10 Volumul de cotatie hiddlstona, site blogger cooper pe 9 februarie 2018, o bârfă

10 Citat de volumul de hiddleston, blogger cooper pe site-ul pe 9 februarie 2014, o bârfă

Tom Hiddleston își sărbătorește ziua de naștere - el devine 33!

În cinstea zilei de naștere a lui Tom, propun să amintească 10 dintre citatele lui:

1. "Toți trăim într-un timp splendid. Putem scrie muzică, să gătim mâncăruri, să voprăm poze, să facem artă și să ne iubim cu libertate incredibilă, fără precedent. E totul aici, ia-o și fa-o. "







2. "Madness și prostia sunt al doilea nume. "

3. „Fii lacom, stați tineri, stați nechibzuit, stați curios, și mai presus de toate, stai umil, deoarece chiar în momentul în care vă decideți că știi toate răspunsurile, o poftă de mâncare amar al sorții în drumurile universul vă va aminti că nu este așa. "

4. „Read Shakespeare - este ca admirarea oceanul: începe să se simtă mai înțelept, mai calm și mai liniștit.“







10 Citat de volumul de hiddleston, blogger cooper pe site-ul pe 9 februarie 2014, o bârfă

5. „Vreau să menționez o imagine a lui Gavin O'Connor“, „Warrior cu Tom Hardy și Joel Edgerton, care ma făcut să plâng ca un copil pierdut. Mi-a plăcut acest film.

6. „Cred că dacă aș fi avut ceva ce am vrut să lase în urmă - un fel de mesaj, aș dori ca oamenii să înțeleagă regula de bunătate. Puterea ei care poate schimba lumea. "

7. "Viața, în ansamblul său, este uluitoare, dacă o lăsați să fie așa."

8. "Dacă a fost ultima mea zi, aș arunca o petrecere uriașă, să invit pe toată lumea și să dansez!"

9. "Nu judecați oamenii pentru ceea ce au fost. Să fie cine sunt. Uită-te la ei acum. Nu atunci.

10. "Niciodată, niciodată, nu permiteți nimănui să vă spună ce puteți și ce nu puteți face. Dovedeste ca cei cinici se gresesc. Problema lor este că nu au imaginație. Singura limită este cerul. Cerul tău. Limita ta.

10 Citat de volumul de hiddleston, blogger cooper pe site-ul pe 9 februarie 2014, o bârfă

La multi ani, bun, romantic si tantalos!

- 591 # 10133;







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: