16 Recenzii de Semenovskoe la Семеновское с

O mare oportunitate de a vă relaxa din agitația orașului într-un mediu plăcut și liniștit. Mâncarea este bună și gustoasă pentru că nu avem un aspect pretențios. Personalul este simpatic și prietenos. Gamă largă de proceduri de tratament.







Personalul de la sanatoriu este bun, simpatic. Clienții sunt în mare parte pensionari, dar există tineri undeva în jurul valorii de 5%. În primul rând vestea proastă: camerele de la parter în baie există mirosul de canalizare a scăpat de împrospătare a aerului, în conformitate cu vecinii de pe masa de la etajul al doilea al mirosului este uneori simțit. Acum, despre bine: în camera trebuie să luați cu dvs.: săpun, dinte. pastă de dinți, papuci (în cameră există:. TB, prosoape, pahare, tacâmuri de masă, fier, ceainic, frigider, TV). Nopțile de dans sunt ținute de la ora 20:00 până la. Data viitoare ›

Un sanatoriu bun pentru cei care vor să se relaxeze, să respire aerul proaspăt, să se bucure de liniște. Drumeții, înotul, fitobar, dușuri, băi, gimnastică terapeutică etc., sunt specialiști buni. Dans, bar, cântece pentru acordeon;), excursii, biliard, bibliotecă, terenuri de sport, râu (nu foarte curat), pescuit, bărci, catamarane.

Ya colonel Nikolai Stepanovici pensionat Nakonechny, mai mult de 10 de ani, iar restul fiind tratate în sanatoriu „Semyonovskoe“, care a fost pentru mine și soția mea Natalia cele mai bune în materie de tratament, odihnă și nutriție. Desigur, impactul și localizarea stațiunii, natura frumoasă, de pescuit pe tot parcursul anului, etc. Dar cel mai important -. Personalul atent și de ajutor. Aș dori să-și exprime recunoștința specială pentru terapeut Nadezhda Mihailovna Ilichivoy pe care le pot „apela la ingrijirea sanatatii lor. Mai departe ›







Nu, nu sunt deloc fericit. Acum am odihnă. Nu există sală de gimnastică. Camerele sunt așa. Rău că dublu. Singur acolo, dar nu este clar pentru cine. Ce fel de prostii? Prețul este același, dar unul are o singură cameră, ceilalți sunt stabiliți în perechi. Tratamentul este obișnuit, deși specialiștii nu sunt suficient de suficienți. O parte din proceduri nu funcționează, după cum se spune, din cauza lipsei de personal. Dușul lui Charcot nu funcționează, pentru că nu există presiune. De asemenea, unele prostii. În Semenovski, există altă posibilitate de a obține una normală. Data viitoare ›

Ya colonel Nikolai Stepanovici pensionat Nakonechny, mai mult de 10 de ani, iar restul fiind tratate în sanatoriu „Semyonovskoe“, care a fost pentru mine și soția mea Natalia cele mai bune în materie de tratament, odihnă și nutriție. Desigur, impactul și localizarea stațiunii, natura frumoasă, de pescuit pe tot parcursul anului, etc. Dar cel mai important -. Personalul atent și de ajutor. Aș dori să-și exprime recunoștința specială pentru terapeut Nadezhda Mihailovna Ilichivoy pe care le pot „apela la ingrijirea sanatatii lor. Mai departe ›

Când este stabilită ordinea normală de distribuire a numerelor. Există o persoană în registru. Pare a fi stăpânul distribuirii acestor numere. Plătesc cu bani pentru odihnă și primesc 1 pat. Ea îmi răspunde. Pentru tine, 1 local nu va. Pentru că nu arăt ca un bot. Cu cine poți avea. Anul acesta vreau să mă relaxez. În această problemă, organele de conducere ale sanatoriului nu pot ajuta. În ceea ce mă privește. Ajutați-vă să rezolvați această problemă. Unde puteți apela.

Astăzi am venit din sanatoriu, impresiile sunt excelente. Deci, munca organizată competent, că unii san. poate doar invidie. Angajații de miere. piese, medici, miere. surorile, asistentele medicale își îndeplinesc sarcinile cu competență și responsabilitate. Multe mulțumiri terapeutului gyro, Valentina Petrovna, maseurului Ane, asistentei Maria, și despre cantina pe care o voi spune, un meniu atât de variat. Toți bucătarii delicioase - șefi, chelnerii bine făcut, sunt foarte prietenoși. Vă mulțumim foarte mult pentru vacanța noastră! Tel. 8 9295558574. Ludmila.

Pentru că mi-a dat o dachă lângă acest minunat loc - sanatoriu Semyonovskoe. Natura magnifică, gărzi bune (poate stupide) (teritoriul este închis, dar ne îndreptăm constant spre plimbare). O sursă utilă de apă minerală, o plajă minunată și multe altele.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: