13 Visul Fecioarei

Și de ce avem nevoie de un vis? Pentru ce este sau pentru ce?

„Apostolii au fost Maica Fecioara Maria cu plumb. Maica Sfântă Maica Domnului este obosit să se așeze să se odihnească dorit. Lay preusnula în somn somn un fel groaznic. Ca fiu al iubitului ei Hristos, Fiul lui Dumnezeu trădat, pe cruce bea oțet crucificat permis, scuipat la el și a râs, batjocorit și abuzat . Mama Fecioara lacrimi Lila din somn a plecat. apostolii lui Hristos aceste lucruri văzute și toți dvunadesyat-l mângâiați Andrei, Petru, Ioan, Filip, Iacov, Bartolomeu, Toma, Iacov, fiul lui Alfeu, Tadeu, Matei, Simon Zelotul și Matia. visul tău, Maica Maica lui Dumnezeu este drept și onoare n de la Dumnezeu Tatăl, vă Duden. Apostolii alinat Fecioara Maica vis profetic, toți știau.







Cine este acest vis cu citește, ca de probleme modul în care drumul va ști cine va onora și puritate pentru a păstra una în bunătatea Domnului rămâne pentru totdeauna, care știu ce este încă un vis și să înțeleagă că nici un trib demonică sau prințul lor nu vor sub lor luați puterea. Cel ce crede în El va fi iertat și iertat, iar dacă întreabă ce Tatăl Ceresc, că prin acest vis va primi. Doamne Dumnezeule, Slavă Ție, Maica tebe.konets faima Somn a Fecioarei. Amin. "

Mulțumesc foarte mult, MASTER.

Max Master, nu toate visele Fecioarei că cărțile sunt corecte și funcționale. dar avem magia neagră în vrac))

  • Nosferatu Mephistos, în ciuda faptului că proiectul nostru este numit "Practic Black Magic", de fapt magia nu este împărțită în culori. Această diviziune este destul de condiționată și abstractă. O tigaie poate prepara de asemenea mancare si un craniu pentru ca un vecin sa se rupa, dar de aici nu devine nici rau, nici bun.







    Stepanova are multe lucruri bune, iar visele din cărțile ei funcționează bine. Cel puțin câteva, (undeva între opt și zece) pe care le-am folosit au lucrat la cinci plus. Pot da chiar un exemplu. Au folosit câteva vise pentru a dezvălui secrete, au vrut să afle unde se aflau tampoanele în casă, erau foarte ascunse de câțiva oameni. Ei au lucrat la conștiința magiei creștine și musulmane. Rezultatul aplicației: Am învățat și am găsit nu numai o cantitate imensă din acest "bun" și, datorită acestui fapt, am reușit să scăpăm de el. Dar evenimentele de peste 30 de ani au apărut la suprafață. Astfel de secrete pe care seria a strigat alături. Scriitorii nu au această imaginație, ce poate face viața! Și a fost dezvăluită datorită viselor din cărțile din N.I. Stepanova.

    Maestrul Deimos are dreptate și totuși conceptul de bine și rău în magie este foarte dificil de separat. Tu crezi că faci bine și o vei face sau invers.

  • ascultare, și nu puteai spune într-un vis, am văzut-o pe Maica-mamă a lui Dumnezeu plângând și când m-am trezit, nu-mi amintesc de ce, fața ei stătea în fața mea. Cum ar putea să înțelegem acest lucru?

    P.S. În visele mele, adesea văd viitorul fără decodificare, adică atunci ceea ce văd într-un vis atunci și în Java se întâmplă după un timp. desigur, câteva momente, semnele trebuie să caute decodificarea.

    Mulțumesc Maestrului pentru o astfel de minunată rugăciune, și de modul în care Natalia în cărțile acestui vis nu.

  • 13 Visul Fecioarei

    dar va funcționa dacă aș fi crescut de la egregorul creștin?







    Articole similare

    Trimiteți-le prietenilor: