7) Deschiderea tuturor ușilor cu un singur clic pe cheie (alternativă - oficial din caravană)

Încă nu mă pot obișnui cu faptul că, la Kalina cu telecomanda otkryvaetsya ușa șoferului primul, iar apoi restul
Pe de o parte este convenabil, dar nu întotdeauna (personal pentru mine)






În general, Internetul a găsit o schemă de remediere și, la timp, a aruncat o privire asupra site-ului binecunoscut al kalinovodovului și a găsit o soluție pentru "problema mea"

Răspuns oficial al Avtovaz:
Algoritmul oferă două moduri de deblocare a ușilor:
1. Deblocați pasul. O descriere a operațiunii este prezentată în manualul vehiculului.
2. deblocarea simultană, care funcționează după cum urmează: În același timp, debloca toate ușile prin rotirea cheii în broasca ușii contra-sensul acelor de ceasornic (numai în cheia privată) sau o apăsare de o singură dată a butonului de deblocare de pe telecomandă (RC).






Este posibil să schimbați modurile de deblocare, care constau în următoarele activități de instruire (telecomandă): - cuplați aprinderea;
- apăsați simultan butonul de blocare și deblocare de pe telecomandă și țineți apăsat timp de 5 secunde;
- schimbarea modului de deblocare este însoțită de un semnal sonor atunci când electropackage controler debloca simultan două semnale soneria atunci când etapa de deblocare.

Doar verificat - funcționează!

PS: Tema poate și bayan, dar eu am aflat personal despre asta pentru prima dată

Kilometraj: 43120 km

Numai utilizatorii înregistrați pot participa la discuții.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: