3 Tipuri de femei

Ce fel de soție vrei să fii ca un om să nu te admire doar pe tine, ci și "a crescut înaintea ochilor tăi"? Am câștigat mai mulți bani, am avut grijă de tine și am acordat atenție, am dat cadouri, am condus spre Canare ... Totul depinde de tine.







Doriți unui bărbat să facă ceea ce aveți nevoie - folosiți secretele femeilor care practică deja acest lucru asupra bărbaților lor.

Pietrele de naștere și soțiile potențial aleg subconștient fete care le pot inspira să se îmbogățească. De exemplu, o dată într-un interviu cu o revistă lucioasă, Igor Krutoy mi-a spus că succesul său este datorat soției actuale. Înainte de el, el nu visa pentru astfel de înălțimi. Și despre Boris Berezovski, ei spun că a devenit un oligarh sub influența celei de-a doua soții. Și înainte de asta era un profesor sărac, fără perspective.

Dar să urmărim specificul. Mai întâi să vedem ce fel de doamne pot aduce noroc în afaceri.

"Victima" însuși ridică un tiran

Fundația pe care este construită bunăstarea familiei este echilibrul "ia-da". Femeile din acest punct de vedere sunt împărțite în trei tipuri.

Soții femeilor sacrificate sunt greu de reușit. Ei au un sentiment de vinovăție care stau la baza faptului că soția lor este nefericită și că subconștient încearcă să se pedepsească pentru ea. Nu există energie pentru a face nimic, pentru a crea. În plus, însoțitorii vieții acestor doamne se transformă cu ușurință în tirani domestici. La urma urmei, femeile "victime" nu respectă bărbații. A cerut ceva normal pentru soțul ei nu poate. De exemplu, în loc să clarifice, spun ei, nu-mi plac aceste trandafiri, dar acele bujori încep să vadă: tu ești un nenorocit, îmi plac bujorii. Și, în general, mi-ai ruinat toată tinerețea ...

Ca urmare, nu primiți unul sau altul. Și, în general, dopilivayutsya la faptul că acestea ajung doar pe gât. Și aceasta corespunde imaginii ei despre lume, în care poartă cu mândrie crucea martirului.

Rechinii se schimbă cu ușurință

Soțul "prădătorului" reușește puțin mai ușor decât soțul "victimei". Deocamdată, soții lui își impulsionează dorințele. Dar într-o zi este epuizată și poate arunca totul sau o poate lăsa să plece. Și cel mai important, această familie nu va trăi mult. Soții sunt divorțați sau trăiesc într-o pseudo-căsătorie.

Fii capabil să iei și să dai

Abilitatea de a da este să nu-ți impui serviciile sau sentimentele, ci să dai exact cât ai nevoie unui altul și apoi, atunci când este necesar.

Acest echilibru nu se referă atât la materialul, ci la cel spiritual și spiritual în relațiile soților. Când balanța este normală, soțul vede familia ca un port calm, pentru care este pregătit pentru fapte, îl inspiră.

Data viitoare vom vorbi despre exerciții practice, cum să influențezi venitul unui soț.

EDUCAȚIA VINULUI VENIT

Ce trăsături de caractere trebuie să te dezvolți în tine, astfel încât soțul tău să reușească.

Respect reciproc. "Te respect și te respecti!" - acest mesaj este tocmai genul de femeie care aduce noroc. Acest lucru se manifestă prin comportamentul ei și prin cuvinte. Ea are un sentiment de auto-valoare, și dacă ceva nu se potrivește cu ea, ea vorbește despre asta calm.

Principalul lucru în acest sens este un ton blând. Repetați - repetați - repetați. Cu un zâmbet pe gura de zahăr. Deci poți ridica un bărbat care dă întotdeauna o haină, deschide ușa și așa mai departe. De ce comportamentul acestei femei atrage un om spre succes? Deoarece posesia unei doamne care cere cu blândetate respectul pentru ea însăși, de sine stătătoare și încrezătoare, știind ce dorește, îi face pe om să-și îndrepte umerii și să se comporte ca un câștigător.

Un sentiment de gust. Dacă o femeie se simte ca o doamnă de înaltă clasă, atunci omul de lângă dansurile ei. Dar pentru a arata ca o doamna, ai nevoie de stil si bun gust. Trebuie să fie instruit. Cum - depinde de tine să decideți. Urmăriți emisiunile de modă, revistele flip, discutați cu femeile care știu cum să se îmbrace.

Stilul este capacitatea de a arata uimitor indiferent de bani. Există doamnelor pe care soarta le-a oferit șansa de a cumpăra lucruri de la cele mai recente colecții în buticuri, dar ele încă arată exact așa ca pe piață. Și viceversa - o doamnă înțeleaptă și din piața chineză de purici vor aduce astfel de lucruri care o vor împodobi doar.

Și bineînțeles, gustul și stilul ar trebui aduse în casă. Acest lucru stimulează omul să câștige mai mult.







Economie rezonabilă. După cum știți, oamenii bogați nu risipesc bani. Soția profitabilă știe prețul unui bănuț al unui bărbat. Prin urmare, nu va cheltui pe lucruri mici și ieftine. Ca și în acest cuvânt, nu suntem atât de bogați să cumpărăm lucruri ieftine. Dar aceasta nu înseamnă că ea cumpără doar costisitoare. Nu! O soție bună știe cum să facă cumpărături. Pentru ea, în primul rând de calitate. Bani trebuie să fie iubiți, pentru a nu-l irosi. Doar lucruri vrednice, necesare și necesare, și nu pentru un motiv fictiv. Iar bunicul știe unde este posibil să cumpere cel mai bun lucru pentru casă.

Știi anecdota despre Bill Clinton? Odată a trecut, în timp ce era încă președinte, cu soția sa, Hillary, în urma alimentării, care îi aparținea fostului iubit. Iar Bill îi spune: "Uite, e bine că te-ai căsătorit cu mine și nu pentru el. Ar fi acum soția proprietarului benzinăriei. La care Hillary răspunde: "Nu, el ar fi acum președinte!"

Care sunt etapele practice pentru a face un muzeu financiar? Apropo, femeile spun adesea și o fac tot instinctiv.

Dacă o femeie nu crede în soțul ei, chiar dacă în tăcere, și el nu este sigur de abilitățile sale și în secret este supărat pe soția sa pentru asta. Prin urmare ...

Punem baza increderii. Pentru a face acest lucru, există o activitate mică dar eficientă. Ia o foaie de hârtie, un pix și scrie zece răspunsuri la întrebarea: „De ce este soțul meu este cel mai bun“ Si, apropo, cu atât mai mult ai spus, soțul că el este cel mai bun, cu atât mai multe șansele de a crește să fie numai pentru el. El încetează să caute alte modalități de auto-afirmare. Nu vă distrați de complexele sale interne. Aceasta îi stimulează să crească în continuare.

Utilizați, în orice ocazie, puterea cuvintelor pozitive. Spuneți mai des soțului dvs.: "Sunteți puternici, puteți face totul, eu cred în voi" - și așa mai departe. Există femei care, din anumite motive, care doresc să-i ajute soțul, încearcă să rezolve toate problemele în loc de el, fac toată munca de sex masculin. Dar chiar dacă știi cum să faci cel mai bine, lăsați-l pe om să ia decizia. Și da sfatul dvs. sub forma de reflecție cu utilizarea obligatorie a cuvintelor "poate". Principalul lucru aici este sa te relaxezi. Învață să ai încredere în soțul ei.

Metoda de vizualizare funcționează foarte bine. Esența este în mod clar, în culori și nuanțe reprezintă viitorul dorit.

Vizualizare pentru soția "Bogat soț". Stați într-o poziție confortabilă și imaginați cum va arăta sotul dvs., fiind foarte bogat. La ce mașină conduce? Ce lucruri purtați? Ce ți-a dat? Cum arată casa ta? La ce oră pleacă și vine? Și așa mai departe. Experții cu privire la gândirea pozitivă spun că dacă în fiecare zi timp de 5 minute cum ar fi "imaginați", într-o lună, primele schimbări vor începe spre bine.

Vizualizare pentru soțul "Superman". Meditația pentru un om este să se simtă într-o stare de "Superman". De exemplu, faceți un sâmbătă de masaj duminical și cereți-i să se închipuie în vârful celor mai sălbatice vise. De parcă ar fi realizat deja totul, are totul, înflorește. Puteți simți cu propriile mâini cum reacționează persoana când intră în această stare. Muschii pe spate se relaxează și par să fie reconstruiți.

Din punctul de vedere al psihosomaticii, zona financiară se află pe spate în zona taliei. Zona de încredere pentru oameni și forțele lor este între lamele umărului. Umeri - responsabilitate. Masajul femeii iubite elimină clemele musculare din aceste zone. Talie Lomit? Este vorba de temerile monetare. Temerile creează cleme, iar apoi clemele măresc temerile, totul este interconectat.

Din punctul de vedere al metodei sistemelor familiale, energia banilor ne curge din partea tatălui. De aceea, voi incepeti sa va faceti prieteni, si sotul vostru este inclinat sa fie prieten cu parintii voștri. Și dacă, de exemplu, în familiile lor nu a fost deloc simplu pentru bani sau pentru dragoste, un psihanalist german Bert Hellinger sfătuiește mental spune părinților: „Lasă-mă să fie un pic mai fericit și mai bogat decât tine.“ Și cere binecuvântări. Deci, lucrați la conștiința familiei, care obligă o persoană să repete scenariul de familie cu orice preț.

Cum să te comporți când partenerul de viață ...

Dacă perioada nu este bună, sarcina dvs. este să distrageți atenția de la gânduri sumbre. Ei bine, ceea ce este insuficient, nu există nici o muncă sau ceva. Viata nu se sfarseste, nimeni nu a murit, esti impreuna, principalul lucru este familia ta, copiii, dragostea ta. Mâine va fi diferit, dimineața este mai înțeleaptă decât seara. Zâmbește! Nu mă lăsa să plâng de subiect, de ce nu pret și cine e vina pentru asta. Vrea să acopere pe cineva cu un covor, să dea o voce și să schimbe subiectul încet, spun ei, o plăcere minunată pe care o am.

Faptul este că, dacă vorbim despre problemă, crește. Și dacă vă gândiți la soluție - aceasta scade. Uneori este util să amânați pur și simplu căutarea unui răspuns la întrebarea "Ce trebuie să faceți?". Deci, psihanaliza sfătuiește, chiar și Freud a descoperit așa-numitul Superconscious, care face tot lucrul de gândire negru. Acolo, răspunsul însuși se va maturiza.

Dar când soțul pe călătoresc, la primele semne de lăudărare și aroganță, ar trebui să-i explice că norocul este schimbabil. Și dacă te bucuri de succes, te va schimba. Trebuie doar să te bucuri de soțul tău și să cheltui bani pe plăcerile comune. Și, apropo, pentru ca venitul soțului să continue să crească, trebuie să cereți daruri de la el. Unele lucruri pur feminine care te împodobesc și te fac fericit.

INSTEAD OF AFTERWORD

Cineva după ce a citit toate acestea poate avea impresia că femeia face doar ceea ce sare în jurul soțului ei. Dar principiul "a face totul pentru plăcere" este important aici. De data asta. Nu trageți pozitiv și nu aveți puterea de a face masaj? Cine face. Dimpotrivă, soțul își poate face soția să mascheze zona de bani - nu doare.

Doi. Este important ca în timpul acestor exerciții soția să-și trăiască viața, nu "să stea" pe soție. Este ea care strălucește o zi sumbră cu bucurie și fericire nerezonabilă.

Apropo, din cele mai vechi timpuri se știe că caritatea ajută la păstrarea și creșterea bogăției. Există o presupunere de ce. Poate, deoarece schimbă atitudinile față de bani și reduce sentimentele de vinovăție față de cei săraci. În societate, este obișnuit să se ia banii ca ceva rău. Iar când îi dai cerșetorului, știind că va cumpăra bani pentru acești bani, bancnotele din percepție se transformă în bine. Iar interdicțiile privind câștigul de câștig sunt eliminate. Nu pentru nimic, multe familii bine pregătite vin la această schemă - soțul câștigă, iar soția este angajată în caritate.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: