9 Comentarii despre sesana la москва, басманный, бауманская улица, 50

"Sesana" se află în apropierea locului de muncă, care este foarte convenabil. Nu există cozi și alte servicii de lopate. Atât la recepție, cât și medicul este politicos, atent și binevoitor. În "Sesan" funcționează un doctor, doctor în științe medicale. Zubkin Viktor Ivanovich, care mi-a salvat propriul mamar prin efectuarea de ultrasunete, puncție, pompare și trimitere a totul la citologie în laboratorul centralizat InVitro. Dacă nu ar fi fost pentru el, s-ar fi sfîrșit cu atîta lamentație. Sa dovedit foarte bine acolo, pentru că în alte ramuri ale "InVitro". Data viitoare ›







Oameni buni! Nu mergeți la Cesana. Am facut ultrasunete, asa ca medicul nu e doctor? Zubakhin a condus un gel pe picioare, a spus că nu am avut abateri și am început să pregătesc o concluzie. Apoi distracția începe! El este deja pregătit pentru o bucată de hârtie cu descrieri, concluzii ale cuiva, care deja au scris numele meu în raportul final, au tipărit-o și mi-au dat unul! Nicio imagine pe mâini, doar o descriere verbală, și apoi o altă persoană! Se ascund în spatele lui Invitro! Am sunat la Invitro, au spus că Sesana este clientul lor corporativ. Ai grija. Data viitoare ›

Med. centrul "Sesana" - o afacere pentru pomparea banilor de la oameni. Vizitatorul, se dovedește că el însuși trebuie să înțeleagă terminologia medicală, abrevieri etc. Cum să procedați la această procedură, pacientul trebuie, de asemenea, să știe! Totul pentru banii lor. O pereche de cuvinte indistinctă se numește consultare și trebuie să fie scoase din candidat. miere de albine. cu dificultate. Același candidat al științei recomandă medicamentul, dar pentru prima dată "uită" să indice dozajul, "prescripția" scrie pe o bucată mică de hârtie. Veniți. Data viitoare ›

Cu privire la calitatea serviciilor ecografice: ele spun că organele sunt slab vizibile, concluzia diagnosticului este scrisă cu călcâiul stâng (în formă liberă și nu toate datele importante indică), imaginea cu patologie este un punct negru necitit. Pe site-ul lor își laudă clinica și, în special, diagnosticarea cu ultrasunete. De fapt, calitatea serviciilor este nesatisfăcătoare, prețurile sunt ridicate, camera este mai mult ca dulapul lui Pope Carlo și nu clinica.

El a făcut apel la clinică pentru a face cu ultrasunete a rinichilor, medicul sau care a fost, nu am înțeles (ea a fost așezat la recepție) ne-a făcut timp de 3 minute și mi-a impus sfaturi urolog. Învățând că sunt într-o poziție, am spus că este vorba de probleme la rinichi și consultarea este foarte necesară pentru mine! Înainte de a primi un medic, am plătit pentru consultarea și ultrasunetele. Doctorul, mi sa părut că este greșit, nu a confirmat nici o patologie (prin ultrasunete), ceea ce era de așteptat, deși a prescris mai multe medicamente pentru a bea. Data viitoare ›







Soțul meu și cu mine am mers la acest centru pentru a face 3d-ultrasunete. Am ajuns la centru (deși. „Centrul“ nume prea tare, mai mult ca „sharash-instalare“) ne-a întâlnit, umplut ziarele, a declarat că pentru a merge undeva, când au intrat în birou, (limba nume medic nu se întoarce la mătușa că am fost acolo a văzut o tona de gel pe stomacul meu și a condus întâmplător mașina timp de o oră, în plus, absolut tăcut! Soțul meu și cu mine n-am văzut nimic și discul care ne-a fost dat la capăt este doar un fel de gunoi, o față veche de 3 secunde. Data viitoare ›

Oameni buni! Nu mergeți la Cesana. Am facut ultrasunete in comun, asa ca medicul nu este doctor? Zubakhin a condus un gel pe picioare, a spus că nu am avut abateri și am început să pregătesc o concluzie. Apoi distracția începe! El este deja pregătit pentru o bucată de hârtie cu descrieri, concluzii ale cuiva, care deja au scris numele meu în raportul final, au tipărit-o și mi-au dat unul! Nicio imagine pe mâini, doar o descriere verbală, și apoi o altă persoană! Se ascund în spatele lui Invitro! Am sunat la Invitro, au spus că Sesana este clientul lor corporativ. Ai grija. Data viitoare ›

Mi-a plăcut foarte mult atitudinea personalului, medicul-Uzzyst este pur și simplu superb! Mamologul este foarte bun! El este, de asemenea, un oncolog, un medic foarte competent!

Med. centrul "Sesana" - o afacere pentru pomparea banilor de la oameni. Vizitatorul, se dovedește că el însuși trebuie să înțeleagă terminologia medicală, abrevieri etc. Cum să procedați la această procedură, pacientul trebuie, de asemenea, să știe! Totul pentru banii lor. O pereche de cuvinte indistinctă se numește consultare și trebuie să fie scoase din candidat. miere de albine. cu dificultate. Același candidat al științei recomandă medicamentul, dar pentru prima dată "uită" să indice dozajul, "prescripția" scrie pe o bucată mică de hârtie. Veniți. Data viitoare ›

Despre o societate de servicii cu ultrasunete: ei spun că autoritățile nu sunt clare, concluzie de diagnostic scrie la stânga toc (în formă liberă și nu toate punct de date importante), imaginea cu patologia - fața locului negru imposibil de citit. Pe site-ul lor, își laudă clinica și, în special, diagnosticarea cu ultrasunete. De fapt, calitatea serviciilor este nesatisfăcătoare, prețurile sunt ridicate, camera este mai mult ca dulapul lui Pope Carlo și nu clinica.

El a făcut apel la clinică pentru a face cu ultrasunete a rinichilor, medicul sau care a fost, nu am înțeles (ea a fost așezat la recepție) ne-a făcut timp de 3 minute și mi-a impus sfaturi urolog. Învățând că sunt într-o poziție, am spus că este vorba de probleme la rinichi și consultarea este foarte necesară pentru mine! Înainte de a primi un medic, am plătit pentru consultarea și ultrasunetele. Doctorul, mi sa părut că este greșit, nu a confirmat nici o patologie (prin ultrasunete), ceea ce era de așteptat, deși a prescris mai multe medicamente pentru a bea. Data viitoare ›

"Sesana" se află în apropierea locului de muncă, care este foarte convenabil. Nu există cozi și alte servicii de lopate. Atât la recepție, cât și medicul este politicos, atent și binevoitor. În "Sesan" funcționează un doctor, doctor în științe medicale. Zubkin Viktor Ivanovich, care mi-a salvat propriul mamar prin efectuarea de ultrasunete, puncție, pompare și trimitere a totul la citologie în laboratorul centralizat InVitro. Dacă nu ar fi fost pentru el, s-ar fi sfîrșit cu atîta lamentație. Sa dovedit foarte bine acolo, pentru că în alte ramuri ale "InVitro". Data viitoare ›

Soțul meu și cu mine am mers la acest centru pentru a face 3d-ultrasunete. Am ajuns la centru (deși. „Centrul“ nume prea tare, mai mult ca „sharash-instalare“) ne-a întâlnit, umplut ziarele, a declarat că pentru a merge undeva, când au intrat în birou, (limba nume medic nu se întoarce la mătușa că am fost acolo a văzut o tona de gel pe stomacul meu și a condus întâmplător mașina timp de o oră, în plus, absolut tăcut! Soțul meu și cu mine n-am văzut nimic și discul care ne-a fost dat la capăt este doar un fel de gunoi, o față veche de 3 secunde. Data viitoare ›







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: