23 răspunsuri despre Spitalul raional Cehov nr. 2 la čakov г, гагарина улица, 37

Vreau să-mi exprim recunoștința față de medicul meu Nikolai Nikolaevich, pentru atenția și instrucțiunile sale clare. Vreau să notez în mod special atitudinea participanților la asistenții bolnavi și lucrătorii din domeniul sănătății sunt întotdeauna cu atenție și politicos, ceea ce este foarte frumos. Klara Grigorievna vă mulțumesc foarte mult, pentru o astfel de separare și o echipă atât de prietenoasă și simpatică!)) R. s. curba din casă 3.))







Multe mulțumiri medicului-terapeut al ChRB2 Shishkova EI pentru o atitudine delicată față de pacienți. Medicul este tânăr, dar intră adânc profund în esența oricărei boli. Ar fi mai mult decât atât de atent medici. Elena Ivanovna cu Anul Nou care vine, Dumnezeu să vă binecuvânteze!

Vreau să-mi exprim recunoștința față de toți angajații departamentului somatologic al copiilor din Spitalul Chehov din Venyukovo! Am fost foarte placut surprins! Am stat cu copilul (3,5 grame) acolo pentru prima dată. Toți angajații sunt bine dispuși față de copii și părinți! Mulțumită angajaților care transportă hrana, toate asistentele medicale și, în special, capul. Departamentul și medicul nostru de tratament, Jeanne Petrovna Maggajeva, pentru răbdare și ajutor medical calificat! Am avut pneumonie. De asemenea, în departament (din ›

A fost vineri ultima oară la o recepție la medicul dermatologului Tatyana Sergeevna (numele de familie nu-și amintește). Înainte de aceasta, în decurs de 3 luni, ea sa adresat diferiților medici: terapeuți, un dermatolog dintr-un alt policlinic, chirurg. Am pierdut o mâncărime, iar toți doctorii i-au răspândit mâinile și i-au numit un clarotodin cu un enterosgel teribil. Toleranța este zero. Am încetat să dorm. Totul era pătat. Sora mea mi-a recomandat unguent, din care era mai bine - fluorocort. Și mulțumim că vecinul lui Dumnezeu ma sfătuit să merg la un nou dermatolog. Data viitoare ›







Am fost de 28 de ani de la locul de muncă și în Cehov la stația am simțit amețit. M-am dus la spital, m-am dus la recepție, am vrut să iau un bilet la neurolog, dar mi sa spus, du-te acasă la medicul tău. Dar, oamenii sunt buni, când ajung acasă, dacă mă simt rău, dar ei sunt în drum, să-i spună managerului, acolo în registru, chiar nu știu numele de familie, dar ea spune același lucru! Oamenii sunt buni la ceea ce am supraviețuit, eu am venit la spital, am fost plecat, pe stradă m-am simțit rău, am sunat o ambulanță, am pompat! Și nu le este rușine. Data viitoare ›

A mințit în neurologie de mai multe ori și înainte și după reparații. Foarte mult depinde de condițiile de întreținere, atunci când repararea nu a fost ca totul! Și cum sa făcut reparația, mirosul a dispărut în compartiment și toaletă (sau mai degrabă mirosul toaletei în birou), așa că imediat totul era așa. Și mâncarea a devenit mai gustoasă și mai bună. Și nu am cumpărat nici un medicament, nici tablete, iar soțul meu nu l-a cumpărat când a mințit cu inflamație în terapie. Și când eram la Moscova, purtau medicamente în pachete, chiar și fiz a fost adus. Data viitoare ›

Astăzi am venit la o ecografie cu un copil. Doctorul: care a venit, cu ce diag. ganglionii limfatici din copil devin inflamați, ne-au trimis la tine. Ei bine, ce vrei de la mine. Nu vă scriu nimic, s-ar putea să nu veniți și au urmat multe lucruri negative. Nu voi lua măsuri, voi contacta mass-media. Medicul care a condus recepția - A. Pușkin.

Atitudine foarte negativă a personalului spitalului Venukovskaya. Începând cu registru, terminând cu medicii (nu toate, desigur, dar cel mai mult). Se simte ca și cum sunt luați împreună, Dumnezei. Iată un exemplu despre modul în care funcționează registrul: Întrebare: Spuneți-mi, din ce ore acceptă chirurgul? Răspuns: de la 8.00 la 14.00. Întrebare: Ai scris în fiecare zi de la 2.30. Raspuns: Ceea ce nu este clar pentru dvs., a spus la opt, și a pus telefonul jos. Vin la spital, iar medicul primește de la ora 14.30. Excelent! Există multe astfel de exemple. Data viitoare ›







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: