24 de ore stomatologie antika m

Stomatologie "Antica" este o clinică stomatologică de 24 de ore, unde veți fi întâmpinați de personalul atent și vă va ajuta să rezolvați orice problemă urgentă. Se oferă o gamă largă de servicii moderne în domeniul ortodonției și endodonției, albirii dintilor, parodonticii, implantării și protezelor dinților. Aici sunt prețuri foarte accesibile, astfel încât să vă puteți permite servicii mai bune.







Deja de mult, tot mai mulți moscoviți ne încredințează sănătatea noastră. Baza muncii noastre este o abordare individuală a problemelor fiecărui pacient. Aici veți primi o primire călduroasă și un climat psihologic plăcut, medici competenți și personal prietenos. Medicii noștri își îmbunătățesc în mod regulat abilitățile prin participarea la cursurile de masterat de specialiști de la nivel național și străin. Introducem în mod constant cele mai recente realizări și evoluții ale stomatologiei moderne în practica zilnică, care vă permite să vă restaurați sănătatea cât mai repede și mai eficient posibil.







- O abordare individuală atentă la fiecare pacient referitor!

- Medici cu experiență competentă.

- Personal prietenos și politicos.

- Calitate ridicată a serviciilor.

- Tehnologii avansate și inovații.

- climă plăcută și confort psihic.

- Examinări și recomandări excelente de la pacienți.

- Preturi accesibile.

- Promoții regulate cu reduceri.

REFERINȚE: STOMATOLOGIA ROTAȚIONALĂ ANTIKA M. SUD-VEST

Jumătate din sigiliile făcute în această clinică s-au dovedit a fi slab sigilate, podurile au zburat în 2.5 ani și au fost iremediabil. Doctor - Shakhnazarov E.

Multe mulțumiri lui Dr. Shakhnazarov Eduard Levonovici și întregului personal al clinicii "Antica". Pentru prețuri destul de moderate, am obținut un rezultat excelent. Mi-am recuperat dinții și am făcut cermete. Sunt foarte multumit si recomand aceasta clinica tuturor

Edward. 28 mai, luni







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: