2019 Articole de la miralinx, indiferent dacă forumul este despre marketing pe Internet

Doar că nu ați specificat-o, dar este ca prima modalitate de a promova cererile de frecvență redusă, care îmi vine în minte.

În acest caz, IMHO, dacă nu aveți întrebări LF în topul 1 (și multe), atunci Th motorul de căutare ar trebui să împingă HF în topuri.







Daca imprimati multe interogari LF in varf, aceasta va va permite sa obtineti un punct de sprijin de ani de zile, IMHO, pentru ca si eu cred ca vine schimbari mari si in 5 ani totul va fi diferit.

Lansez site-ul shellac și vreau să fie în topul 1 pentru un număr mare de solicitări de LF în 1 an și pentru toate cererile de mijloc în 2 ani și pentru toate solicitările HF în 3 ani. După aceasta, după cum o înțeleg, va apărea pentru următorii 27 de ani (durata proiectului pe care mi-am planificat-o). Dacă am un termen de proiect de 30 de ani, atunci IMHO 3 ani pentru ocuparea primului loc pentru 4 000 de chei este o perioadă acceptabilă.

Cât timp promovezi site-ul? Site-ul tau dupa 5 ani si mi-ar fi 0 luni, asa ca am o astfel de traiectorie, dar o poti avea invers - prost in 1 an Vreau ca toate cheile (LF, MF, HF) sa fie in top si asta e.

De ce)) Puteți colecta traficul pe LF, nu foarte competitiv MF. Dar această abordare nu este cu siguranță potrivită pentru toate subiectele, și nu pentru toți webmasterii. Este mai bine să cumpărați câteva linkuri și să obțineți rapid un profit decât aburit pentru o lungă perioadă de timp.

Și legăturile sunt acum cele mai sigure, plus efectul? Înțeleg că sapa și așa mai departe, în general, inspiră tămâie. Fie gogetul, fie lumea, sau altceva.






Și, apropo, nimeni nu știe, link-uri de la social. rețelele au vreun efect asupra clasamentului sau este un factor lipsit de importanță? Vreau sa spun SEO. Așa că am făcut-o pe Akki în toate socurile majore. rețele și de a scrie informații reale despre magazin pentru clienți, dar este interesant, afectează cumva poziția SEO? Sunt interesat de dragul curiozității

Doar că nu ați specificat-o, dar este ca prima modalitate de a promova cererile de frecvență redusă, care îmi vine în minte.

În acest caz, IMHO, dacă nu aveți întrebări LF în topul 1 (și multe), atunci Th motorul de căutare ar trebui să împingă HF în topuri.

Daca imprimati multe interogari LF in varf, aceasta va va permite sa obtineti un punct de sprijin de ani de zile, IMHO, pentru ca si eu cred ca vine schimbari mari si in 5 ani totul va fi diferit.

Lansez site-ul shellac și vreau să fie în topul 1 pentru un număr mare de solicitări de LF în 1 an și pentru toate cererile de mijloc în 2 ani și pentru toate solicitările HF în 3 ani. După aceasta, după cum o înțeleg, va apărea pentru următorii 27 de ani (durata proiectului pe care mi-am planificat-o). Dacă am un termen de proiect de 30 de ani, atunci IMHO 3 ani pentru ocuparea primului loc pentru 4000 de chei este o perioadă acceptabilă.

Cât timp promovezi site-ul? Site-ul tau dupa 5 ani si mi-ar fi 0 luni, asa ca am o astfel de traiectorie, dar o poti avea invers - prost in 1 an Vreau ca toate cheile (LF, MF, HF) sa fie in top si asta e.


Ei bine, nu toate HF și MF, dar anul de muncă este absolut hotărât să dea un rezultat concret

Și legăturile sunt acum cele mai sigure, plus efectul? Înțeleg că sapa și așa mai departe, la tămâie, respiră. Fie gogetul, fie lumea, sau altceva.
Și, apropo, nimeni nu știe, link-uri de la social. rețelele au vreun efect asupra clasamentului sau este un factor lipsit de importanță? Vreau sa spun SEO. Așa că am făcut-o pe Akki în toate socurile majore. rețele și de a scrie informații reale despre magazin pentru clienți, dar este interesant, afectează cumva poziția SEO? Sunt interesat de dragul curiozității


Ei bine, toate cheile, dar un an de lucru este complet determinat ar trebui să dea un rezultat concret
bineînțeles în limitele

Nu am vrut să spun asta. Site-ul dvs. este de 5 ani. Puteți vindeca doar legături bune în tone. Doar scrieți 300 de linkuri pe lună))) (Puteți, colegii.)







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: