039 Produse pentru ingrijire bmw

Instrumente, chimie pentru îngrijire BMW

Am cumpărat chimie pentru îngrijirea mașinilor. Am folosit-o deja, foarte multumit.

- Curățitor pentru interior BMW Natural Care 83122159816 0,5l 9 $






Eficientă și în mod activ se dizolvă alcool grăsime Bio și puternic, agenți activi de suprafață de zahăr naturale repede și bine curățate textile părți moi ale scaunelor, covorașe, ext. suprafața acoperișului, pielea Alcantara, suprafețele mată și lucioase din plastic, precum și benzi decorative pictate împotriva murdăriei și a prafului.

BMW Natural Care Cleaner

- Cleaner pentru textile, piele / alcantara BMW 83192349847 1l 9 $
PH - instrument neatralnoe pentru curățarea suprafețelor textile, piele si Alcantara curata delicat fara a perturba impregnarea suprafețelor textile și protejează împotriva murdăriilor. Potrivit pentru suprafețele țesăturilor, alcantara și piele. La sfârșitul curățării pielii, se recomandă utilizarea unui produs de îngrijire a pielii BMW.







- Produse pentru îngrijirea părților din plastic ale salonului BMW 83192153217 1L 13 $
Emulsie pentru îngrijirea și curățarea profundă și recondiționarea părților din piele și cauciuc, de exemplu, tapițerie interioară și interioară, sigilii etc. Oferă mată mată, blox naturală și protejează suprafața de noile contaminanți și de iradierea UV pentru o perioadă lungă de timp. Cu parfumul de prospețime.

- Produse pentru îngrijirea pielii BMW 83192153216 1l 22 $
Produs fără silicon pentru îngrijirea profundă a pielii netede. Pielea devine din nou elastică, fermă, iar culoarea ei - proaspătă. De asemenea, potrivit pentru piele artificială sau alte suprafețe din plastic din interiorul mașinii.

Și am decis să încerc o pastilă pentru mașina de spălat parbriz.

- Curățător de sticlă pentru BMW 83122298201 (tabletă) 2 $
Ștergătorul concentrat de parbriz (fără antigel) este disponibil sub formă de tablete care pot fi dizolvate în rezervorul de spălare pentru a îmbunătăți performanțele de curățare. Un comprimat este calculat de la 1 la 4 litri de apă. Se dizolvă în lichidul fără îngheț, deci poate fi utilizat în timpul iernii și în vară.

Tablet, Cleaner de sticlă







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: