18 Feedback-uri despre Semal la песков пгт, ул. Карла Маркса, 117

Lung cautat o ingrijire dentara decente, la Moscova, cu medici buni si lista de preturi sane. Cu dinții, totul este extrem de grav ereditar. Am mers la Zub.Ru, unde pentru un dinte și o operație minimală am despărțit 15 mii. Prietenii noștri au fost sfătuiți de clinica Semal și de medicul Roman A. Kashcheev. Opțiunile nu au fost, a trebuit să meargă, și nu muiat - de la celălalt capăt al Moscovei pentru a obține, un total de aproximativ două ore. Totul a fost făcut la cel mai înalt nivel! Cel mai remarcabil doctor, mâna ușoară. Am recuperat o coroană aproape lipsă. Data viitoare ›







Am citit mărturiile înainte de vizită și m-am dus la clinică. A îndepărtat un dinte. La doctor, adevărul, un braț ușor sau o mână! Sunt fericit, facut pentru primele cinci.







Clinica excelentă de stomatologie! Mâini de aur și medici și asistente medicale. Prețurile sunt destul de acceptabile, în alte clinici de același nivel, dinții sunt tratați mai exponențial. Îndepărtarea fără sens a nervilor, așa cum am avut deja în alte clinici, nu a fost acolo și mulțumesc lui Dumnezeu. A pus acele în dinți moi, a vindecat pe cei sănătoși. La profilaxie voi merge doar aici.

Am ajuns la clinica, „Sema“, la sfatul prietenilor, este un roman Anatolievici Kashcheev! Și am fost șocat de profesionalismul acestui doctor! Cu o asemenea ușurință și viteză, el a scos dintii mei înțelepciune (greu, așa cum sa spus în altă operațiune clinici eșec!) Și nici măcar nu am rănit! Apoi m-am dus să-l văd pe albire, rezultatul este, de asemenea impresionat! Ca și cum nu am fost frică stomatologi, pentru el mă duc fără frică!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: