68 de recenzii ale Spitalului Clinic de Urgență Clinică denumit după domnul

Chiar și numele capului. eliminarea urologilor de către Nadezhdin IA inspiră într-adevăr încrederea și vindecarea. Un doctor tact, tact, cu mâini aurii și amabile. El nu disprețuiește să facă și nu este inerent în munca sa de a avea grijă de pacient. Un doctor suflet informat și bun. Cel care mi-a tratat soțul și a făcut o operație, tocmai la readus la viață. Pentru a se potrivi cu el și cu personalul departamentului. Vă mulțumesc și vă plecați Igor Anatolievici. De asemenea, vreau să-i menționez pe dr. Ganeev că lucrează în clinică la recepție. Clever. Data viitoare ›







A intrat în chirurgie purulentă, la doctorul remarcabil, Musatov Peter Petrovich. Un doctor de la Dumnezeu, care își cunoaște afacerea. Multe mulțumiri medicului curant și întregului personal. Da, spitalul este într-o stare de rău, dar personalul este de aur. Ar fi mai mult decât un fel de oameni simpatici în haine albe. Mulțumesc.

Exprimăm recunoștința noastră profundă medicului șef al spitalului. Zakharyin Kosmacheva VV și toate departamentul de chirurgie a personalului medical, în special Shindin AA pentru profesionalism, căldură, atenție la bolnavi, grija și răbdare! Vă doresc sănătate, succes creativ în munca dvs., bunăstarea familiei! Ia un cadou în aceste cuvinte: Zilele ca apa decongelat Flying, care fuzionează în fluxul. Suntem puțin obosiți de-a lungul anilor. Căutăm germenii noștri la copii. Zilele sunt închise, A. Următorul ›

Vă rog să explicați cum este posibil să transferați un pacient cu traume craniocerebrale severe după un accident în a șaptea zi de ședere în unitatea de terapie intensivă într-o secție generală cu o temperatură de 39? Dragul doctor în conversație a explicat că pacientul "a murit" din creier, dar totul este în mâinile lui Dumnezeu. Acestea sunt transferate de la unitatea de terapie intensivă atunci când starea sa stabilizat, dar este posibil să recunoaștem o stare stabilă cu o temperatură de 39? Te rog, dragi doctori, dați unchiului meu o șansă, se luptă, îl ajută! Numele pacientului este Vladimir Pugachev. Data viitoare ›

Odată ce sunt destul de dezamăgit în oameni în halate albe, în plătit, gratuit, cu titluri și nu, am fost culcat în regionale, unde am fost „tratat“ profesor asociat cunoscut nu va menționa numele și profesor foarte bine-cunoscut, membru al Dumei locale (ambele preda elevilor), după „tratament“ timp de 2 săptămâni, piciorul meu aproape de cracare cu puroi, am fost transferat la o intervenție chirurgicală purulentă în spital. Zakharyin și a început lupta mea pentru viață, a salvat și mi-a plantat cu tot departamentul și medicii și asistentele, și infirmierii. Data viitoare ›

Bine ai venit! Aș dori să-mi exprim recunoștința profundă față de medici și asistente medicale din departamentul chirurgical, și anume Elena Zhuvikova și asistente medicale chirurgicale. Ei își fac lucrarea conștiincios și cu un suflet, iar în timpul operației și în timpul pansamentelor, toată lumea era foarte atentă și amabilă. Oamenii foarte buni lucrează în acest departament! Mulțumesc foarte mult pentru munca lor!

Oamenii în halate albe de secole asociate cu fiecare ajutor altruist, capacitatea de a vindeca boala si de a ajuta pacientii in aceasta ora dificila. Cei mai mulți medici buni sunt cei care nu cunosc numai teoria și practica medicina, dar, de asemenea, au calități umane valoroase: compasiune, tact, respectă etica medicală, atunci când se ocupă cu pacienții și rudele lor. Aceste calități sunt pe deplin posedați de unitate angajații traumatismelor Spitalul Orășenesc ambulanță. Data viitoare ›

Totul e bine. În clinică, medicul este foarte sincer și profesionist în afacerea lui, doar că nu există o cameră cu raze X. Mergeți să vizitați un medic pentru îmbrăcăminte, apoi alergați în jurul orașului și căutați o radiografie pentru a elimina distribuția. Serghei.

Karakozov Nina, copiii și nepoții ei să-și exprime recunoștința lor profunda personalului de chirurgie de urgenta №1 Arakcheev Alexander și echipa sa, Lucino Olga Barisovne, Ilyasov Ruslan Ramilevich, Bigbaevoy Dinara Munirovna, surorile medicale Svetlavne Nikolaevna Elena Mihailovna și tot personalul.

Karakozov Nina, copiii și nepoții ei, să-și exprime recunoștința lor profunda la departamentul de personal, Arakcheev Alexander și întreaga sa echipă, Lucino Olga, Ruslan Ilyasov Ramilevich, Bigbaevoy Dinara Munirovna, surorile Meditsynskim, Svetlana Nikolayevna, Elena Mihailovna și tot personalul.







Atitudinea proastă a medicului

Bine ai venit! Vreau să-mi exprim recunoștința față de medicul de ginecologie de urgență (etajul 9) 6 munți. Spitalul Grabko A. V. 12.01.14 Am intrat în acest departament în ambulanță cu sângerare și suspiciune de ectopie. Doctorul Grabko sa uitat foarte atent la mine, a făcut uzi, a dat recomandări detaliate, necesare. Slavă Domnului, temerile nu au fost confirmate! Mulțumită dr. Grabko pentru îngrijirea și sensibilitatea față de pacienți.

Multe mulțumiri medicului ortopedistului VP Lysenkov, pe 17.05.12, a efectuat o operațiune pe genunchi cu fiul meu Zinoviev Serghei. El nu numai că a prescris tratamentul după operație, dar a oferit, de asemenea, sfaturi valoroase privind reabilitarea. Sănătate pentru el, fericire și succes în muncă. Zinoviev N.V.

O asemenea rujenie ca în cabină. 517 (cu raze X), nu m-am intalnit mult timp. Mătușa care lucra acolo, medicul nu-și întoarce limba, se comporta ca și când am venit la ea și am cerut bani. Dacă este comportamentul pacienților tineri care se pot opri pentru ei înșiși, atunci îmi imaginez cum îi batjocoresc pe bătrânii săraci. Dacă nu sunteți mulțumit de viața, salariul, etc., părăsiți această profesie. RUȘINE!

Un spital dezgustător și mulți medici nu sunt competenți, nu există cunoștințe și abilități, se întreabă cum aceștia devin încă șefi de departament sau chiar medici. Este regretabil că nu puteți scrie profanări despre unii medici, dar doriți, pentru că ei merită acest lucru. În primul rând, când nașul meu a fost dus la ambulanța de urgență la spitalul de ambulanță. GA Zakharyin, el nu a vrut să-l ia acolo, el a petrecut câteva ore în sala de așteptare, el a avut un fiu cu el, atunci ei nu au fost spus de noi. Data viitoare ›

A venit la recepție cu poze și diagnosticul a deformat artroza unui stop de 1 grad. El a spus că medicamentul nu poate ajuta, să meargă și să se adapteze la viață. La întrebarea mea cum să vă adaptați a primit un răspuns mai puțin. Întrebat poate ajuta la masaj, fizioterapie, hondoprotectori, gimnastică, unguente, băi, răspunsul este inutil! Și, de fapt, peste tot este recomandat să nu se angajeze în auto-medicație, mergeți la medic cu primele simptome. A venit! Și de ce? Să aud că în 52 de ani sunt rău fără speranță și medicină. Data viitoare ›

Am fost la FGS în Manin, în munți. numărul spitalului 6. De obicei l-au plătit în brațe, dar după mai multe ori nu a existat nici o schimbare, apoi 70, apoi 90 ruble. a decis să plătească în numerar și să vină cu o chitanță. Pentru că Manin pare să fi decis să mă pedepsească. "Nu am văzut" un ulcer extensiv, care în 7 zile a descoperit un alt doctor. Ei bine, acel moment a mers să reia FGS. Un astfel de "doctor" nu poate lucra nici măcar ca medic veterinar. Se pare că medicamentul nu a mers pentru a trata oamenii, ci pentru a câștiga bani.

A fost la o recepție cu terapeutul Malyshev, așa că se comportă ca un medic "Casa". Se întoarse spre Orv, așa că nu se uită la gât, nu ascultă plămânii. N-am făcut nimic. Cuvintele mi-au sfătuit să beau lapte fierbinte cu sifon. Iată un astfel de vindecător!

Astăzi a fost scrisă la o întâlnire cu urologul Ganieva la 9:34. Ca rezultat, așteptam mai mult de o oră în coadă, deoarece mierea a fost scoasă din coadă pentru o jumătate de oră. angajat, apoi încă 2 vizitatori la rândul său. După cererea către cap. departamentul de a aduce ordine cu recepția, a primit un rezultat complet diferit. Doctorul Ganieva a refuzat să-mi noteze pe cineva pe cistoscopie, după ce am menționat că în ea nu este prezentă miere. surorile și tot timpul este ocupat și mi-a scris un alt urolog pentru o altă zi. Acum. Data viitoare ›

Un spital dezgustător și mulți medici nu sunt competenți, nu există cunoștințe și abilități, se întreabă cum aceștia devin încă șefi de departament sau chiar medici. Este regretabil că nu puteți scrie profanări despre unii medici, dar doriți, pentru că ei merită acest lucru. În primul rând, când nașul meu a fost dus la ambulanța de urgență la spitalul de ambulanță. GA Zakharyin, el nu a vrut să-l ia acolo, el a petrecut câteva ore în sala de așteptare, el a avut un fiu cu el, atunci ei nu au fost spus de noi. Data viitoare ›

A venit la recepție cu poze și diagnosticul a deformat artroza unui stop de 1 grad. El a spus că medicamentul nu poate ajuta, să meargă și să se adapteze la viață. La întrebarea mea cum să vă adaptați a primit un răspuns mai puțin. Întrebat poate ajuta la masaj, fizioterapie, hondoprotectori, gimnastică, unguente, băi, răspunsul este inutil! Și, de fapt, peste tot este recomandat să nu se angajeze în auto-medicație, mergeți la medic cu primele simptome. A venit! Și de ce? Să aud că în 52 de ani sunt rău fără speranță și medicină. Data viitoare ›

Am fost la FGS în Manin, în munți. numărul spitalului 6. De obicei l-au plătit în brațe, dar după mai multe ori nu a existat nici o schimbare, apoi 70, apoi 90 ruble. a decis să plătească în numerar și să vină cu o chitanță. Pentru că Manin pare să fi decis să mă pedepsească. "Nu am văzut" un ulcer extensiv, care în 7 zile a descoperit un alt doctor. Ei bine, acel moment a mers să reia FGS. Un astfel de "doctor" nu poate lucra nici măcar ca medic veterinar. Se pare că medicamentul nu a mers pentru a trata oamenii, ci pentru a câștiga bani.

A fost la o recepție cu terapeutul Malyshev, așa că se comportă ca un medic "Casa". Se întoarse spre Orv, așa că nu se uită la gât, nu ascultă plămânii. N-am făcut nimic. Cuvintele mi-au sfătuit să beau lapte fierbinte cu sifon. Iată un astfel de vindecător!

Chiar și numele capului. eliminarea urologilor de către Nadezhdin IA inspiră într-adevăr încrederea și vindecarea. Un doctor tact, tact, cu mâini aurii și amabile. El nu disprețuiește să facă și nu este inerent în munca sa de a avea grijă de pacient. Un doctor suflet informat și bun. Cel care mi-a tratat soțul și a făcut o operație, tocmai la readus la viață. Pentru a se potrivi cu el și cu personalul departamentului. Vă mulțumesc și vă plecați Igor Anatolievici. De asemenea, vreau să-i menționez pe dr. Ganeev că lucrează în clinică la recepție. Clever. Data viitoare ›

Astăzi a fost scrisă la o întâlnire cu urologul Ganieva la 9:34. Ca rezultat, așteptam mai mult de o oră în coadă, deoarece mierea a fost scoasă din coadă pentru o jumătate de oră. angajat, apoi încă 2 vizitatori la rândul său. După cererea către cap. departamentul de a aduce ordine cu recepția, a primit un rezultat complet diferit. Doctorul Ganieva a refuzat să-mi noteze pe cineva pe cistoscopie, după ce am menționat că în ea nu este prezentă miere. surorile și tot timpul este ocupat și mi-a scris un alt urolog pentru o altă zi. Acum. Data viitoare ›







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: