100 K 1

Winnie the Pooh are mulți prieteni, pentru că Desenul despre el are două opțiuni: sovietic și străin.

În versiunea sovietică, Winnie the Pooh era prieten cu un porumbel Pyatochkom, un măgar Eeyore, un Rabbit inteligent și o bufniță.







100 K 1

În versiunea străină a fost un băiat Christopher Robin, un tigru al Tigrului, un cangur Roo și, cum ar fi, a fost un mol.

100 K 1

Mai mult, din păcate, nu-mi amintesc.

În ceea ce privește jocul "One hundred To One", răspunsurile corecte sunt:

Doar astăzi am primit o astfel de întrebare în jocul "Unu-Unu" pe "Colegii de clasă". Liniile tabloului de bord au fost deschise cu astfel de răspunsuri (nu pot garanta ordinea cuvintelor, deși îmi amintesc toate răspunsurile):







Răspunsuri - Little Roo și Kenga - trebuie să țineți cont de opțiunile alternative!

Nu uitați că jucătorii au opinii diferite: pot confunda o carte cu un desen animat și pot da un răspuns de la ei înșiși, care se numește :-)

Joacă și câștigă!

Răspunsuri la jocul 100 la 1 cu privire la întrebarea "Ce fel de prieteni avea Winnie":

100 K 1

Cel mai popular răspuns și prietenul lui Winnie the Pooh este un ban - șaptezeci și doi de puncte;

Cel de-al doilea răspuns popular și prieten al lui Pooh este un iepure - patruzeci și opt de puncte;

Al treilea răspuns corect este măgarul - treizeci și patru de puncte;

Al patrulea răspuns, prietenul lui Vinni - o bufniță - douăzeci și doi de puncte;

Cel de-al cincilea răspuns este un bun prieten al lui Winnie the Pooh - un tigru - șaisprezece puncte;

Cel de-al șaselea răspuns mai puțin popular este Christopher Robin - patru puncte.







Trimiteți-le prietenilor: