7 moduri de a purta cizme armate

Nu mulți oameni știu, dar se pare că există multe modalități de a purta cizme armate frumos și elegant. Și acum sunt cu siguranță sigur că va fi loc pentru ei în dulapul meu. Mi se pare că se vor potrivi aproape în orice direcție, începând cu stilul rocker și încheind cu un mod obișnuit de sex feminin. Astfel de încălțăminte face literalmente minuni și știu sigur că fiecare dintre noi va putea găsi ceva pentru el însuși. Să vorbim puțin despre modalitățile cele mai populare și interesante de a purta astfel de pantofi? Și apoi mă aștept de la dvs. comentarii rave despre ceea ce ți-a plăcut cel mai mult.







7 moduri de a purta cizme armate

1. Casual stil rocker

2. Pulover imens

Dacă vă place stilul numit grunge, atunci acesta este exact ceea ce aveți nevoie. Puneți pe un pulover uriaș și lung, o frumoasă pălărie elegantă și un ambreiaj din piele neagră sau o geantă mică. Toate aceste lucruri sunt perfect combinate unul cu altul și nu veți fi constrânși în mișcările voastre și veți putea să vă mișcați calm, fără să vă gândiți la neplăceri. Pentru mine, această imagine este literalmente unică, ușor și foarte simplu transformați într-o personalitate foarte elegantă și luminată.

3. Imaginea color

Dacă doriți ceva nou, încercați să vă cumpărați nu negru, ci unele cizme de culoare militare. Eu, pentru unul, chiar îmi place burgund. Din păcate, deocamdată nu am decât negru, deoarece sunt în general potrivite pentru totul, dar cred că în viitorul apropiat voi obține în mod necesar ceva mai strălucitor. În plus, pantofii roșii colorați pot fi combinați cu o pungă de aceeași culoare, dar alte elemente de îmbrăcăminte nu ar trebui lăsate inutil "silențioase". Și ce crezi despre această imagine? Ați văzut vreodată pantofi militari colorați?







4. Legăturile sfâșiate

Pentru mine, așa că cei care poartă pantofi cu jambiere sfâșiate, cu siguranță primesc slava unui imposibil "bully". În plus, acest element "dărăcit" al dulapului atrage o cantitate infinită de atenție, iar pantofii, destul de ciudat, îl completează perfect. De asemenea, nu uitați de un tricou sau o cămașă cu un model grafic frumos, precum și un strat. Ca o opțiune, poți purta un tricou alb, doar să nu uiți să faci o lovitură pe coroană. Se va arăta atât foarte drăguț și elegant.

5. Jeans ragged

Una dintre cele mai vechi și clasice moduri de a învinge îmbrăcămintea militară în tinuta ta a fost considerată de mult timp combinația ei cu blugi zdrențuit. Fii creativ, încercă să-ți faci costumul cât mai interesant posibil. De exemplu, nu alegeți pantofi negri, ci gri închis, combinați-i cu blugi albastrați zdrențuiți, un pulover frumos luminos și o pălărie gri. Chiar vreau să încerc ceva de genul ăsta, și tu?

În ciuda faptului că este foarte dificil de realizat actualitatea rochiilor și a cizmelor militare, chiar dacă doar menționăm într-o propoziție, de fapt, această combinație arată incredibil de frumoasă. Cizmele subliniază frumos feminitatea rochiei, dar în același timp creează un fel de atmosferă casual în imagine. Dacă mergeți la un loc de muncă, nu uitați să vă puneți o pălărie, iar imaginea dvs. de pe stradă va fi complet pregătită.

7. Pantaloni denim

Deci, asta e tot pentru moment. Acestea sunt doar șapte modalități interesante de a bate cizme militare, dar, vă asigur, există mai multe dintre ele. Dacă aveți îndoieli cu privire la ce să vă ocupați mâine, dar nu doriți nimic complet banal, atunci ar trebui să încercați cu siguranță ceva de pe această listă. Tot ce aveți nevoie este o rochie, de exemplu, și o pereche de cizme militare, care sunt acum vândute în fiecare colț.

Și ce ți-a plăcut mai mult despre tine? Trimiteți-ne impresiile noastre!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: