12 Buton al noului buton de priori de pe vaza 2114 încuietori de curea

Îmi cer scuze că nu scriu de multe ori, și a început să lucreze, am venit acasă foarte târziu, dar încă încerca să actualizeze cât mai des posibil tot ceea ce fac în treacăt din cauza zilei.







- și așa, am rupt dispozitivul de fixare a curelei pentru pasageri, iar a mea nu era în cea mai bună formă. M-am dus la piață și am cumpărat noi fixative. instalarea nu este dificilă, cred că toată lumea va fi în măsură să dau seama cum să le instalați.


vechi crăpat în fotografia de mai sus)


Noile încuietori de pe fotografia de mai sus.

- În plus, un pic ca piața am văzut un mâner la hub-uri de la priorii noului eșantion. deoarece deja am șters, am amintit că unii au pus acest pix, au decis să cumpere, încercați. și atunci când i-am îmbrăcat era foarte înaltă, ca un clasic. a mers imediat să caute ceea ce fac oamenii cu el și cum îl conduc. se întoarce în interiorul fișierului, că ar fi mai bine să stai jos. pe care l-am făcut după aceea. el a risipit cât a putut. stabilită. Ziua s-a rostogolit. Totuși, ceva nu este atât de înalt. a decis să meargă după cum urmează. Am scurtat mânerul mânerului cu un bulgar. centimetru până la 3.







îmbrăcat, încercat, sa ridicat perfect. ca regulă, ca și cum toată viața mea ar fi fost acolo. rezultatul este foarte mulțumit.


fotografiați mânerele cutiei de viteze de pe fotografia de mai sus.


Vedere generală cu detalii noi pe fotografia de mai sus.

PRETUL ÎNTREBĂRII:
laturi 450р
cutie de viteze 250r

+ NOI FOTOGRAFII CARE L-au promovat un cuplu de săptămâni înapoi







Trimiteți-le prietenilor: