61 de ani, starul "modelului de top în stil american" a rulat o nuntă de lux

61 de ani, starul

Mass-media occidentală a raportat că supermodelul american de 61 de ani Janice Dickinson a jucat o nuntă cu psihiatrul Robert Jerner, de 71 de ani. Căsătoria cu un doctor a devenit al patrulea model pentru model. Sărbătoarea a avut loc la domiciliul unuia dintre prietenii perechi, aflat în Beverly Hills. Oaspeții iubitorilor erau rudele și prietenii lor.







Pentru ceremonie, Dickinson a ales o imagine blândă: mireasa purta o rochie albă cu un voal și un tiv lung pe care prietenii ei îl țineau. În ceea ce privește mirele, el a preferat un costum clasic de culoare închisă, cu o cămașă albă și un fluture.

Janice, care a fost considerată unul dintre simbolurile sexuale din anii 70-80, nu a ratat ocazia de a arăta forma ei uimitoare altora. La un moment dat, femeia și-a ridicat piciorul și Jerner și-a pus pantoful elegant.







"Am petrecut aproape o jumătate de secol în căutarea sufletului meu. Universul mi-a dat încă o zi minunată când l-am cunoscut pe Robert, pentru care sunt infinit recunoscător. Robert este cel mai bun și mai strălucit om pe care l-am întâlnit vreodată în viața mea! ", A spus mireasa fericită.

"Am fost renăscut. Cerul a devenit mai albastru, norii sunt mai luminoase, mirosul de trandafiri sună mai puternic. Și am auzit de la iubitul meu că ne vom căsători anul acesta ", a spus steaua.

Reamintim că cariera lui Janice Dickinson a început la începutul anilor 1970. O nativitate din Brooklyn, sa mutat la New York pentru a face primul pas în lumea modei. La etapa inițială, Janice a fost susținută de Lorraine Bracco, viitorul candidat la Oscar. A adus manechinul cu oamenii potriviti care au ajutat-o ​​cu portofoliul. Într-un timp scurt, Dickinson a devenit steaua tuturor revistelor lucioase. Fata a strălucit pe coperțile Vogue, Harper's Bazaar, Elle, Glamour, Sports Illustrated, Playboy și o serie de alte publicații. Mulți designeri, inclusiv Gianni Versace, Valentino Garavani și Kelvin Klein, au admirat frumusețea ei.







Trimiteți-le prietenilor: