33 Participanți - domnișoara Ekaterinburg-2018 pentru ceea ce au venit

Astăzi turnarea pentru cel de-al 17-lea concurs de frumusețe oraș sa încheiat: cine a fost ales de juriu.

Marți, casting-ul pentru cel de-al 17-lea concurs de frumusețe al orașului sa încheiat. Timp de două zile, membrii juriului "Miss Ekaterinburg" au vizionat mai mult de două sute de frumuseți urale și au ales de la ei treizeci și trei de finalisti. Faceți cunoștință cu cei care luptă pentru titlul celui mai frumos născut al anului din Iekaterinburg.







Selectați cele mai bune luni, prima zi de casting, nu a reușit.

O brunetă cu părul lung și cu părul părăsi camera. Se pare că este una dintre puținele "cernute", cu adevărat supărată, dar reținută.

- De ce nu crezi că ai trecut? - întrebăm.

- Totul este corect, nimic nu este cumpărat! Fata spune. "Probabil că nu este frumos, dar mintea câștigă." Am doar 18 ani, probabil sunt încă prea tânăr pentru asta.

33 Participanți - domnișoara Ekaterinburg-2014 pentru ceea ce au venit

Participanții cu care au reușit să vorbească s-au dovedit a fi interlocutori interesanți. Și gusturile de a argumenta o lungă perioadă de timp și, de obicei, fără rezultat. În fața voastră, câteva fete care visează să încerce în acest an coroana reginei de frumusețe - argumentează!

Marina Zvereva, 24 de ani, avocat, lector la școala de modele:

33 Participanți - domnișoara Ekaterinburg-2014 pentru ceea ce au venit

- Nu vreau să dovedesc nimic, știu deja ce e frumos. Vreau să obțin această responsabilitate plăcută - să fie fața orașului nostru. În opinia mea, este onorabil.

"Ești o fată liberă?"

- Un concurs de frumusete poate ajuta la satisfacerea iubirii tale, aranja o viata personala?

- Cred că da. Concursul vă oferă posibilitatea de a vă perfecționa pentru o lună și jumătate și de a lucra asupra dvs. și a stimei de sine. Persoana cu sentiment de sine are mai mult succes în relațiile personale.

Ekaterina Stadnik, 20 de ani, student:

33 Participanți - domnișoara Ekaterinburg-2014 pentru ceea ce au venit

- Simt frumusetea mea, puterea mea, vreau sa intalnesc oameni noi. Dar nu mă aștept la victorie - procesul este important pentru mine. Există atât de multe lecții utile: defile, discursul scenic ...

"Aveți un tânăr?"

- Da, și este împotriva participării mele la concurs. Dar am decis așa. Și oricum, sunt o fată credincioasă, ne-am cunoscut mult timp.

Ekaterina Ushenina, în vârstă de 25 de ani, absolvită de UrFU, are un rang în înotul sportiv:

33 Participanți - domnișoara Ekaterinburg-2014 pentru ceea ce au venit

- Ar trebui să folosim acest moment: în timp ce tineri, frumoși, fermecători. Și mai vreau să devin mai bine, să lucrez la mine, să întâlnesc noi oameni interesanți. Am participat deja la concursuri de frumusețe, la vârsta de 17 ani a venit la casting "Miss Ekaterinburg", dar nu a trecut.

- Sunteți pregătiți pentru posibilele critici ale apariției dvs.? Toată lumea nu vă place.

- Sunt pregătit pentru critici, mă percep suficient de bine, știu că nu toate caracteristicile feței mele sunt corecte.

- Concursul de frumusețe poate ajuta la întâlnirea cu un bărbat iubit?

- Probabil că da. Numai eu nu știu cum! Dar totuși este un eveniment public, pentru care întregul oraș se uită. Cine știe ... Există, de asemenea, oameni disperați: am văzut - s-au îndrăgostit!

Christina Zhukovets, 20 de ani, student, fost jucător profesionist de baschet:

33 Participanți - domnișoara Ekaterinburg-2014 pentru ceea ce au venit

- Vreau să câștig! Și ulterior să reprezinte Rusia la concursurile de frumusețe! Aceasta ar putea fi o experiență neprețuită pe care copiii o pot vorbi. Și vreau să trăiesc o viață interesantă: concursul va deschide ușile pentru multe evenimente, viața va fi umplută cu noi evenimente. Îți voi spune: "Am fost acolo, i-am întâlnit ..."

- Ești gata să-ți critici apariția?

- Înțeleg că o va face. E deja destul. Da, sunt gata.

- Te-ai pregătit cumva pentru etapa de calificare?

- Da, m-am pus în ordine, am pierdut 7 kilograme. Am avut o mulțime de mase musculare, iar ea adaugă volumul.

Daria Kichigina, 21 de ani, student:

33 Participanți - domnișoara Ekaterinburg-2014 pentru ceea ce au venit






- Vreau să devin un prezentator TV. Mi se pare că dacă intru în primii trei câștigători ai concursului, îmi va crește șansele.

- Ați încercat să lucrați direct la televizor?

- Nu! Trebuie să mă confrunt cu mine, să vorbesc, dar aici, la concurs, există profesori pe care cu greu aș putea trece în alte condiții. De asemenea, aș dori să devin mai deschis, sociabil și încrezător în sine.

- Crezi că acum există o modă pentru un anumit tip de apariție? Care sunt fetele în tendință?

- Este absolut exact înălțimea de peste 175 de centimetri, o figură subțire, sănătoasă, păr lung. Și bruneturile câștigă acum adesea.

Galina Starostina, în vârstă de 22 de ani, lucrează într-o bancă:

33 Participanți - domnișoara Ekaterinburg-2014 pentru ceea ce au venit

- Această competiție este un stimulent suplimentar pentru a vă îmbunătăți! Înțeleg că fetele din jur sunt foarte frumoase, dar ce puteți spune, fetele sunt bombe! Prin urmare, trebuie să vă "stoarceți" singur.

- Ce ar trebui să strâng?

- Problema mea este entuziasmul, lucrez asupra mea. Îmi lipsea încrederea în sine.

- Acesta este un fel de fenomen rusesc: fetele frumoase sunt complet nesigure de ei înșiși, cred că se va îmbunătăți, ca și cum ar fi dacă se apropie încă de ideal.

- Da, stima de sine scazuta este intr-adevar un fel de fenomen. Cred că aceasta este adesea vina bărbaților. Multe fete inteligente se întâlnesc cu tineri obișnuiți, care sunt încă nemulțumiți de ei.

"Aveți un tânăr?"

- Da, am dragoste, am fost împreună timp de trei ani.

- Nu este împotriva participării dvs. la concurs?

- Nu, dimpotrivă, susține. Și eu îi spun: "Fii mândru!"

Fetele care nu s-au calificat pentru concurs:

Marina Tokmantseva, 20 de ani, student:

33 Participanți - domnișoara Ekaterinburg-2014 pentru ceea ce au venit

- Nu sunt interzise desenele de henna?

"Nu știu, dar unul dintre membrii juriului mi-a întrebat de ce am făcut-o." Spun: "Acesta este un dar pentru un prieten". Și a început să mă întrebe de ce sunt atât de pliabil.

- Nu! Mă duc la McDonald's acum! "

- Și cifra?

- Greutatea mea este stabilă!

Lydia Bragina, 18 ani, participant:

33 Participanți - domnișoara Ekaterinburg-2014 pentru ceea ce au venit

- Când am vorbit cu membrii juriului, am vorbit despre mine, au remarcat că mi-a plăcut. Apoi au întrebat: cine sunt părinții? Am spus că tatăl meu este colonel al Ministerului Afacerilor Interne. Ei au întrebat cum a simțit dorința mea de a participa la concurs. Am răspuns sincer că a fost prudent.

- De ce crezi că tata e împotriva lui?

"El crede că este o pierdere de timp". El crede că victoriile multor fete sunt cumpărate.

- Bărbați bogați?

- Crezi că așa?

- În parte, este adevărat. Dar dacă o fată are creiere, ea poate câștiga fără sponsor.

- Am fost supărat că nu am trecut? Veți încerca anul viitor?

- Nu, sunt calm. Dacă s-ar întâmpla acest lucru, ar trebui să fie așa. Cred că tema este închisă.

33 Participanți - domnișoara Ekaterinburg-2014 pentru ceea ce au venit

- Noi, împreună cu fetele, am sugerat că am mers până la sfârșitul casting-ului și am primit deja o mulțime de fete. Ei bine, văd, fetele sunt de trei ori mai subțiri decât mine.

- Crezi că nu ești suficient de subțire?

- Cred că am un ten bun. Dar gustul și culoarea ...

"Încercați din nou anul viitor?"

- Da! Mă voi întoarce și mă voi pregăti! Mă voi instrui mai mult, există mai puține pericole.

Ekaterina Savina, 18 ani, participant:

33 Participanți - domnișoara Ekaterinburg-2014 pentru ceea ce au venit

- Am absolvit școala, studiez chinezii timp de un an, mă pregătesc să intru la universitatea din Shanghai.

- Wow! Și de ce aveți nevoie de acest concurs?

- Am vrut să-mi petrec timpul interesant! Și eu, la urma urmei, sunt cel mai mic, am fost surprins de faptul că am fost invitat să arunc cu o înălțime de 169 centimetri pentru a fi turnat - pentru cei care sunt sub 173 centimetri nu li se permite să intre în Miss Russia.

- Cum vă plac celelalte fete?

- La început nu mi-am văzut concurenți evideni, dar astăzi da, erau frumuseți reale.

Anna Karaseva, în vârstă de 22 de ani, absolventă a USUE, lucrează în domeniul imobiliar:

33 Participanți - domnișoara Ekaterinburg-2014 pentru ceea ce au venit

- Nu renunț și, după turnare, m-am dus la Dmitri Kornyukhin, campionul rusesc al culturismului, un membru al juriului și mi-am întrebat ce sa întâmplat cu mine. El a explicat că totul este bine, doar tipul meu de figura este diferit. Ei bine, vezi de fapt, ce fete de la o figură, și ceea ce la mine, suntem diferit absolut. Mi sa spus ca ar trebui sa ma incerc in "Miss Bikini", pentru ca masa musculara se dezvolta bine.

- Faceți o mulțime de sporturi?

- Da, mă duc la sală, sunt angajat cu formatorul, eu am făcut mai devreme cursuri de formare în grup.

- Distribuiți secretul unei frumoase figuri sportive.

- Și de ce toate aceste eforturi? De ce lucrezi atât de tare la tine?

- Cineva o va nega, dar cred că bărbații ca un corp frumos, frumos. În general, vreau să fiu tânără și frumoasă. Și pentru el și pentru el însuși!

Text: Sonya PANASENKO; Foto: Artem Ustyuzhanin / E1.RU; Oleg NOKHRIN / miss-ekaterinburg.com

Ekaterinburg a câștigat Cupa Mondială în alpinism în China

Baschet "Ural" a învins legendarul St Petersburg "Spartak" în meciul Super League

La Elizabeth, șoferul Mazda a zburat peste intersecție pe o lumină roșie și sa prăbușit în Lada

Lucrătorii au început să vadă podul Makarov

"El crede că nu este în Ekaterinburg": Bunicul, suferind pierderea memoriei, a fost pierdut pe Elmash

În polițiștii de la Nijni Tagil, riscă viața, au adus adolescenți dintr-o carieră periculoasă

Jurnaliștii de la Moscova au verificat standurile ciudate ale stadionului central și au jucat fotbal cu Roizman

Un camion cu pietre sfărâmate sa prăbușit sub Ekaterinburg

La Botanică, poliția din căști și armura de corp au blocat drumul și au legat troleibuzul







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: