15 Cei mai neplăceri din avion

15 Cei mai neplăceri din avion

1. Părinții cu copii

Înțeleg, nu este vina lor. Deși la fel este mai probabil ca ei, decât al altcuiva. Sper că în curând vor fi zone speciale pentru copii în avioane și până în acea zi strălucitoare va trebui să ascultăm tot timpul plânsul copiilor: când mâncăm, ne uităm în orificiul și încercăm să adormim. Deși nu sunt de vină vreo categorie mica, ei înșiși se confruntă, pentru că își așează urechile și nu au idee ce să facă.







2. Tipul Stinky

Alături de el vreau să port un respirator sau mai degrabă să fug. Mă întreb cum se dovedește că el nu observă această problemă? Este dificil să spălați sau să utilizați un deodorant? Cel mai ofensiv lucru este că, în timp ce toți cei din jurul lui din punct de vedere politic încearcă să nu se încruntă, el se așează cu un chip urât și nu se uită și spune cu toată aparența: "Și eu am norme".

3. Un bărbat cu un miros rău din gură

Bro, vrei să-l curezi? Da, ia tot ambalajul, nu te superi.

4. Vecinul de chat

De obicei, încerc să-mi arunc urechile imediat în urechi și să-mi închid ochii - încerc să spun oamenilor că nu trebuie să vorbesc cu mine, pentru că nu-mi place, nu am nevoie de ea și, în general, sunt ocupată. Dar astfel de oameni nu le pasă. Da, lasă-mă, pentru o conversație neprețuită cu tine, să scot totul de la urechi și să ascult cu entuziasm despre nepoții tăi. Haideți.

5. Tipul de sforăit

De îndată ce fixați centurile de siguranță, în același moment, sforăitul rulant al acestui tip începe să fie auzit prin salonul, al cărui somn sănătos nu poate fi decât invidiat. Aveți grijă: nu încercați să-l scuturați de umăr sau să-l zdrobiți cu o pernă, dacă se trezește, nu va face nimic decât abuzul. O secundă mai târziu, își va întoarce capul în direcția opusă și va izbucni cu același sforăit.

6. Tipul care trebuia să cumpere două bilete

De ce? De ce acești oameni grași plătesc pentru bilet la fel de mult ca mine, dar în același timp mă umple cu trupurile lor? Pentru ce păcate trebuie să îndure acest lucru? Cum au ajuns ei atât de foame și de ce nu le deranjează? De ce nu scaune-canapele pentru zhrdyev? Am multe întrebări despre acest fenomen.







7. Rahat, care întotdeauna trebuie să fie în compartimentul superior

Știi ce păstrez în compartimentul superior? În vara nimic. În timpul iernii - haine. Bagajele de mână se află cu prudență sub scaunul din fața scaunului în picioare, astfel încât, dacă este necesar, să pot ieși o carte, un șervețel umed sau alte prostii. Dar tipul ăsta, e doar fenomenal. El scoate o mulțime de obiecte necunoscute, iar în timpul zborului sare și ia ceva sau ceva de acolo. Calmează-te, frate. Calmează-te.

8. Omule, care se sprijină imediat

Cu siguranță îi place să se relaxeze - atât de relaxați și foame pentru confort. Pentru tine. Nu pentru mine, deși stau în spate și chiar folosesc o masă plată atașată pe spatele scaunului. Ședința dreaptă nu este tema sa. Tema lui este să se întindă.

9. Un tip care ignoră solicitarea de a opri aparatele electrice

Sunt paranoic frică de zbor, dar încerc să nu-i arăt. Eu citesc singura camera de lectura la bord si asculta muzica, pentru ca interferentele acestor dispozitive sunt nesemnificative. Dar rahatul, care nu oprește telefonul mobil și nici măcar nu include modul "în avion" - este doar mers pe jos inadecvat. Ar fi trebuit să ceară un vrăjitor bun creier.

10. Tip cu o pernă în jurul gâtului

Ca și cum i-ar fi fost teamă că capul său se înecea undeva în pielea corpului său și astfel a aruncat o linie de salvare în jurul gâtului. Mi se pare că atunci când iese din avion, se duce cu perna în jurul gâtului acasă.

11. Frățioare pentru totdeauna

El nu poate face o singură mișcare fără să producă un sunet. El bâlbâie, își curăță gâtul, gemește - nici măcar nu știu cum să descriu toată varietatea de sunete pe care le publică. Este imposibil să-l taci pentru el.

12. Familie ședințe la diferite capete ale salonului

Din cauza unor motive incredibile, le-au fost acordate scaune la diferite capete ale cabinei. Poate cineva a strigat că dorește să zboare lângă fereastră, în timp ce și ruda lui a vrut să stea lângă fereastră - asta este rezultatul. Apoi își dau seama că a fost un pas greșit și că însoțitorul de zbor va avea misiunea de a reuni familia. Ca și cum nu ar fi avut altceva de făcut.

13. Tip la fereastră cu o vezică mică

El pare a fi incredibil de bucuros că aici pentru a da așa suc, apă, ceai și cafea. Bea trei ani, iar apoi o jumătate de oră se duce la toaletă, forțându-mă să mă trezesc de fiecare dată când pleacă și apoi din nou - când vine. Așadar, doriți să-l patronați pe umăr și să dați ceva de genul: "Nu ssy, tipule."

14. Un cuplu care ar fi trebuit să nu iasă din pat

A te uita la manifestările fiziologice ale sentimentelor este dezgustător și chiar mai dezgustător când nu ai nici o ieșire și trebuie să te uiți lângă tine.

15. Tip fără șosete

Buna ziua tuturor, picioarele mele miroase, asa ca am decis sa nu imi imbrac sosete si sa-mi scot pantofii: de ce ar trebui sa-mi inchid picioarele atunci cand poti arata acest miros unic al lumii! Sosete - este mic-burghez, în jos cu șosete, aici sunt picioarele mele, uite, lumea, și frecați-l!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: