11 Feedback-uri despre Quinta la Mytishchi g, Semashko street, 10, к

Aveam nevoie de câteva raze X pentru o consultare independentă cu un medic privat. În KVINT la Novomytischinsky au cerut 300 de ruble pentru fiecare. Când stăteam deja în fotoliu, radiologul a fost persistent convins să facă o lovitură panoramică ("doar puțin mai scumpă!") În loc de câteva persoane separate. Refuzat, pentru că direcția era pe fotografii individuale. Când au fost luate fotografiile, medicul a început să râdă că camera era foarte fierbinte, așa că s-au dovedit a fi "întunecate". Data viitoare ›







Doctori foarte frumosi si preturi! Am venit să văd un dinte, am decis să-l tratez, dar după ce am învățat suma inițială de 9 tone de r. pentru dintele inferiori (6-ku: luați o imagine, îndepărtați rădăcina, canalele de etanșare 2-3, anestezia și un sigiliu obișnuit), am fost prinsă de frică. Care va fi prețul atunci?

Personal foarte atent și de ajutor. Mai ales vreau să menționez medicul Cheremisin A. P. Vă mulțumesc foarte mult. Performanța calitativă a lucrării. Asistent asistent asistent foarte atent. Ce este minunat, surprins - prețuri accesibile. Voi merge, doar la această clinică. Calitate și servicii imediat evidente. Mulțumesc doctor. Glazunova TI







Kuznetsova Nina Pavlovna mi-a refăcut dinte moartea moartă dărăpănată))) Atât de frumos și profesional, încât toți s-au împlinit, încât soțul ei nu a putut determina ce dinte era tratat! Mulțumesc, sărutăm pixurile!

Aveam nevoie de câteva raze X pentru o consultare independentă cu un medic privat. În KVINT la Novomytischinsky au cerut 300 de ruble pentru fiecare. Când stăteam deja în fotoliu, radiologul a fost persistent convins să facă o lovitură panoramică ("doar puțin mai scumpă!") În loc de câteva persoane separate. Refuzat, pentru că direcția era pe fotografii individuale. Când au fost luate fotografiile, medicul a început să râdă că camera era foarte fierbinte, așa că s-au dovedit a fi "întunecate". Data viitoare ›

Am crezut că în situația mea nu există nici o șansă să-mi salvez dinții. Greșită. Am mers mult timp să se vindece. Personalul a devenit nativ, iar clinica a fost cea de-a doua casă. Și-a restaurat dinții. Acum nu este nimic de tratat. Mi-am dat seama că am fost atașat. După muncă, picioarele se ștampilează în direcția Quinta. Cu sinceritate doresc să-mi exprim recunoștința față de toți persiniștii și să vă mulțumesc!

Doctori foarte frumosi si preturi! Am venit să văd un dinte, am decis să-l tratez, dar după ce am învățat suma inițială de 9 tone de r. pentru dintele inferiori (6-ku: luați o imagine, îndepărtați rădăcina, canalele de etanșare 2-3, anestezia și un sigiliu obișnuit), am fost prinsă de frică. Care va fi prețul atunci?







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: