5 Principalele aplicații pentru bucuria iPad de consum

Deci, o lună a trecut de la începutul vânzărilor oficiale ale iPad-ului în Rusia. și întrebarea "Ce aplicații am nevoie pentru a descărca mai întâi?" Am fost întrebat în fiecare zi.







App Store actualizat zilnic clasamentul celor mai populare aplicații gratuite și plătite și le sortează în funcție de obiectivele și temele - de exemplu, există o selecție de 11 aplicații cu tema Fashion - Plus selectează o aplicație pe săptămână (în prezent -. IMDB gratuit). Apropo, pentru link-uri pentru a deschide, trebuie să aveți iTunes instalat și deschis.

5 Principalele aplicații pentru bucuria iPad de consum

(în tot postul din imagine poți da clic pentru a vedea capturile de ecran în dimensiune completă)

Aplicația este gratuită, cartea poate fi umplut prin Wi-Fi și folosind iTunes, am citit în format ePub - există zeci de biblioteci, unde puteți găsi și descărca cartea în acest format. Unele dintre ele sunt recomandate de programul în sine, dar se pare că cea mai completă bibliotecă piratată de cărți în format ePub este "Flibusta".

Zinio. program prin care mi-am dat seama cum am nevoie de un iPad. Aceasta este o aplicație gratuită - o bibliotecă de reviste lucioase din întreaga lume. Atașați-vă cardul și descărcați versiunile complete ale celor mai recente reviste de câteva ori mai ieftine decât pe hârtie. În general, numerele apar cu 1-2 zile înainte de a fi primite de către abonați și cu 3-4 zile înainte de începerea vânzărilor.

5 Principalele aplicații pentru bucuria iPad de consum






Edițiile ruse sunt, de la Vogue la TimeOut; Vest mult mai mult. Catalog complet poate fi vizualizat aici - există într-adevăr este totul, de la zeci de reviste pentru gătit (inclusiv sos, sosuri și gătit pentru vegani), precum și publicații despre pescuit, înot, culturism, medicină și golf.

Multe reviste sunt adaptate special. Eu de obicei, arată prietenele iPad, după cum urmează: deschide revista americană, dolistyvayu la pagini cu moda, alege un costum de baie care-mi place, fac clic pe link-ul de magazin (este activ), rândul său, la pagina cu un costum de baie și se pune într-un „coș de cumpărături.“ Dimineața, spun, va fi la mediatorul meu din state și o săptămână mai târziu - la mine acasă.

GoodReader. Cel mai bun program pentru citirea PDF - bine, îmi place cel mai mult (am încercat cinci bucăți).

5 Principalele aplicații pentru bucuria iPad de consum

Citește-o mai târziu Pro. Am două etape ale consumului de informații: în primul rând sortează toate casetele și selectez ceea ce trebuie să citesc și să studiez în detaliu; în al doilea rând, stau jos cu iPad și citesc o oră fără oprire, articole lungi, studii și rapoarte.

5 Principalele aplicații pentru bucuria iPad de consum

ShopStyle. Băieții de la Google ar dori ca Boutiques.com să arate exact așa. Acest - Online casetă de prezentare de mai multe sute de magazine, dar cu atenție, și sunt prevăzute cu opțiunea de sortare flexibilă și convenabilă de zece parametri: dimensiunea, pret, culoare, lungime, stil, livrare. Chiar dacă cereți să afișați doar magazinele cu livrare în Rusia, veți avea de ales. Convenabil "Preferințe", amintindu-le setările - în general, vă va plăcea.

Și, bineînțeles, am și 5 aplicații de top, doar cu o temă diferită.

Anna Zabolotnaya







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: