5 Hilary Duff regulile frumuseții, frumusețea, viața sănătoasă

Hilary Duff în timpul sarcinii a câștigat 15 kilograme. Dar cântăreața știa că îi va arunca imediat ce va veni timpul. O mamă tânără vorbește sincer despre cât de greu este să intri în formă după naștere.

Foto: Toată presa







Hilary adesea pune în fotografiile ei tweet. "Îmi place această nuanță de ruj! E destul de neobservat fetelor cu ochii negri și strălucitor pentru cei cu ochi albastri și verzi!", Scrie Duff

1. Formarea este singura modalitate de a reveni la formular după nașterea copilului.

2. Înotați în piscină.

După ce Hilary se pusese în formă, a încetat să mai meargă la sală. Apoi a câștigat greutate. "Antrenorul ma sfătuit să încep să merg la piscină. În plus, faptul că înotul este într-adevăr o sarcină fizică gravă, vă ajută să vă relaxați ", - spune cântăreața. În plus, Duff a început să se angajeze în Pilates cu un antrenor personal. Dar, trebuie să fie recunoscut, în timp ce aceste exerciții nu au dat rezultate.







3. Se angajează exclusiv prin faptul că aduce plăcere.

"Mama mea spune întotdeauna:" Dacă nu credeți în ceva, vă veți pierde pentru totdeauna ". De aceea caut, experiment, si cel mai important - cred ca orice creativitate care iti da placere te face mai puternica, mai buna si mai frumoasa ", spune Hilary Duff.

4. Din dezavantaje face demnitate.

Înălțimea lui Hilary Duff este de numai 155 cm. În tinerețe, acesta a fost motivul ridicolei. "Dar în cele din urmă mi-am dat seama că fiecare persoană are propriile neajunsuri. Și avantajele. Iar accentul trebuie pus pe ele ", recunoaște cântăreața. Acum, fata, pe asigurările ei, nu se simte complexă cu privire la creșterea ei. "Da, sunt departe de modele. Dar mulți oameni ca niște femei miniatură? Gusturile sunt diferite! ".

5. Nu face zel cu arsuri solare.

Tu rareori îl vezi pe Hilary Duff tăbăcită. Chiar și în vacanță, ea nu se culcă pe o șezlongă sub razele fierbinți ale soarelui, mai des - se ascunde sub umbrelă. Hilary are în mod natural o piele albă de zăpadă, așa că, în loc de un ton seducător de bronz, devine ușor roz.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: