8 comentarii despre clinica stomatologică Dr. Jacques la Moscova, Tver, Tverskaya-Yamskaya 4-lea

Vindeca un dinte, strica altul, etc. Garantia nu da! Este scump! Deci, el se ocupă de lucru. Am experimentat-o ​​singură, am fost tratat de mai mulți ani în Dubai cu el! Dacă vrei să rămâi fără bani și dinții tăi, du-te la Jacques! Moscova, 89262138561. Jacques mă cunoaște bine, ca Yuri de la Moscova!







Dacă doriți să rămâneți fără dinți și bani, mergeți la așa-numitul doctor Jacques! El vă va face un dinte și va strica celălalt. Când veniți cu altul, vă va răsfoi al treilea, etc. Deci el își dă locul de muncă! Oamenii locali din Dubai nu merg să-l vadă și nu mai sunt mulți ruși! Zvonurile vin! Este scumpă. 1340 de dolari implant, garanția nu este conformă! Am trecut prin toate astea! Mă întreb cum o astfel de țară ca Emiratele vă permite să lucrați pentru un astfel de escroc!







Locuiesc aici și lucrez, am aplicat cu o cerere de a implanta implantul în implantul meu. A arătat documentul în care sunt înregistrate toate datele. M-au sunat din clinică și mi-au spus că m-au luat. Aproximativ Mi sa dat acest dinte 2.02.15. Garanția a fost spusă în cuvinte. Cecul a fost scos din vedere pentru 1.250 de alții nu este clar. Înregistrările nu au fost. Cardul nu scrie nimic. 21.02.15 seara am început să-mi pierd coroana. 22.02.15 dimineața am venit cu o întrebare adresată dr. Jacques de ce coroana este instabilă, nu ar trebui să fie așa, poate. Data viitoare ›







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: