25 pupici din Bilan

Obțineți în centrul istoriei relații romantice și / sau sexuale între un bărbat și o femeie

-Și știi. - Bilaan a oprit brusc chinuirea cântăreței și a văzut cum fată blondă respiră, continuă: - Și să argumentăm?







-Ce? "Întrebă Khanova cu o notă de răutate.

-Pariați pe o dorință a exclamat cu bucurie-paren. Cine va câștiga în zăpadă, iar el face o dorință! -Ajutor Pelaghia ieși dintr-un morman de zapada, Dimitri a explicat.

-Nu mă deranjează! Blonda a făcut cu ochiul.


Publicarea altor resurse:

№23 în partea de sus "Intră în genul Steb (14.01.17)

№ 29 în partea de sus "Intră în genul Fluff (14.01.17)

№ 36 în partea de sus "Intră în genul Steb (15.01.17)

Noaptea, îmbrățișându-i blând, Pelageya a tăcut în liniște din Bilan pe umăr. Dima nu a dormit în acea noapte. Se trezea adesea ca să se uite la blonda care dormea, să-i lovească peste părul de aur, să se uite la trăsăturile ei care păreau la Bilan chic. Din nou, făcând aceste acțiuni, cântăreața credea că fetița tremura. De vreme ce Pelageya se afla în niște pantaloni scurți, tipul se gândea că poate prietenul ei era rece, trecând ușor cu mâna peste picioarele subțiri ale fetei, bărbatul se uită la Paul. Persoana blondă se uită la el în perplexitate, o lumină în ochii ei, o lumină de un fel de furie.

-Bilan, te rog? a exclamat fată și a lovit-o pe tipul de pe mâini. "Încă o dată, ceva de genul asta se va întâmpla din nou ... Bilan, nu-mi pot da seama de mine!"

-Paul, nu ai înțeles totul, prostie. "Omul explică, tremurând mâinile în durere.

-Înțeleg totul! "A trezit cântăreața indignată." Douăzeci și cinci de sărutări nu erau de ajuns?

-Pelagia, calmează-te! A strigat Bilan, din care fată se rătăci involuntar: "Picioarele tale sunt înghețate!" Dmitri nu și-a schimbat tonul: "Tremurați peste tot frigul!" - și era adevărat. Polya se coborâse într-o bucată mică, mâinile erau prea reci, corpul era deja răcit.

-Scoate-ti hainele! - a poruncit Dima.

-Ești un prost. fata blondă exclamă cu voce tare și tare, închizându-și gura cu o pătură.

"Polenka ... Sunny ... Te rog," spuse cu un glas implorant. - Nu vreau să te îmbolnăvești.

Bilan se duse în altă cameră, căutând cele mai calde lucruri. Că numai blonda asta nebună nu era. Unele rochii erau de aproximativ cincizeci, dacă nu mai mult.

-Ei bine, bine! -voskhischalsya Dima, în ciuda diferitelor pulovere, care se pune pe un raft special în dulap. Luând toate hainele calde, doar capturarea bolonevye pantaloni, un om care traversează camera de zi a intrat în camera unde sar de frig, doar în lenjerie de corp morzla lui Pelagia.

-Dima, sunt frig. "Rugând și îmbrățișând băiatul, cântăreața sa plâns.

Bilan era într-adevăr șocat de ceea ce vedea. O figura frumoasă, subțire, ia făcut pe nebunul nebun. Lenjeria albă dantelată se așeză pe corpul unei blonde doar perfectă. Dima îl apăsă pe trupul minuscul al blondei, uitându-se puțin de hainele care se afla deja pe podea. Inspirând aroma delicioasă a parfumului Polina, un om ar fi putut să stea așa pentru o veșnicie. Stai și bucură-te. Dar nu putea, nu putea să-i dea fetei bolnav. Cu blândețe strănută pe omul din piept, Polya se cutremura în mâinile puternice.







-Deja bolnav ", se gândi Dmitri în capul lui.

În tăcere, băiatul la lăsat pe Pelagia din brațe și a luat pantalonii de la Bologna, spunând într-un ton ordonat:

-Pune-o! Fața fetei cu ochi verzi arăta ca o lămâie acră.

-Nu voi merge în jurul casei în aceste pantaloni. "Cântăreața răspunse cu o încruntare.

-Te-am întrebat sau nu? Dima râse: - Am spus să-l dau!

-Nu! Era rece de frig, dar cu o față insolentă și-a arătat caracterul.

-Pelagia! "Bilan a strigat de îndată ce a văzut că blonda alerga la viteză maximă." Nu voi mai alerga după tine la ora trei dimineața! " a spus Dmitri, dar totuși a alergat după fată până la etajul al doilea.

Râsul ecou în întreaga casă. Pelagia a fost foarte rapid, deoarece nu rulează Bilan cu pantalonii fetei „favorit“, așa cum el nu o striga că ea era bolnavă și a trebuit să aibă grijă de tine, totul a fost lipsit de sens. Field, ca o fetiță s-au grabit de la o cameră în lenjerie lui.

-Ei bine, nu vrei așa cum vrei tu! cântăreața strigă în cele din urmă și sparge în mod deliberat ușa din față, astfel încât blonda naivă neascultătoare credea că a dispărut.
Ascuns în spatele ușii, un cântăreț răzvrătit cu pantalonii lui a început să aștepte Polushka deja înspăimântată.

-Domenii Diiiim.-circumspecți murmurat, mersul pe vârful picioarelor pentru prima etazh.-Dim.-ecou fata, iar corpul nu a încetat drozhat.-Dima, știu că nu te-ushol. cu afecțiune pevitsa.Ne a spus un cuvânt, nu un singur fosnet .-Vit, eu deci nu budu.-Bilan neașteptat sglotnul.Ona a spus Vit? Da, el ar putea să nu poslyshatsya.Eto sunet atât de blând gurii. Deci dezinteresat, atât de copilăros, așa jalnic, că Dima nu a putut rezista. Suficient pentru a chinui o fată.

-Cine a pierdut? Se părea că Bilan.-amestec-Ce? Înghețat? Sau poate mai mult pentru a fugi de mine? -Dima a luat talie blond rece și dus în dormitor pentru a ajunge în cele din urmă pe ea toate enervant shtany.-cap crezi, asa ca atunci cand fugi? mâinile -pokazyvaya pe Pelaghia, a spus enervată tip.

-Nu-i voi purta oricum. "Buzele lui Paul se lăsaseră.

-Cum m-ai prins? a strigat omul răuvoitor și a pus fata pe pat. Pelageya a fost prinsă de frică și a rostit un țipăt puternic, de care bărbatul se încruntase neplăcut. Dima a stat cu grijă pe fata, astfel încât Pavel nu a rezistat. Blonda a fost în pierdere din cauza unor astfel de acțiuni ale unui prieten, după ce și-a strâns voința într-un pumn, bine furios, iar Paul a făcut tot ce-i stă în putință pentru a-l împușca pe om. După ce și-a lăsat ochii înfricoșați pe Dima, cântăreața sa temut de ceea ce se va întâmpla în continuare. Își frecă obrazul de durere, Bilan zâmbi. El doar a zâmbit. "Mâinile mele încă mai ard și tu deja ți-ai deschis fața!" tipul chicoti.

-Dim, scuzați-mă, eu - persoana săracă blondă ezită.

-Stupid Khanova! ", a spus cântăreț impudent." Ha-no-wa, fără rușine, fără rușine! silabe au pronunțat numele de familie Bilan. Cu fiecare silabă, se apropie mai aproape și mai aproape de buzele lui Pelagia. Fața lui Poli devenise palidă, nu era deloc frigă, ca și cum întregul trup era amorțit și numai lacrimi erau vizibile înaintea ochilor ei. întrebă bărbatul cu o față îngrijorată. Fata doar privea în ochii căprui ai bărbatului. - Frumusețe. - Dima spuse încet și se uită la buzele râvnite.

În primul rând, Pavel nu a înțeles ce se întâmplă. Era o singură ceață în ochii ei, curând ea însăși a început să cedeze "prietenei" ei. Acest sărut pasionat a început să crească în ceva mai mult. Ruffling părul pe capul lui Dima, Pelageya a primit emoții de neuitat. - Stop, strigă vocea interioară a fetei. Cum se va opri aici? Ai renunța la sărutările unui iubit? Nu? Pelagia nu a făcut-o. Dar, pe măsură ce mâinile lui Bilan începură să se plimbe în jurul taliei, Polya se hotărî să-i rupă sărutul.

-Sunt patru? Întrebă Pelagia, respirîndu-i cu putere.

-Patru ... omul răspunse, respirând, încă stând pe fata.

Wow. Fantezia mea, ce faci?







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: