1021 Evgeny Grishkovets

1021 Evgeny Grishkovets

Acum cinci ani, un tânăr de aproape treizeci de ani a plecat pentru o scenă de la Moscova. El a ieșit și a spus că a fost de gând să-ți spun despre un om care nu mai este, în sensul - este folosit pentru a fi, dar apoi a fost plecat -, astfel încât atunci când publicul va auzi de scena, „m-am gândit ...“, va fi vorba doar de persoana . Omul pe nume Eugene Grishkovets, și-a amintit ce alți oameni cred că în trecere și nu a vorbit niciodată cu voce tare - Descărcarea de gestiune a albumului, o infracțiune caricaturii, care aștepta, sa dovedit a fi o marioneta, pentru un sentiment de modul în care trece timpul.







Acest monolog a fost numit "Cum am mâncat un câine", și a împărțit realitatea teatrală. A fost o viață înainte de Grishkovets - și există viață cu Grishkovets. Ar fi mai adevărat să spunem că în urmă cu câțiva ani, cu Grishkovets - cu monologurile sale și joacă în cazul în care cuvintele egale și interjecții, și nu o picătură de funia cu modul său fermecător de a vorbi, ca și cum el ar putea alege cu greu cuvintele sale - a ajuns la viața de teatru. Togo juca el nu juca mai mult - în schimb, au existat și alte, încă de când a mâncat câinele, iau cuvântul cel mai precis pentru emoțiile umane universale; de fapt, el a învățat teatrul să vorbească limba umană.







1021 Evgeny Grishkovets
1021 Evgeny Grishkovets
1021 Evgeny Grishkovets
1021 Evgeny Grishkovets







Trimiteți-le prietenilor: