7 Zi lunară - rugăciune și conspirație - o țară de fantezie - împlinirea dorințelor

7 zile lunare - Rugăciune și conspirație

7 Ziua lunară - rugăciune și conspirație - o țară de fantezie - împlinirea dorințelor


A șaptea zi lunară este asociată cu magia verbală. Dar astăzi nu au cuvinte, ci sunete, au o putere specială. Tot ce se va spune astăzi se poate realiza cu ușurință și rămâne cu noi pentru o lungă perioadă de timp. Acest lucru se datorează faptului că în acea zi se activează schimbul de energie cu Cosmosul. Universul pare să se apropie și să prindă fiecare cuvânt al nostru. Prin urmare, în a 7-a zi lunară, toate metodele orale de abordare a lui Dumnezeu sunt bune - rugăciuni, conspirații, citirea textelor sacre. Desigur, aceste metode sunt puternice pe cont propriu și lucrează în orice zi, dar astăzi veți fi mult mai ușor de concentrat și puteți fi absolut sigur că vor fi acceptate cuvintele voastre.







Amintiți-vă că nu puteți merge la rugăciune și conspirație, la orice ritual magic, dacă aveți în sufletul vostru furie, ură și resentimente puternice. Mai întâi calmați-vă, eliberați-vă de aceste emoții, cereți iertare (vezi a 19-a zi lunară) și apoi rugați-vă pentru îmbunătățire în destinul vostru.

Cum ar trebui sfinții să se roage ca afacerile financiare să meargă bine

Rugăciunea - un instrument foarte puternic, se poate face cu adevarat minuni pentru a transforma imposibilul în posibil. Istoria creștinismului arată că, în situații diferite de ajutor la diferite sfinți. Fiecare sfânt a primit de la Domnul pentru lucrarea Lui în slava Sa, un anumit cadou. Te rogi de sfânt pentru vindecarea bolilor, altele - familie bunăstarea, sau acordarea de orice abilitate. Explicația poate fi găsită în viața sfântului: el însuși a suferit o boală sau de durere similare, sau alte am trecut prin ea pentru a scăpa de această boală. Cu cererea de a îmbunătăți situația lor financiară, a scăpa de lipsa de bani, la rândul său Sfântul Nicolae și Fecioara Maria (icoana „dătătoare de viață de primăvară“ și „Bucuria celor necajiti“ cu groshikami), și, dacă aveți nevoie de noroc în comerț și de afaceri, de apostolul Pavel. Cumpara o icoană a unuia dintre sfinți, așezați sau atârna într-un loc vizibil la domiciliu, și rugați-vă în fața ei.

Mai există un secret. Rugați-vă după toate zilele magiei verbale (4, 6, 7, 12). La urma urmei, este important să fim înzestrați cu Dumnezeu, iar o astfel de ajustare are loc numai cu rugăciune obișnuită. Rugaciunea de o singura data va fi auzita numai daca stăpâniți perfect concentrarea sau nu doriți nimic timp de o săptămână, cu excepția celor pentru care vă rugați.

Deci, întoarce-te la sfânt cu cererea ta, apoi citiți rugăciunea. Rugându-se în fața icoanei, amintiți-vă că icoana - nu este sfântul lui Dumnezeu, ci doar imaginea sa, deci nu trebuie să vă rugați o icoană, ci un sfânt care este descris pe ea. Nu voi conduce rugăciunile aici: sunt pline de cărți de rugăciune și de Internet. În plus, nu este necesar să se folosească rugăciuni oficiale. Rugăciunea în propriile cuvinte, plecând din inimă, nu se comportă nici mai rău, și poate chiar mai bine.

Parcele pentru avere

Conspirația este unul dintre cele mai vechi tipuri de magie. Conspirațiile au fost create în vremurile vechi de vrăjitori - oameni care posedă cunoștințe. În Rusia, conspirațiile erau una dintre cele mai comune metode de a scăpa de rele și de ghinion. Afirmațiile populare - fraze pozitive scurte - sunt o versiune modernă a conspirațiilor. Apropo, dacă preferați afirmații la parcele și rugăciuni, puteți să le dați deja în slujba astăzi (vezi a 12-a zi lunară).

Conspirația nu tolerează tratamentul neglijent. Puterea conspirației se bazează în mare parte pe combinația cuvintelor din care ea este compusă. Cuvântul greșit sau neglijarea acestei sau a acelei părți a ritului pot da un rezultat, exact opus așteptărilor. Prin urmare, atunci când faceți o conspirație, trebuie să respectați cu strictețe aceste reguli:

1. În timpul citirii complotului, gândurile dvs. ar trebui să fie îndreptate numai spre scopul dvs., adică creșterea veniturilor.

2. Citiți textul complotului, imaginați tot ceea ce se spune în text. Graficele sunt de obicei scrise într-un limbaj foarte luminos, imaginativ, care amintește de limba basmelor rusești. Este important să simțiți complotul, să îl legați de obiectivul dvs.

4. Încercați să vă aduceți cuvintele voastre din inimă.

Conspirația pentru o monedă № 1

Dig o gaura sub Aspen (Aspen este asociat cu fertilitatea, deoarece frunzele sale seamănă cu o monedă) în apropierea casei sale, pentru a pune o valoare nominală de monede de 5 și 50 de cenți, și a adormit la pământ, spune:

Dumnezeu este cu voi, sozhevo mea,

Creșteți un puieț, trăiți recolta.

Deoarece nu puteți mânca un șoarece,

Viermele nu exudă,

Deci, banii mei și nici banii.

În numele Tatălui, al Fiului și al Duhului Sfânt. Amin.







Conspirația pentru o monedă № 2

Puneți o monedă în valoare de 5 copeici, 50 de copeici sau 5 ruble pe palma mâinii și spuneți:

Cât de mult noroi în mlaștină, pește în apă,

atât de multă bogăție pentru mine.

Luna, creșteți-vă, și eu, servitorul lui Dumnezeu (nume)

Amin. Amin. Amin.

Puneți moneda în colțul camerei timp de 7 zile și apoi o cheltuiți. Ritul ar trebui să fie ținut de două ori mai mult în zilele magiei verbale.

Conspirația pentru o monedă № 3

Puneți o monedă în valoare de 5 copeici, 50 de copeici sau 5 ruble pe palma mâinii și spuneți:

Mă duc la târg pentru un comerciant,

Mă întorc cu un om bun.

Aduc acasă o comoară.

Da, Doamne, atât de mulți bani,

astfel încât nu a existat unde să o pună.

Purtați o monedă cu dvs. în portofel și o lună mai târziu, petreceți-o. Ritualul trebuie efectuat de două ori mai mult în timpul zilelor magice verbale.

Plot pentru cereale de grâu

Acest ritual necesită pregătire preliminară. Pe lună nouă, trebuie să cumpărați o pungă de cereale integrale de grâu (sau boabe de grâu pentru plantare) și o batică verde (grâul și culoarea verde înseamnă abundență). Graful trebuie să cumpere neapărat și nu poți cumpăra de la bărbați și nu poți să faci schimbări.

În a 7-a sau a 12-a zi lunară, răspândiți o batistă pe masă. În plus față de batistă, nu ar trebui să existe nimic pe masă. Desenați un cerc în jurul eșarfei de pe eșarfă și turnați grăunțele de grâu în cerc. Cu un deget fără nume al mâinii tale drepte, trageți o cruce pe grâu și spuneți:

Pe mare, pe ocean există o insulă.

Există pământ pe insulă.

Există Domnul Dumnezeu, Maica Domnului și Eu.

Mă apropii de ei mai aproape,

Le plec mai jos.

Mama lui Dumnezeu, ai trăit pe pământ,

pâinea în mâinile mele a luat,

pentru pâine am plătit bani,

ea purta bani în poșetă.

Fără bani, mâncarea nu va fi dată,

hainele nu sunt țesute,

lumânările din biserică nu vor fi vândute.

Dă-mi, Doamne,

câte boabe pe această eșarfă,

atât de mulți bani în portofel.

Îmi închid cuvintele, închid cazul.

Cheie, blocare, limbă.

Apoi, înfășurați grâul într-o eșarfă și ascundeți-vă într-un loc retras. Într-o săptămână, grâul poate fi turnat într-un borcan pentru cereale, să gătească din el și există cereale magice. Spălați batista: dacă decideți să reluați această ceremonie, o puteți folosi din nou. Dar ar trebui să fie cumpărat din nou de fiecare dată.

Conspirația pe geantă

Conspirația este citită pe geantă în fiecare dintre zilele magiei verbale (4, 6, 7 și 12).

Pe măsură ce sunt multe stele pe cer, în apă este suficientă apă, așa și portofelul meu, astfel încât sunt mulți bani și întotdeauna suficient. Amin.

Așa că banii sunt ușor de manevrat: ritualul slave pentru avere
Și există ritualuri care combină rugăciunea și conspirația. Ei au putere extraordinară! Iată unul dintre ei.

Pentru ritualul de care ai nevoie:

• icoane "Domnul Atotputernic", Preasfânta Maică a lui Dumnezeu "Bucuria tuturor celor care suferă" (cu mărunțișuri) sau "sursă de viață", "Îngerul păzitor";

• lumanarea bisericii ceara din sfeșnic;

• o nouă față de masă verde din in, sau din bumbac;

• vas (castron) cu miere;

• oală (castron) cu monede (5 monede în valoare de 5 sau 50 cenți);

1. Acoperiți masa cu o față de masă verde și așezați pictogramele pe un semicerc. Așezați o lumanare în centrul mesei. La marginea mesei, puneți un castron de apă, un castron de miere și un castron de monede. În colțul din dreapta de lângă masă, puneți geanta.

2. Stați în fața icoanelor și spuneți:

Domnul nostru Isus Hristos, Fiul lui Dumnezeu! Vino la mine, slujitor al lui Dumnezeu (nume), ajutor. Ajută-mă să conduc un ritual pentru ca banii să sosească, să rămână în mâinile tale și să se acumuleze într-o geantă.

Mângâierea Mamei Fecioarei Maria cu toată bucuria! Vino la mine, slujitor al lui Dumnezeu (nume), ajutor. Ajută-mă să conduc un ritual pentru ca banii să vină, să rămână la mâini și să se acumuleze într-o geantă.

Înger pazitor! Vino la mine, slujitor al lui Dumnezeu (nume), ajutor. Ajută-mă să conduc un ritual pentru ca banii să sosească, să rămână în mâinile tale și să se acumuleze într-o geantă.

3. Aprindeți lumânarea.

4. Citiți rugăciunea: „Tatăl nostru“ (1 ora), Sfânta Fecioară înaintea icoanei „Bucuria celor necajiti“ sau „Viața dătătoare de primăvară“ (1 ora), Îngerașul (1 ora).

Rugăciunea "Tatăl nostru"

Tatăl nostru, care ești în ceruri, sfințește-ți numele. Împărăția voastră vine; Voia ta se va face, ca în cer și pe pământ. Dați-ne în această zi pâinea noastră zilnică; Ne datorăm datoriile noastre, pe măsură ce iertăm debitorilor noștri; Și nu ne duce în ispită, ci ne izbăvește de rău. Tine este împărăția, puterea și slava pentru totdeauna. Amin.

Rugăciune la Preasfânta Theotokos înaintea icoanei "Bucurie a tuturor celor care suferă"
Regina mea este prețioasă, plină de speranță față de Theotokos, un prieten al scriitorului rău și ciudat, bucuria Joy, jignită de patronă! Priviți nenorocirea mea, vedeți durerea mea; ajută-mă, ca și cum m-aș hrăni neputincios, ca ciudat. Insultați greutatea mea, rezolvați-o, ca și cum ar fi o înșelătorie; Tu Imam nu inyya ajutor, dacă nu sau predstatelnitsy inyya, nici Mangaietorul bun, tokmo Tie, Bogomati, Tu da sohranishi Numele și pokryeshi pentru totdeauna. Amin.

Rugăciune la Preasfânta Teologie înaintea icoanei "Primăvara care dă viață"
Despre Sfânta Fecioară, Milostive Lady Lady Maica lui Dumnezeu, Izvorul Tamaduirii daruri pentru sănătatea sufletelor și trupurilor noastre ta și pentru mântuirea lumii tochaschi Tu a depus noi, aceeași recunoștință susche rog seriozitate Te-a da viață, Regina Preasfânt, roagă-te Fiului Tău și DATI nostru Dumnezeu ne- lăsând greșelile și fiecare suflet văduvit și mânie mila și confort, și de multe necazuri, suferințe și boli de eliberare. Podazhd, Lady, această casă și SIM lyudem pokrovenie (și lăcașul sfânt al acestei respectarea), orașul de conservare, țara noastră de la eliberare adversitate și garduri, atât de liniștit zde așteptați și viața, și în viitor Weeze să fie demn să te văd avocatul nostru, în gloria împărăției Fiului tău și Dumnezeul nostru. Pentru el să fie slava și puterea împreună cu Tatăl și cu Duhul Sfânt, în vecii vecilor. Amin.

Rugăciunea Îngerului Păzitor

Îngerul lui Hristos, pazitorul meu cel sfânt și patron al sufletului și corpul meu, toate mi pare rău, Elika dneshny păcătuit în timpul zilei, și prin vicleșug vsyakago protivnago mi inamic mă dă, dar pe mijlocul Gres era mîniat cu Dumnezeul meu; dar molia pentru mine, un păcătos și slujitor nevrednic, demn Tu da, pe mine vă va arăta bunătate și milă Vsesvyatyya Treime și Maica Domnului meu Iisus Hristos și toți sfinții. Amin.

5. Lubrifiați-vă mâinile cu miere și le pui într-un castron cu monede. Este necesar ca toate monedele să fie blocate în mâini. Ridicați-vă mâinile peste castron și citiți de 40 de ori conspirația:

Pe măsură ce mierea se lipeste de mână,

Deci, lipiți de bani

Ca un roi de roi de albine,

Din uterul se multiplică,

Deci, în portofelul meu

În aprovizionare se culcă.

Pentru mine amen.

Cuvântul meu este amen.

Amin. Amin. Amin.

6. Puneți-vă mâinile într-un castron de apă și spălați-le de la monede și miere.

7. Așteptați ca lumânarea să ardă și mulțumiți lui Dumnezeu și sfinților pe care i-ați adresat (cu propriile voastre cuvinte).

8. Luați monedele din castron și puneți-le în jurul pungii. Ei ar trebui să mintă așa pentru o săptămână, apoi pot fi cheltuiți.

9. Puneți icoanele într-un loc proeminent în cameră și plasați unul lângă celălalt o față de masă bine pliată.

10. Ritul se desfășoară în fiecare zi a 7-a sau a 12-a.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: