2 Partea

2 Partea

Continuam sa va multumesc cu o selectie de siluete de baieti si cupluri in dragoste. dragi cititori, și dacă considerați că ziua se îndrăgostește, atunci această colecție de siluete. colectată de mine pe o perioadă lungă de timp, este acum foarte relevantă. Sper că îți iei o imagine potrivită a unui cuplu îndrăgostit sau a unei siluete a unui tip pentru munca lui, pe care o poți da sufletului tău







Dragi cititori, dacă ați pierdut prima parte a acestei colecții, uitați-vă aici: siluete de băieți și cupluri.

Și acum, bine ați venit să continuați această imensă colecție de siluete de băieți și cupluri:

2 Partea

2 Partea

Eu, uneori, pun întrebarea - în cazul în care este posibil să se utilizeze aceste siluete de oameni. Răspunsul este - toate aceste siluete de băieți, fete și cupluri pot fi folosite pentru ardere și de tăiere. și apoi aceste piese decora panourile utilizate. ca un șablon, taie conturul șablonului selectat în modelele, de asemenea, indispensabile lucru manual. să nu mai vorbim de pictura la fața locului, strasuri decor, applicatii crearea de colaje pentru decupaj și resturi, precum și pentru multe alte tehnici de decorare, pe care le decora casa ta.

2 Partea

2 Partea

2 Partea

2 Partea

2 Partea

2 Partea

2 Partea

2 Partea

2 Partea






2 Partea

2 Partea

2 Partea

2 Partea
2 Partea

2 Partea

2 Partea

2 Partea

2 Partea

2 Partea

2 Partea

2 Partea

Uită-te la ce siluetă originală. Deja mă aștept la crearea unui panou original folosind această siluetă :)

2 Partea

2 Partea

Aici este o astfel de selecție minunată de imagini vă mulțumesc pe această pagină :)

Sper că veți găsi această colecție de siluete de băieți și cupluri utile. colectate în două părți :)

Vă mulțumim pentru atenție și pentru utilizarea originală a siluetei alese în crearea unei capodopere viitoare :)

Cu sinceritate, Marina Trublin!

Articole similare

  • 2 Partea
    Siluete de bărbați, băieți și cupluri.
  • 2 Partea
    Siluete de fete și copii.
  • 2 Partea
    MK "Vaze de decor cu înlocuirea vitraliului pe sticlă"
  • 2 Partea
    Galeria lucrărilor mele
  • 2 Partea
    1 parte. Imagini feminine în stil Art Nouveau.
  • 2 Partea
    Rețete de mase de casă
  • 2 Partea
    Compoziții de flori în imagini. Două părți.
  • 2 Partea
    Două părți. Imagini feminine în stil Art Nouveau.






Trimiteți-le prietenilor: