61 Sfat real - țara barskaya usadba

"Un teritoriu mare, bine îngrijit".

Teritoriu mare, bine îngrijit. Zoo minunată. Micul dejun delicios.

Cabina de duș a fost murdară-fotografie atașată. Dușul nici nu a luat, a mers la centrul de acvariu. Nu este foarte de succes, în opinia mea, aspectul în centrul de acvariu. Încăperi cu dușuri departe de saună și piscină. Personalul nu este viu. În ceea ce privește leneșul, nu doresc să facă nimic și să se miște. Doamne la recepția din clădirea în care locuiți, nu zâmbiți deloc, nu spuneți cuvinte amabile. Ei bine, băieți, este o industrie a serviciilor. De ce? Singura persoană drăguță este o fată de la bar. Maxim a încercat să netezească neregulile. Am comandat un pat-două, împreună mutat. Niciun pat de saltea comun care să unească paturile, nimic. Una dintre paturi scârțâiau cu cea mai mică mișcare. Sentimente mixte de ședere. Fie că voi veni a doua oară - cu greu.

Vă mulțumim pentru feedback! Asigurați-vă că acordați atenție observațiilor dvs. și asigurați-vă că următoarea venire ... Mai mult # x25BE;

Barskaya Manor Country Hotel

"Am avut o odihnă mare, ne vom întoarce din nou!"

Copiii erau extatici în privința centrului acvatic, părinții făceau spa-ul, în timp ce copiii erau implicați în camera de joacă cu animatorul. foarte convenabil!

Suntem foarte bucuroși că familia ta a plăcut restul în complexul nostru și toată lumea și-a găsit un loc de muncă pentru ei! Vom fi bucuroși să vă vedem ... Mai mult # x25BE;

Barskaya Manor Country Hotel

+Locație. Lângă pădurea chic, râul, satele mici. Un loc ideal pentru a vă relaxa după o săptămână de lucru. + O mulțime de divertisment pentru copii și adulți. + Putere. Mic dejun delicios, mai ales ca clătite proaspăt preparate. Dins la barul din meniu, mi-a plăcut și totul.

Centrul acvatic este foarte solicitat, dimensiunea piscinei nu este suficientă. Ar fi minunat să existe o piscină în aer liber, în mod ideal - încălzită pentru utilizare pe tot parcursul anului.

Vă mulțumim că ați lăsat feedback! Suntem foarte bucuroși că ați putut să vă relaxați și să scăpați de agitația orașului ... Mai mult # x25BE;

Barskaya Manor Country Hotel

Un număr mare de divertisment (grădină zoologică, curte, spa, piscină, saune, fito-bar, bowling, karaoke, restaurant și bar, corzi). Personalul este bun, întotdeauna ajută și explică totul în detaliu, politicos. Dimineața, aproape nimeni nu se află în piscină - un adevărat buzunar, după ce 10 au început să vină cu copiii. În fito-bar se fac delicioase piureuri și sucuri. Ne-am oprit vineri, sâmbătă după-amiază am făcut curățenie de întreținere, am adăugat o altă sticlă de apă, hârtie, șampon. Bucătăria din restaurant este familiară și gustoasă. Au fost mereu fructe (pepene verde, pepene galben, struguri, piersici). Sunt multe feluri de coacere diferite. Puteți să comandați pâine acolo și să cumpărați ouă, brânză de vaci și brânză în fermă.

Vă mulțumim pentru feedback și apreciere pentru activitatea complexului nostru! Vom fi bucuroși să vă vedem să ne vizitați din nou ... Mai mult # x25BE;

Barskaya Manor Country Hotel

Mâncare excelentă. Mi-a plăcut cu adevărat ferma cu o varietate de animale și o grădină zoologică pentru copii. Mai ales vreau să menționez muzeul unui basm interactiv, a fost interesant pentru un copil de 5 ani și adulți.

Drumul de la intrarea în hotel este de 500-1000 de metri. În timpul verii, pe vreme uscată, nu au existat probleme, dar în ploaie sau în izvorul # 47, în toamnă pot apărea probleme pentru mașinile cu scaune scăzute.

Dragoste, vă mulțumesc că ați lăsat feedback! Suntem foarte fericiți că restul din complexul nostru a adus pe tine și pe familia ta multe ... Mai mult # x25BE;

Barskaya Manor Country Hotel

"Nu corespunde prețului"

O natură frumoasă, o grădină zoologică, un loc de joacă echipat pentru copii

Personalul dur, prețul nu corespunde calității, alimentelor proaste, piscinei murdare, camerelor cu miros teribil, covoare murdare

Arina, vom acorda cu siguranță atenție comentariilor dvs.! Curățarea piscinei din complexul nostru se efectuează zilnic ... Mai mult # x25BE;

Barskaya Manor Country Hotel

"Nu pierdeți timp și bani"

O miroase teribilă în încăperi - urină

"O bucătărie frumoasă, delicioasă din casă"

O bucătărie frumoasă, gustoasă de casă

Odihnea cu nepotul lui de 4 ani, atunci când vizitează piscina, băiatul trebuie să schimbe hainele în vestiarul femeilor, foarte inconfortabil, poate fi necesară organizarea vestiar pentru copii? Toate la fel, un pic de divertisment pentru copii timp de 3 zile a fost stăpânite, copilul a fost plictisit

Tamara, vă mulțumesc că ați lăsat recenzia! În viitorul apropiat, în piscina din vestiarul pentru femei va fi oferită o zonă pentru ... Mai mult # x25BE;

Barskaya Manor Country Hotel

"Am petrecut două zile aici, cu un copil mic de 1,8 ani."

Cameră, personalul nu este foarte grăbit.

Oksana, vă mulțumesc pentru feedbackul dvs.! Suntem foarte multumiti de faptul ca restul din complexul nostru a adus pe tine si pe copilul tau mai mult ... Mai mult # x25BE;

Barskaya Manor Country Hotel

"Meniul este variat, gustos, serviciul este la nivel".

Meniul este variat, gustos, serviciul este la nivel. Teritoriu bine îngrijit, există un parc, o fântână, un punct de închiriere, un teren pentru copii și un teren de sport. AquaCenter este pur și simplu superbă: o piscină mare, o saună finlandeză, o baie pe bază de plante, o baie turcească, tenis de masă, o sală de gimnastică, o sală de gimnastică. O mulțime de relaxare cu copii mici. Vom reveni cu siguranță.

Bună ziua, Andrei Vladimirovici! Vă mulțumim pentru aprecierea muncii hotelului nostru! Suntem foarte fericiți că restul te-a adus mult mai mult ... Mai mult # x25BE;

Barskaya Manor Country Hotel

"Bufet mare"

Mare bufet

Personalul trebuie să efectueze un program educațional cu privire la atitudinea față de oaspeți.

Svetlana, vă mulțumim pentru aprecierea restaurantului nostru de tip bufet. Asigurați-vă că aveți în vedere comentariile dvs. despre personal ... Mai mult # x25BE;

Barskaya Manor Country Hotel

"Totul este doar super-personal."

Totul este doar super-personal. Curățenie, o mulțime de distracții diferite.

Minus doar o singură - audibilitate în camere.

Galina, vă mulțumim că ați apreciat hotelul nostru! Vom fi bucuroși să vă vedem din nou la locul nostru!

Barskaya Manor Country Hotel

"Restul dezgustător și doar un număr de coșmar 108."

Mi-a plăcut numai personalul prietenos și de ajutor. Mâncarea din restaurant este mai puțin normală.

Olga, vă mulțumesc pentru părerea dvs.! Sperăm că odihna în hotelul nostru viitoare vă va aduce numai emoții pozitive ... Mai mult # x25BE;

Barskaya Manor Country Hotel

"ALL-INCLUSIVE cu specificitatea rusă)))!"

Multe mulțumiri pentru felicitarea lui DR - foarte frumos). 1. Alimente - doar super! În orice hotel nu am văzut că copiii de toate vârstele cu astfel de plăcere au mâncat. Chefii greu 5! 2. Locul de amplasare - ideal. Civilizația nu este audibilă deloc. Imersiune completă în natură)! Pădurile locale sunt fabuloase. Holoholnya în apropiere și peșterile de gheață. 3. Muzică pe teritoriu - plăcută, nu intruzivă, pacificatoare. DJ 5. 5. Camere - curat, destul de mare ("familie"), cald. 5. Piscina este mare, nu este unde să se descopere)!

Singurul lucru care nu mi-a plăcut era izolarea fonică. Zidurile încă nu au mers, dar prin ușă - puteți auzi totul pe coridor la toate)))! Dar acum dorințele (hotelul este super, așa că vreau să continue să se dezvolte): 1. Personal foarte "dur"))). Sunt simpatici, întotdeauna ajutați și prompți, dar un zâmbet de la ei nu așteaptă ;-)! Le doresc mai multe zâmbete și modificări ale politicii în domeniul resurselor umane. 2. Sunteți un hotel rusesc, deci de ce în zona acvatică este doar o saună finlandeză? Da, e mai greu să urmezi o baie rusă, ai nevoie de o persoană dedicată, dar în costul total al unui voucher acest lucru se va reflecta în câteva sute de ruble. Sunt doar pentru. Și baia rusă este, dar de ce în ea nu există plante - pelin, menta, cimbru - ca și fără ei? O mătură este bună, bine, dar trebuie să fie iarbă. 3. Nu a văzut dacă există snowmobile. În astfel de locuri de a organiza excursii pe ele este bine. 4. Noile brățări nu sunt confortabile, se împotmolează, uneori se scarpină. Dacă este posibil, este mai bine să cumpărați silicon

"Frumusețea exterioară și urâciunea interioară"

Natura, teritoriul hotelului, mâncăruri delicioase și personal prietenos.

"Vreau să mă întorc și să mă relaxez de agitația zgomotului :)"

Hotelul este situat pe malurile Volgăi. Un loc neobișnuit de frumos. Puterea este excelentă :) în special pentru iubitorii de bucate tradiționale rusești. Un set mare de divertisment pentru fiecare vârstă și gust: o alee de bowling, un restaurant, un centru de aqua mare, cu o piscină, jacuzzi, saună, baie de aburi, fito-bar, SPA & programe, etc. Pentru copii și adulți: grădina zoologică pentru a cătun master camera lui: Grădina zoologică în stradă c hrănirea animalelor, călărie.

Dacă ați fost cu ei înainte de 13 ani, atunci nu vă aflați pe lista clienților post-clienți. Faptul că eram la 13 și 14 ani și nu am făcut nici o reducere, pentru că nu au găsit-o. Bază bună. Toți angajații cu chipuri cum ar fi împrumutat și nu au dat. Micul dejun băiat sărac care face ouă în valoare cu o astfel de persoană, el pare să fi scuipat în placă și tot felul de spectacole pe care nu ar trebui să ne apropiem de ea, este responsabil printre dinti. Plictiseală, nimic de făcut, decât să te îmbeți și să te uiți. Numai acasă va costa mai puțin. Dracului. Găsiți un băț și turnați asfaltul în gospodăria voastră. Pe pietriș nu există pur și simplu cuvinte. Ce ar trebui să ia plece de la recepție „ajutor tu nu ești un idiot“, fără ea, parcarea nu va fi eliberat. Recunoști asta când stai în mașină, te odihnesti pe poarta. Un oraș cu frânghii costă bani. Șoarecii alerg în jurul gospodăriei și pisicile îi prind în fața ochilor. Aceasta este singura divertisment. Televizorul este vechi, arată 7 canale.

Bună ziua, Victoria! Dorim să vă mulțumim că ați alocat timp pentru a scrie o recenzie despre activitatea hotelului nostru și ați remarcat ... Mai mult # x25BE;

Barskaya Manor Country Hotel

Personalul este foarte politicos, totul este bine organizat. Prețurile pentru servicii sunt mai mult decât democratice și, în același timp, totul este de calitate.

Nu funcționa foarte bine pentru Wi-Fi în cameră, iar patul nu părea foarte curat. Și nu o schimbă în fiecare zi.

"Un loc minunat este teritoriul și divertismentul pentru fiecare gust. "

Locul Mare - o zonă și de divertisment pentru toate gusturile (piscina, sauna, trenazherka - pentru recreere și înot, pădure și plajă - plimbare în tăcere, biliard, karaoke, bowling - pentru toate gusturile, hoz.dvor foarte bun și grădina zoologică - ca și adulți și copii). Micul dejun la micul dejun a fost foarte multumit - nivelul unui hotel european decent.

"Tacerea, pacea, călăria, centrul acvatic, grădina zoologică"

Tacerea, pacea, călărie, centrul de acvariu, grădina zoologică

există prea multe avertismente cu privire la sancțiunile la proprietate.

"Mi-a plăcut piscina, grădina zoologică cu animale bine îngrijite. "

"Este foarte incomod să obțineți fără mașină proprie".

Foarte inconfortabil pentru a obține fără masina proprie. Vă recomandăm să rezolvați problema livrării de vizitatori prin transportul dvs. în momentul sosirii la hotel

"Mi-a plăcut totul!"

"Un loc minunat în depărtare de civilizație, foarte mult. "

Un loc minunat în depărtare de civilizație, bine, foarte civilizat. Personalul minunat. O combinație perfectă de recreere pasivă și activă. Piscină excelentă cu elemente ale parcului de apă, un teritoriu bine îngrijit și un pasaj către Volga. De-a lungul hotelului există o încercare de a face un hotel de clasă mondială, sufletul și logica sunt investite. Așa cum sa dovedit că există o grădină zoologică și un stativ, și merită notat foarte profesionist și interesant. Micul dejun și, în general, o bucătărie cu un bar la altitudine, și având în vedere că, din cauza îndepărtării de alternative nu există nici o menținere a acestui nivel este foarte binevenit.

Neîncrederea financiară a locuitorilor, dacă pentru o vreme în timpul zilei când părăsiți hotelul, trebuie să plătiți integral pentru servicii și cazări, altfel nu veți primi mașina. Această abordare surprinde și ofensează o persoană normală într-o oarecare măsură. Există probleme cu comunicarea celulară și nu există clădiri hoteliere, este puțin probabil ca hotelul să schimbe acest lucru, dar ar trebui să fie luat în considerare în călătorie.

"Am petrecut o zi în hotel, am vizitat piscina."

A petrecut o zi în hotel, a vizitat piscina. Un loc minunat pentru cei care nu-i plac locurile zgomotoase! Teritoriu bine îngrijit, o vedere pitorească la Volga, o bucătărie bună.

Absența tragerii forțate în toaletă. Dificultăți cu plata prin card (recomandăm să aveți bani).

"Mi-a plăcut foarte mult să mă odihnesc în acest hotel - Volga în câțiva pași. "

sa bucurat într-adevăr vacanță în acest hotel - Volga în jurul valorii de colț (am avut o cameră cu vedere la râu - este minunat!), o multime de divertisment pentru copii și adulți: piscina, spa, piscină, grădină zoologică, grajduri, terenuri de tenis, grătar și așa mai departe. n. Există parcare. Un loc ideal pentru a scăpa de agitația orașului.

Tabelul pentru biliard american este îngrozitor - curajul se sprijină pe pereți, deci fie rus, fie în vreun fel! La intrare mașina noastră a fost atacată de niște ucigași giganți de albine, a fost înfricoșător să ieșim! Adevărat, nu sunt în teritoriu :)

"Locație, interior, muzeu".

Acești oaspeți • Aceste călătorii • Aceste opinii sunt împărțite de 131 041 684 Comentarii verificate
  • Economii clare Rezervare fără comision • Oferte regulate speciale • Returnează diferența de preț













    • Conectați-vă sau creați un profil
    • încărcare
  • Încă mai cauți opțiunea de cazare perfectă?
  • Pentru hotelieri

    LINII UTILE

  • Întrebări frecvente
  • Program de afiliere pentru afiliați

    Numărul dvs. de identificare: FCD1F78







    Articole similare

    Trimiteți-le prietenilor: