6 Pisici în casă

doamnă
Am un astfel de pisoi, crede el. dacă nu este afectat de câinii mei, atunci alții nu vor fi atinși. folosit pentru câini în castron de alimente pentru a stoarce. Și aici, în țară au venit să viziteze și a adus un mic pudel, ei bine, nu destul de mici, furios ca Shepherd. și aici este Tomcat mea se apropie de el și începe sniffing # 33; # 33; # 33; Ei bine, pudel dintr-o astfel de obrăznicia ohrenel bine că arborii nu lazeet, dar ar fi devorat murochku # 33 mea, # 33, # 33, # 33; # 33; # 33;







Mama mea, de asemenea, pini pe pisici. Acum are 2 pisici, o pisica si 5 pisoi. Pisoii, după cum știți, nu sunt traduse. Și la mine, acum 9 ani, alergii sălbatice au început brusc asupra lor. Locuiesc separat, dar pe măsură ce vin de la ea, șterg totul de la mine și mă plimb chiar și în jurul orașului cu ochi purpuriu - zakalebyvaet. Nici nu m-au schimbat în cele din urmă pentru aceste creaturi.

Da. Alergiile sunt proaste. De asemenea, am avut o alergie în copilărie. adevărul nu este numai pentru pisici - deloc. Dar pisicile încă i-au plăcut și când la vârsta de 12 ani am avut prima păsărică - Ryska, atunci dorința de ao lăsa acasă a fost atât de mare încât alerga a trecut de la sine.
Dar, desigur, mamanul nu este în întregime corect - pisicile sunt pisici, iar copilul este un copil. Le iubesc, dar cu moderatie.

Dragă Lady # 33; Întrebați dacă este normal să păstrați atât de multe animale în casă. Răspunsul este că totul este normal cu ceea ce simțiți este normal și chiar mai mult decât atât, este minunat să coexistăm cu toți prietenii cu patru picioare. Se întâmplă mai atent: Natalia Varley (filmul "Captivul caucazian"), piesele lor de 14 într-un apartament cu trei camere. Și este fericită pentru toți. Deci tu și pisicile tale aveți noroc - le iubești și te iubesc.

Și aceasta este păsărica mea - Bătrânul - Ryska - are 11 ani

Pisici și pisici doar super # 33; Mai ales Musya și Kitty (îmi place dungi). Despre un număr mare - mi-am exprimat deja respectul și pot repeta cât vreau. Fiara acasă este grozavă # 33; Profesorul meu a trăit acasă două pisici și o pisică, când cinci pui au fost născuți de o pisică și au crescut puțin, profesoara sa plâns că a avut o "mișcare la Moscova" în apartamentul ei. Trebuia să te uiți cu adevărat sub picioarele tale, ca și cum nu ai să faci pasul cu următorul buzunar pufos.







Și acestea sunt ale noastre. Cat Asya și pisoiul ei Semka (aceasta, cu toate acestea, a fost deja dat).
Adăugat de:
Che ceva nu este foarte clar, îmi pare rău.

Yura
Clasa # 33; :) Simpatia # 33; :)

Este păcat, dar meianul are o imagine a celui mai tânăr pisoi, Marsik. el este și alb, ca Basia, dar cu ochi albastru.

Ochii sunt probabil albastru, pentru că este încă mic. Sau este în sângele lui?

Nu mai este mic - acum șase luni. și ne-au spus că ochii se pot schimba până la cinci luni - dacă nu, atunci totul va fi așa. și în sângele lui - Angora. Numai el nu este papa (BASKO plecat) Sau poate acolo bunic, dar angora pur aproape toate orb, atunci nu am putut scăpa de soarta sia - surd Deși, uneori, ceva și aude.

În opinia mea, cele mai multe-cele mai - Silva Un astfel de lapusik plin # 33; Unul dintre profesorii mei are 13 pisici și un câine. Și ea îi pare rău. Nimic, în cele din urmă trăiesc.

Este păcat că îmi pare rău, dar acum mi-am pierdut temperamentul - nu mai am pisici. Și acei vecini ai camerei vor mânca departe, asemănători, în primul rând. Toate pentru că problema este înainte de acest lucru și cât de mult se duc banii pentru ei - este necesar să le număram. Și cât de mult rahat și de a calcula cât de multe grits este necesar - de asemenea, în mod necesar vobschem.
Adăugat de:
LollyPopGirL

Da, Silva, avem cel mai rău - favoritul soțului ei Îi sunăm câinele, pentru că cineva se apropie de ușa noastră - se grăbește la ușă cu o mârâie
Și așa o numim rareori Silva - de obicei - Vun (Silvunya) Uneori Vusiks, și foarte rar - Funtik Cat, care are cele mai multe nume
Adăugat de:
leu

Kisa, bine, foarte frumoasă. La meyan toată mama a vrut, dar la ea sau ea acum două sibieni și poluangorsk

Și am întâmplat cumva că erau 3 pisici (mama-> fiică-> fiica ei (nepoata)) și așa mai departe. 2 dintre ei "au vrut un om". Au adus o pisică, el și cei doi. dar de obicei s-au născut după cum urmează: 4 de la mama mea, 3 de la fiica ei. Dar se pare super-Tata: Mama - 5, fiica ei - 4. Deci, ia in considerare lipite ca o imagine. Desigur, s-au dat pisoii, dar acum am 2 pisici (bunica și nepoata) asistentă medicală (medie) a dat familiar (acum n-ar fi permis mama mea să o fac. Dar apoi am fost prea mic, am pe nimeni ascultat).

Întrebați dacă este normal să păstrați atât de multe animale în casă. Răspunsul este că totul este normal cu ceea ce simțiți este normal și chiar mai mult decât atât, este minunat să coexistăm cu toți prietenii cu patru picioare


Prietenul meu are 14 pisici și 12 câini într-un apartament cu 2 camere. Se simte minunată; Dar cum rămâne cu vecinii? Mi se pare că 6 pisici sunt un bust. Dar asta este pentru mine personal.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: