Locuri de munca si de lucru in companie - centrul federal de cercetare medicala

FGBU CENTRUL DE CERCETARE MEDICALĂ FEDERALĂ DE NORD-VEST. VA ALMAZOVA MINISTRAVA A FEDERAȚIEI RUSIEI - Sankt-Petersburg

certificat Descrierea postului de specialitate, experiență de muncă de 5 ani Obligațiile chirurg (pentru copii), planificate și îngrijire de urgență pentru copii Termeni 08.30-08.30 + îngrijire medicală preferențial, prezența cerințelor Uniunii de a menține locurile de muncă chirurg (.

Acum 19 ore cu trudvsem.ru

Specialist de la 35 000P

Descrierea postului certificat de specialitate, experiență de muncă de 3 ani de experiență de muncă în efectuarea cu ultrasunete a organelor interne, ecocardiografie, ecografie vasculară (scanare duplex a navelor); Experiență la nou-născuți. Obligații la nivel de doctor.

Lucrător sanitar (șaibă) de la 16 000 P

Descrierea postului taxelor de carte sanitare, în conformitate cu fișa postului aprobată de către organizația pentru această specialitate (profesie) și respectarea reglementărilor interne Termeni 09.00-09.00, 09.00-21.00, 08.00-16.12, + preferențial.

Moașa în secția ancestrală de la 25 000 P

"Centrul Federal de Cercetări Medicale Nord-Vest numit după VA Almazov" al Ministerului Sănătății al Rusiei - Sankt-Petersburg

Condiții - lucrează în departamentul de familie al centrului perinatal; - teritorial m. Specific; - program: de la 9-00 la 9-00 (1/3, 1/2); - salarii de la 25.000 de ruble; - înregistrarea în conformitate cu LC RF, OMC; - asistență medicală preferențială. Cerințe.

Acum 2 zile de la superjob.ru

Doctor anestezist-resuscitator de la 38 000P

Obligațiile salariatului: - efectuarea și acordarea îngrijirii resuscitare pacienților cu profil cardio-terapeutic. Cerințe față de candidat: - studii superioare medicale; - certificatul actual de specialitate "Anesteziologie-resuscitare"; - experiență de lucru.

Acum 1 săptămână de la rabotka.org

Consultantul vânzător este negociabil

Leroy Merlin - Sankt Petersburg (Pionerskaya)

Responsabilitati: Consilierea clientilor cu privire la departamentul de Polițienești podea de tranzacționare Realizati materiale de construcții rafturi Cerinte: Friendly Cumpărători Activitate Disponibilitatea de a lucra cu materiale de constructii Ready.

Acum 2 zile de la career.ru

Arhitect-designer 80 000 - 100 000 P

Settle City - Sankt-Petersburg (metrou Moskovskaya)

Acum 2 zile de la hh.ru