100 retete Canapé cu o fotografie, din nou o vacanță!

100 retete Canapé cu o fotografie, din nou o vacanță!

Astăzi, pentru comoditatea cititorilor, voi colecta împreună o colecție de canapele (rețete cu fotografii). Articole despre aceste sandvișuri mici pe frigărui pe care nu le-am scris în rând, și găsirea lor pe site nu este atât de ușoară. Sincer, m-am întâlnit cu acest inconvenient atunci când mă pregătesc pentru o vacanță de casă.







Toate link-urile roșii subliniate vă vor conduce la paginile cu rețete!

8 canopii cu somon: retete si fotografii AICI

Pentru aceste canop este posibil să se folosească somon și păstrăv. Dacă nu sunteți sigur că veți putea tăia subțire pește, este mai bine să cumpărați tăierea magazinului. Spun din experiență - aceste canape arata mult mai profesionist :-).

20 canape cu brânză: rețete și fotografii. PARTEA 1 - AICI, și PARTEA 2 - AICI

Aceste tartine am decis să se împartă în două articole, ca prea multe poze, nu am vrut să cauzeze probleme cu încărcarea paginii. Despre ce fel de brânză să alegeți pentru fiecare sandwich, nu am scris în mod intenționat. Aroma brânzei este atât de diversă încât veți primi întotdeauna o gustare nouă de fiecare dată. Încearcă!

20 canapes cu creveți: rețete și fotografii

Sincer, retetele nu sunt 20, dar mult mai putin. Și există foarte multe imagini care arată designul canapelor. Nu am găsit prea multă varietate în a face gustări simple cu creveți, iar cele complexe nu se încadrează în ideologia blogului meu.







20 canapse cu șuncă, carne de porc fiartă rece și cârnați

În acest caz, recomand, de asemenea, un fir subțire - puteți face față organizării unui bufet mult mai rapid. Ne uităm la poze, alege cele mai bune pentru vacanta ta!

Canape cu pui, rață și curcan

Mai multe rețete interesante pentru o masă bufet. Produse simple, "apariție" strălucitoare :-). Alege!

12 canapele cu hering pentru un bufet în limba rusă!

Aceasta, desigur, foarte simplu, dar ideile de design de aperitive pe frigarui cu hering înainte de vacanță va fi util, asa ca uite opțiunile de componente.

12 canapei cu caviar. Sărbătoriți-vă într-un mod regal!

Caviarul arată festiv și fără trucuri, dar am găsit câteva idei pentru ocazii speciale ...

Umplere pentru tartlete

Aici am doar retete scurte-cearșafuri. Fotografiile în acest caz nu sunt deosebit de necesare - umplutura este pur și simplu prezentată în tartletele gata făcute. Am ales cele mai simple și mai rapide opțiuni, vă va plăcea :-)!

Coșuri de coacăze cu salată

Dacă există timp, faceți coșuri de brânză (umpluturile vor fi potrivite pentru această opțiune). Pe pagină - o instruire pas cu pas privind fabricarea acestor tartlete originale.

Brânză cu vin - desert francez. Acest lucru este cu siguranta un gust dobândit, și destul de scump, dar pentru iubitorii de diferite tipuri de brânză (acestea sunt servite pe o scândură de lemn cu fructe și nuci) - o vacanță separată. Citiți și vizionați fotografii!

Ce altceva de pe acest site?

Din nou, Holiday este o colecție de idei pentru sărbătorile copiilor, familiei și corporațiilor. Pregătiți-vă pentru noul an cu noi!

100 retete Canapé cu o fotografie, din nou o vacanță!

Concursuri pentru anul Monkeys pentru o vacanță de familie

100 retete Canapé cu o fotografie, din nou o vacanță!

Ce să faceți și unde să mergeți: 10 sărbători de Anul Nou

100 retete Canapé cu o fotografie, din nou o vacanță!

Cadouri nominale pentru noul an la comandă







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: