5 Cele mai urgente întrebări

5 Cele mai urgente întrebări
Ne întrebăm de cele mai multe ori de ce și ce nu am cum să schimb situația, cum să inversez cursul evenimentelor. Mai jos vom prezenta primele 5 întrebări "cele mai multe" despre întâlniri.







Întrebarea 1: Dacă sunt atât de cool, de ce este încă singură?

Dacă sunteți încă o versiune nu poate fi decât una - înțelegere a „klassnosti“ eșuează. Ce crezi, cum te simți și cum te porți, și te face un magnet de primă clasă sau insectifug pentru bărbați în picioare. Deci, dacă vrei să scapi de singurătate - Dig mai adânc în adâncul sufletului său și întreabă-te: „Ce este, în opinia mea de viață nu-mi permite să găsească dragostea în emoțiile mele și / sau acțiunile mele“, și apoi rândul său, doar off link-uri care funcționează în mod corespunzător și să devină mai atrăgătoare decât înainte.

Întrebarea 2: Cum să primiți o invitație la o întâlnire de la domnul Charm?

Nu toți sunt de acord cu acest punct de vedere, dar .... dacă vrei ceva, înțelegi. Și asta e ceea ce vreau să spun: atât de mulți oameni se arde de eșecuri anterioare, care le-ar fi foarte recunoscător dacă ați putea un pic mai ușor pentru ei să sarcină, doar pentru a arăta interesul său. Deci - venit, ca și cum nimic nu sa întâmplat, manivela vorbi mici, concentrându-se pe teme care cauzează receptivitatea lui și un interes real, și nici măcar nu a observat cum aluneca curiozitatea scânteie la personalitatea ta.

Întrebarea 3: De ce întotdeauna atrag peripeții?







Un pic de brainstorming pe această temă nu ne va face rău. În fiecare dintre noi se află "harta rutieră a dragostei", care determină alegerea, acțiunile și preferințele noastre și este radarul nostru într-o relație iubitoare. Și a fost stabilit ca un copil, pe baza relației tale cu părinții și această carte poartă în sine atributele subconștient dobândite ale așteptărilor tale de la o poveste de dragoste. Și întotdeauna funcționează la 100% - vă oferă exact ceea ce sunteți programat. Deci, dacă nu vă place ceea ce atrageți, îmbunătățiți și reconfigurați radarul dvs. pentru a atrage parteneri valoroși care vă vor satisface cerințele și gustul.

Întrebarea 4: Cum să împărțiți cu cineva care nu mă interesează

Fetelor, ești atât de îngrijorat că nu-ți rănești stima de sine, încât nu poți decide să arăți un adevăr simplu. Odată ce decideți că aceste relații nu funcționează pentru dvs., cea mai amabilă acțiune va fi să-i spuneți despre aceasta, împachetându-vă ideea în "Sandwich-ul de rămas bun", plasând nu cea mai plăcută parte dintre cele două straturi de aplauze. Ceva de genul. "Sunteți un tip bun și bun. Și văd că suntem diferiți și nu se potrivesc destul. Mă bucur că am avut ocazia să vorbesc cu dvs. și sunt sigur că, în curând, o femeie fericită în această lume va fi mai mult și o veți face fericită! "

Întrebarea 5: Cum să găsiți puterea de a continua să căutați și să mergeți la date dacă vă simțiți frustrați, fără speranță și plictisiți

Dating-ul este ca un maraton și dacă puteți rămâne în joc, mai devreme sau mai târziu, veți ajunge la linia de sosire, la Love. Pentru a continua să se întâlnească. În ciuda eșecurilor repetate, a blocajelor și a dezamăgirilor, trebuie să găsim o modalitate de a ne încuraja și de a ne sprijini. Slavă Domnului, o simplă schimbare în percepție vă poate ajuta. De fiecare dată când lucrurile și lucrurile se înșeală, cum doriți, întoarceți-vă la semințele înțelepciunii, întrebați-vă întrebări și căutați răspunsuri despre dvs., despre alte persoane și despre date ca atare. Dar nu uitați niciodată să alocați granulele pozitive, utile și pozitive din întâlnirile dvs., asigurându-vă astfel o creștere personală permanentă și devenind o personalitate mai perfectă. Apoi, puteți fi absolut sigur că veți finaliza cu succes un maraton într-o pereche, cu un partener vrednic!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: