Este dificil să alegeți unghiul sub care ochiul va fi cel mai ușor adus.

În plus, creionul de umbră este foarte instabil și rapid "plutitor" pe parcursul secolului. Acest lucru este deosebit de neplăcut când nu le amestecați, ci lăsați-le cu o săgeată clară. E clar că rămâne foarte scurt.

Totuși, pentru asta este un creion de umbră. Dacă o umbrați și o folosiți ca o umbră, nu pentru săgeți de desen și dacă reușești să tragi o linie la un unghi convenabil - bunurile sunt foarte bune. Din păcate, nu pentru mine.

Eu folosesc: luna
Vand din nou: nu







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: