76 Comentarii despre acest lucru este copilul meu la moscow, horoshevo-mnevniki, strada Horoshevskaya 3-ya ul, 12

Bună, numele meu este Nastya. Sunt de la orașul Ekaterinburg, chiar vreau să mă duc la spectacol. Am urmărit programul de când aveam 6 ani. În momentul de față 10. Pe YouTube sunteți singuri, la fel ca spectacolele dvs. Mama și tata nu știu încă dacă mâncăm sau nu (cred). Pentru a fi sincer, pentru mine principalul lucru nu este victoria, ci participarea, sper că mă vor lua și îmi voi aminti această zi pentru tot restul vieții mele. Știu că sunt prea bătrân pentru transfer, dar chiar vreau să merg acolo. Sunați la: +79226062065.







Chiar vreau să particip la spectacolul Acesta este copilul meu

Natalia Semenova, mamă, 32 de ani. Semenov Vadim, tată, 36 de ani. Maria Semenova, 5 ani. Orașul Kursk. Masha cu vârsta de 3 ani dorește să obțină transferul și nu pierde nici un eter. Vă mulțumim în avans!

Suntem o familie veselă: mama, tată, doi fii! Și la cererea mamei mele am adus o fiică de câine! Patruzeci de metri în ipotecă, Suntem în bucătărie, copiii din hol, Să fie înghesuit, dar fără iubire, nu am știut ziua! Câte cinci cercuri în încărcătură, Dar nu este timp pentru a visa - pe canalul "Disney" cu familia În "copilul meu" pentru a juca! Chiar vreau să verific Curaj, umor, minte, noroc! Ei bine, pentru a câștiga, desigur, la întreaga familie de premii în schimb! Oooooooochen vrea să realizeze visul fiului său!







Chiar vreau să particip la spectacolul Acesta este copilul meu

Natalia Semenova, mamă, 32 de ani. Semenov Vadim, tată, 36 de ani. Maria Semenova, 5 ani. Orașul Kursk. Masha cu vârsta de 3 ani dorește să obțină transferul și nu pierde nici un eter. Vă mulțumim în avans!

Îmi pare rău pentru șoarecii, care se sufoca în bancă. De ce torturați animale într-o bancă bine închisă? Ce vor învăța copiii prin a privi acest lucru? Eterul de transmisie de la 11.10.15.

Suntem o familie veselă: mama, tată, doi fii! Și la cererea mamei mele am adus o fiică de câine! Patruzeci de metri în ipotecă, Suntem în bucătărie, copiii din hol, Să fie înghesuit, dar fără iubire, nu am știut ziua! Câte cinci cercuri în încărcătură, Dar nu este timp pentru a visa - pe canalul "Disney" cu familia În "copilul meu" pentru a juca! Chiar vreau să verific Curaj, umor, minte, noroc! Ei bine, pentru a câștiga, desigur, la întreaga familie de premii în schimb! Oooooooochen vrea să realizeze visul fiului său!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: