2114 Partea de jos a barei de protecție sparge televizorul pentru a fi preparat sau înlocuit și prețul, clubul auto vaz

Ilnur, Simplu, este silumin. Și nu am drumuri foarte bune. Și nu vreau să schimb crabi la fiecare 2-3 luni. Puneți oțelul. Motorul a injectat motorul! Povestea și nu mașina au devenit. Rafturile din față și din spate sunt noi. Drumul rămâne remarcabil, înghite nereguli. Am făcut mașina pentru mine și pentru mine. Ceea ce îi sfătuiesc pe alții, fac mașini pentru tine și pentru tine. Luați în considerare drumurile din regiunea sau regiunea dvs. sau marginile.







Ucideți-vă și vrăjmați-vă de perete.

Constantine, dacă există o lovitură puternică la volan, atunci televizorul vă va rupe sau va îndoi.

Constantin, în orice caz, deformarea bulei

Ilnur, Neh. M-am asigurat că părțile televizorului sunt interschimbabile. Dacă cineva croak, atunci am deșurubat-o, și a pus unul nou, directe și bune.







Constantin, chiar și o farfurie sub crab?)

Ilnur, da! Am digerat toate 99! Am făcut-o astfel încât să pot schimba părțile îndoite.

Constantine, poți arunca fotografia, te rog) e foarte interesant că da)

Ilnur, am o fotografie pe perete, după sudură și pictura. Hota este cu adevărat setată pe 8, așa că arată mai bine)))

Konstantin, asculta bine partea superioară a televizorului pe șuruburi și pe partea inferioară așa cum îmi imaginez vag!
fac fotografia foarte interesanta (imi sap acum televizorul chiar acum)

Constantine, și mașina nu va juca?

Vitek, nu există probleme cu corpul. Totul este normal! Discurile sunt de fier, le-am nivelat cu un ciocan, nu am skate. Dar dacă mai mult de 100 de mese, volanul începe să bată. În timpul iernii, viteza este de obicei 60-75. Atunci o voi face. În această iarnă mă voi întoarce!)))







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: