3 Ritualuri care deschid canalul de bani

3 ritualuri care deschid canalul de bani

3 Ritualuri care deschid canalul de bani

Există situații în care doriți să vă îmbunătățiți viața, să vă permiteți mai mult, să răsfățați cu copiii, să vă relaxați în cele din urmă uman, să primiți o răsplată decentă pentru munca lor. Dar indiferent de cât de mult și de orice se întâmplă, banii nu sunt adăugați, prosperitatea și prosperitatea nu cresc.







Motivele pentru aceasta sunt numeroase și fiecare situație specifică a vieții trebuie analizată separat. Dar există o situație obișnuită în toate aceste situații - dacă există dificultăți financiare, atunci energia banilor nu poate trece la măsura potrivită persoanei - este împiedicată. Mai jos citez ritualuri care vă vor ajuta să restabiliți canalul de bani și să vă atrageți bogăția în cazul în care cauza dificultăților financiare este acțiunile dvs. greșite și / sau negative din exterior. Sub negativ, vreau să spun invidie, furie, scandaluri, bârfe, intrigi, rău intenționată împotriva ta. Toate acestea se regăsesc pe o persoană ca murdăria și ne împovărează, luând puterea și energia. Prin eliminarea acestui lucru de la tine și de la casă, consolidarea și consolidarea canalului de bani vă pot îmbunătăți bunăstarea financiară.

Vreau doar să vă avertizez că banii nu vor curge pe râu și că va fi necesar să lucreze și să depună eforturi. Pur și simplu, "de la sine" va rezolva o problemă de lungă durată, "șansa" vor exista oportunități pentru câștiguri bune, "în cele din urmă" va da naștere etc.

Încercați, practicați, faceți ritualuri de multe ori. Dacă, în cazul tău, cauza este ceva mai gravă și care nu se referă nici la tine, ci la familia ta, atunci în acest caz, din ritualuri vei deveni mai ușor și rezultatul va fi. Dar, în astfel de cazuri, este bine să aflați cauzele și să le eliminați. Vă pot ajuta în acest sens, detaliile de la sfârșitul articolului.

Următoarele ritualuri se pot face pentru ei înșiși și este posibil pentru toată familia și casa lor:

Ritualul "Exilul tuturor răuturilor"

3 Ritualuri care deschid canalul de bani

Acest ritual este necesar pentru a scăpa de toate acumulările negative care au apărut din cauza acțiunilor dvs. greșite sau a influențelor negative din exterior. Este mai bine să o luați ca regulă și cel puțin o dată pe lună să o conduceți. Dar dacă simțiți nevoia, puteți și mai des. Acest ritual se face în zori în timpul Lunii pline, precum și în zilele de sâmbătă și marți, pe Luna Înclinată.
Aprindeți o lumânare roșie sau galbenă, întoarceți-vă la foc, spunând:

Dumnezeul focului, vă rog, binecuvântați focul cu puterea voastră.

După ce focul este sfințit, luați lumânarea în mâinile voastre, privind spre est, spuneți cuvintele:

Dumnezeul Soarelui, Cel Mare și Cel Drept. Creatorul și distrugătorul atotputernic, adresa mea (nume) vă adresez. Distrugi munții, distrugi pietrele. Distruge mea durere, eșec, sărăcia, invidie, boala, vrăjitoria, vrăjitoria, ura, tranzacțiile împotriva mea, ochiul rău, salvează-mă de minute rău nu ore, nu două, ci pentru totdeauna. Cu adevărat.

Țineți o lumânare în mână, întoarceți-vă spre sud și spuneți din nou complotul. Apoi, întoarceți-vă spre vest și spuneți complotul. Faceți același lucru transformând spre nord. După ce spuneți fața de complot spre nord, întoarceți-vă fața spre est, puneți o lumanare pe altar (sau pe masă, astfel încât să "privească" spre est). spune:

Îți mulțumesc lui Dumnezeu pentru Soare, Mare și Drept.

Lăsați lumânarea să explodeze. Aceasta încheie ritualul. Dacă aveți o mare lumânare mare, puteți lăsa să ardă pentru o jumătate de oră sau o oră și apoi să se folosească mai târziu pentru acest ritual.







Ritualul "binecuvântarea cerului și a pământului"

3 Ritualuri care deschid canalul de bani

Când vă purificați negativul, distrugându-l, va trebui să vă umpleți cu energia creativă aflată în viață. Aceasta va "vindeca" rănile sufletului vostru, primită de la negativ și va întări puterea voastră spirituală. Un astfel de stat se manifestă ca inspirație, dorință de a acționa și realiza, apariția de idei interesante, găsirea de noi oportunități.

Ora de plumb este orele de dimineata (zori este perfect) pe Luna Răsărit și Luna Plina. Puteți să o faceți în fiecare zi. Este posibil atunci când simțiți nevoia. Dar cu cât repetați mai repede, cu atât veți simți mai mult eficacitatea acestui ritual.

Cel mai bine este să petreceți ritualul pe stradă, în picioare cu picioarele goale pe pământ. Uită-te la soare. Închide ochii. Respirați profund și în mod egal. Simtiti-va soarele cald, simtiti pamantul sub picioarele voastre. Acordați-vă acelei scantei originale care arde în inima voastră. Simtiti caldura pe care Creatorul a inspirat-o in voi. Acum reglați la aceeași căldură care este în Soare și pe Pământ. Trebuie să vă acordați nu manifestarea fizică, ci forțelor care se manifestă sub forma Soarelui și a Pământului. Trebuie să vă acordați părintelui Sun și mamei strămoșilor. Simtiti cu ei o legatura care a fost mereu acolo.

Mental se întoarce spre ei, spun:

Mare Tată al tuturor, Soare, vă rog, umpleți-mă cu puterea voastră, binecuvântați Calea Dreaptă, dați-mi puterea să-mi împlinesc destinul și să trăiesc în mod valabil în această lume.

Simțiți că fluxul de energie din cer coboară peste voi și vă umple pe voi și viața voastră.

Marea Mamă a tuturor, Pământ, vă rog umpleți-mă cu puterea voastră, binecuvântați Calea Dreaptă, dă-mi puterea să-mi împlinesc destinul și să trăiesc în mod valabil în această lume.

Simțiți fluxul de energie care se ridică de pe pământ către voi, umplându-vă pe voi și viața voastră. De îndată ce vă simțiți umplut și saturat, spuneți: "Mulțumesc." Aceasta încheie ritualul.

Ritual pentru profitul bancar

3 Ritualuri care deschid canalul de bani

Acest ritual deschide calea pentru bani, așa cum le place să spună - deschide canalele de bani. Dacă brusc credeți că banii sunt răi și cu ei doar mai rău, atunci aparent nu trebuie să faceți un astfel de ritual. Este mai bine să înțelegem mai întâi că energia banilor, ca orice altă energie, nu este rea și nu este bună. Și doare și devine dificil ca pur și simplu să sfințească ceea ce este deja în om. Dacă vă hotărâți să faceți ritualul, întâi, faceți-vă cu voi înșivă, realizându-vă că banii reprezintă echivalentul puterii în lume și un asistent în atingerea scopurilor și împlinirea dorințelor.

Pregătește-te pentru ritual mai bine pe Luna în creștere. Alegeți trei locuri de succes, unde există întotdeauna o mulțime de cumpărători / clienți și un venit bun. Pot fi, de exemplu, magazine, cafenele, bănci etc. Trebuie să cumpărați ceva de la ei (nici măcar esențial), dar atunci când vi se plătește, vi se va da o schimbare. Echivalentul banilor nu este important, însă însăși este important. Și aici aveți bani de la trei locuri, unde fluxul de numerar bun și profitul. Acești bani îi vom folosi în ritual. Doar în avans, trebuie să coaseți o mică pungă verde de orice țesătură naturală cu legături galbene (mărimea astfel încât să puteți pune bani în ea).

Timpul ritualului - la prânz pe lună în creștere, vineri sau duminică, va fi, de asemenea, la prânz la Full Moon.

Materiale: lumanare verde, flori galbene, bani, geanta verde.

Aprindeți lumânarea verde, întoarceți-vă mintal spre foc, spunând:

Dumnezeul focului, vă rog, binecuvântați focul cu puterea voastră.

După ce focul este consacrat, reglați mental ceea ce aveți nevoie pentru a vă întoarce la Spiritele banilor. Imaginați-vă în fluxul de aur sau verde care vine din spațiul de pe voi. Se compune din energia banilor, lucruri scumpe și bijuterii. Imaginați-vă că în acest flux există și ființe vii - băuturi spirtoase. spune:

Spirite de bani, spirite de bogăție și abundență.
Pavează drumul spre casa mea, în viața mea în portofel.
Fiți cu mine, veniți la mine, învățați-mă
Creați și acumulați bani și bogăție.
Învață-mă să trăiesc în abundență și prosperitate.
Să fie pace între noi.

Imaginați-vă cum se formează căile de bani (canalele) din spațiul care se îndreaptă spre dvs., spre casă și spre portofel. Pune banii în pungă, pune-l în fața ta, să zicem, referindu-se la Spiritele Bani:

Spirite de bani, spirite de bogăție și abundență.
Dă-i banii ăștia.
Lăsați-i să atragă noi bani, oportunități și bogății pentru mine
De dimineață până dimineața pentru totdeauna. Să fie așa și așa este.

Puneți o pungă în casă, puteți în același loc unde puteți stoca bani și bijuterii. Și puteți să vă aflați în centrul casei, astfel încât energia să fie acumulată în întreaga casă. Puteți să împărțiți inițial banii în două părți. Înainte de consacrare, unul a pus într-o pungă, iar al doilea a lăsat o mână (un mănunchi) să se afle lângă lumanare. După consacrare, puneți acești bani într-o geantă, dar nu-l pierdeți, purtați-l ca un magnet pentru bani.

Dacă simțiți că cauza dificultăților dvs. financiare este mai profundă, scrieți-mi. Voi vedea dacă este cazul și cum te pot ajuta în situația ta.







Trimiteți-le prietenilor: