7 piercinguri care au surprins fanii - yesasia

Indiferent dacă este vorba despre o promovare sau un gust personal, unii idoli sunt cunoscuți pentru piercingurile lor. Stingerea urechilor este frecventă printre artiștii interpreți sau executanți, dar unii fac piercing-uri pe care fanii să nu le știe nici măcar! Vă atragem atenția asupra fotografiilor mai multor idoli cu piercing, care au șocat fanii.






Ea și-a arătat piercing-ul sexy în timpul unei fotografii, surprinzând fanii ei.

7 piercinguri care au surprins fanii - yesasia

7 piercinguri care au surprins fanii - yesasia

Chongguk este cunoscut pentru punching în urechi. dar mulți fani au fost surprinși când au văzut noul său cercel în timpul promoției BTS pentru "Danger".

7 piercinguri care au surprins fanii - yesasia

Fanii sunt nebuni în legătură cu piercing-ul lui Wendy. Ei spun că este foarte potrivit pentru ea.

7 piercinguri care au surprins fanii - yesasia






Synryi a atras atenția publicului cu piercingurile sale în timpul "Alive". După încheierea promoției, a scos aceste cercei.

7 piercinguri care au surprins fanii - yesasia

Piercing fanii Tamina amintit pentru o lungă perioadă de timp. În timpul promovării «pericol» idol a apărut în fața publicului cu piercing-ul, care a deschis partea sa îndrăzneață. Și nu a fost real, dar toți, mulți au fost de acord că este de neuitat.

7 piercinguri care au surprins fanii - yesasia

Bonus: Marchează GOT7

Fanii GOT7 au găsit piercing-ul lui Mark în timpul performanței trupei.

7 piercinguri care au surprins fanii - yesasia

7 piercinguri care au surprins fanii - yesasia

Eu, de asemenea, au lungi industriale (ca în prăjituri cu brânză) doar mă mai aproape de marginea urechii și nu sunt la fel de mari „spini“. Face o astfel de greșeală de promovare crudă - este foarte dureroasă și vindeca pentru o lungă perioadă de timp, de până la un an și cu grijă constantă.
Marc ar fi plăcut mai mult ... El însuși nu a arătat-o? Sexual, desigur, dar greu de crezut.
Piercing în ureche (cum să descriu?) Îmi place foarte mult. În Ki se pare că; Eu însumi aș vrea, dar mă tem că nu.

Pinsing Mark oferă o fantezie bună ...

La Beck o lovitură, dar așa că aahah ... ..))

La naiba, m-am așteptat să aflu despre piercing-uri în locuri mult mai interesante .... În buric, ureche, limbă este cel mai bun de insolență și deznădejde?

Ei bine, Beck nu este real, deși e cool)
Iar cu Mark, în opinia mea, fsh, am discutat de mult această imagine

Despre brand din alte surse spun că este doar un balon de salivă, și el a confirmat ca ...







Trimiteți-le prietenilor: