100500, Ce veți citi acest interviu rece cu revista Max - on-line - interviu cu o stea!

Asta e doar undeva în numărul 10, iar prietenii mei mă ajută. La mine, când calculatorul slab era, iar la ele este un echipament foarte bun, camera este bună, pe care este posibil să eliminați toate, ele se montează tot mai rapid și mai calitativ. Adică prietenii mei mă ajută.







Arsenik: Deci, acum aveți mai mult timp liber, nu?

Max: De fapt, nu. Dimpotrivă, doar.

Arsenic: Din cauza popularității?

Max: Nu din cauza popularității, dar lucrurile sunt foarte reale, din anumite motive.

100500, Ce veți citi acest interviu rece cu revista Max - on-line - interviu cu o stea!

Arsenik: Am urmărit interviul, alături de dvs. a fost un producător. Spune-mi, a apărut recent acest producător? Sau a fost chiar începutul și te-a ajutat cumva?

Arsenik: Ce zici de "karamba tv"?

Max: Facem un portal acum, este în curs de dezvoltare. Vor fi colectate diferiți bloggeri și alte spectacole pe Internet într-un singur loc. Că oamenii ar putea să se uite și să se bucure.

Arsenik: Proiectul în sine +100500 a fost făcut pentru tine? Sau sperați că în cele din urmă va deveni popular?

Max: Am făcut totul pentru mine.

Arsenik: Acum +100500 vă aduce nu numai popularitate, ci și venitul unora, da?

Max: Păi, nu mă pricep încă. Mediocre, niște bani. Adică, eu nu urmăresc asta, în principiu. Acest lucru este, în principiu, în principiu, numai pentru binele fanului care mă interesează. Dacă există sugestii, puteți obține oportunități pentru televiziune - puteți. Dar este cu +100500 nu intenționez să cravată. Pentru că trebuie să-i mulțumim pe cei care o urmăresc.







100500, Ce veți citi acest interviu rece cu revista Max - on-line - interviu cu o stea!

Arsenik: Practic, contingentul de fani este elevii. Nu au existat plângeri din partea părinților că copilul lor arată așa?

Max: Foarte adesea oamenii care îmi scriu spun că îi plac și mama și tata. Dintr-un motiv, toată lumea spune că doar elevi se uită ... Dar dacă mă recunosc undeva pe stradă, atunci elevii vor ști, de exemplu. Nu mai sunt elevi. Odată ce un țăran de aproape patruzeci a venit la mine, împreună cu familia lui, avea un copil mic. Mai mult decât o dată, a fost ... Și odată ce omul sa apropiat de magazin. Am fost în general șocat că se uitau.

Arsenic: Cum te simți în legătură cu criticile în general? Și a existat vreodată o critică foarte serioasă?

Max: Îmi place când critica este constructivă. Când indicați exact orice eroare. Când citiți și înțelegeți că o persoană are dreptate și este bine să lucrați la ea. Și nu când ați scris "gunoi". Și așa, în general, o persoană foarte sensibilă. Este ușor pentru mine să doresc, mult, supărat. Dar încerc să fiu mai statornic în această privință.

Arsenic: Cum vă simți în general despre cenzură?

Max: Nici un fel. Nu-mi place cenzura. În termeni verbali - nu văd punctul de a "strânge" ceva. Oamenii o vor auzi oricum. Oamenii cunosc toate aceste cuvinte. Dacă copiii nu aud acest lucru la televizor, îl pot auzi pe stradă, de la părinți. Poate că este necesară cenzura, dar nu văd punctul în ea. Pentru mine nu este.

100500, Ce veți citi acest interviu rece cu revista Max - on-line - interviu cu o stea!

Contactați-ne utilizând formularul de feedback







Trimiteți-le prietenilor: