7 moduri de a atrage atenția unei fete

7 moduri de a atrage atenția unei fete
Mulți sunt negativi în legătură cu întâlnirile în locurile publice. Cu toate acestea, parcurile, discotecile, transportul public, magazinele sunt încă cele mai frecvente locuri unde se cunosc bărbații cu fete. Desigur, uneori nu este ușor, dar oamenii au venit cu multe trucuri. Deci, să luăm în considerare cele 10 moduri cele mai populare pentru a atrage atenția fetei.







2. Ce femeie refuză să dea sfaturi cu privire la problemele de uz casnic? Dialogul din magazin:

- Fată, îmi pare rău, mi-am cumpărat un manșon pentru coacere, dar nu știu cum să o folosesc, nu mă ajuți?

După câteva minute de conversație, puteți întreba:

- Pot să mă consulte întotdeauna cu tine?

3. Comportamentul extraordinar al unui bărbat este de asemenea o modalitate bună de a atrage atenția. În practică, arată așa. Un bărbat observă o fată frumoasă, se ridică și se oprește pentru o vreme, lângă o privire atentă. După ce fata se relaxează puțin și nu se așteaptă la nici un truc, întrebarea este:







"Nu este nimic că mă liniștesc?"

Adesea, această expresie provoacă un zâmbet și continuarea conversației pe care ați furnizat-o. Și dacă știi frazele pe care le plac fetele. poate fi foarte eficient.

4. Una dintre cele mai bune modalități de a vă familiariza este să vă invitați fată preferată la un restaurant. Puteți să o faceți destul de original:

- Scuzați-mă, nu-mi spuneți cum să ajung la restaurant "..."? Nu? Atunci, lasă-mă să te văd.

5. Există încă un șiretlic: în transportul public se poate arunca în liniște o notă, care spune: "Sună urgent corpurile ...". Sosind acasă, fată, după ce a găsit o astfel de notă în buzunar, va fi confuză și probabil va suna. Și apoi, totul depinde de abilitatea ta de a vorbi.

6. Toată lumea este familiarizată cu transportul aglomerat. Și întrebarea: "Du-te afară?" Mulți oameni aud zilnic. Dar dacă sună dintr-o fată frumoasă, bărbații au adesea câteva răspunsuri pregătite:

"Dacă invitați, atunci bineînțeles;

- Vrei?

- Nu vrei să mă lași aici singur?

7. O opțiune interesantă pentru persoanele cu un simț al umorului. Vino la fata si spune:

- Fata pe care ai scos cel mai frumos loc.

Chiar dacă nu te cunoști, cel puțin vei ști unde are cel mai frumos loc

PS Știind că multe fete îi plac bărbații cheli. bărbații sunt uneori gata să experimenteze pe propriul păr. Dar acesta este deja un amator.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: