10 răspunsuri despre denta plus la adresa: Voskresensk, strada Komsomolskaya, 6-a

Întotdeauna m-am temut foarte mult de stomatologi. Dar totuși, am fost convins de un prieten să merg la această clinică la Ekaterina Vladimirovna, de când era deja acolo și îi plăcea. Un plus imens - accesul la Internet, nu a observat timpul de așteptare (a existat o întârziere de 15 minute). Cel mai rău lucru pentru mine a fost o injecție în gingie, dar nu a făcut prea multă durere. Și întreaga procedură era destul de tolerabilă. Mulțumesc acestui medic, aproape că m-am oprit de teamă de stomatologi. Voi încerca să merg în avans și să nu alerg. Mulțumesc!







I-am protestat dinții de două ori într-o altă clinică și am fost nemulțumit de lucrarea făcută. După ce am decis să mă adresez la Denta Plus. De la primul minut, plutind în atmosfera bunăvoitoare a clinicii, eram sigur că aici lucrează profesioniști și oameni fermecători. Lucrarea făcută de medicul-prosthetist Natalia Anatolievna este foarte mulțumită. Vă mulțumesc foarte mult pentru atitudinea delicată și atentă a lui Ilona și Sasha.







Aș dori să-mi exprim recunoștința față de medicul curant, Ekaterina Vladimirovna, pentru tratamentul dinților mei complicați și mă simt foarte profesional. Intotdeauna a salutat cu un zâmbet, miere de servicii culturale. personal. Mulți locuitori ai microdistrictului nostru sunt foarte, foarte fericiți că există o astfel de stomatologie. Sănătate și oferindu-le în munca lor grea. Isaeva V.A. p.s. Surprinși de răspunsul negativ, evident, o bătaie de cap din competiție.

Atmosferă plăcută, personal prietenos, doctori excelenți! Am fost multumit de tot! Ei lucrează pe conștiință, și nu pe cum să suge mai mulți bani de la pacient. Și prețurile pe care le au cele mai mici în oraș, inel de toate stomatologie și de a compara. Deci, că vă recomand fără o senzație de conștiință!

Vreau să-mi exprim recunoștința față de dentiștii clinicii "Denta Plus" - Natalia Anatolievna și Ekaterina Vladimirovna pentru atitudinea lor sensibilă și politicoasă față de pacienți. Personalul clinicii este întotdeauna binevoitor. După o înlăturare fără succes a dintelui în clinică, îi era frică de mult timp să meargă la tratament și proteză. La sfatul prietenilor, m-am înscris pentru o consultare. Au vorbit cu mine, au făcut poze, au oferit mai multe opțiuni pentru protetică și, cel mai important, după ce au consultat Natalia Anatolyevna. Data viitoare ›







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: