10 Stele care au ras

De dragul artei, actrițele sunt gata pentru orice, chiar își pierd buclele frumoase. Metro a făcut o selecție de stele care și-au donat părul. De exemplu, Maria Kozhevnikova va juca unul dintre principalele roluri în drama celui de-al Doilea Război Mondial. Pentru aceasta, ea a fost de acord cu o tunsoare foarte scurtă.







4. Demi Moore. Pentru rolul din filmul "Soldierul lui Jane", actrita a decis, de asemenea, să-i ia rămas bun părului. Și nu în zadar, rolul din această imagine a adus actrița un succes imens. Demi a jucat o femeie care depășește toate dificultățile de a fi în forțe speciale. Apropo, aceasta nu este singura victimă a actriței. De dragul rolului din filmul "Striptease" a căzut sub cuțitul unui chirurg plastic și a pompat excesul de grăsime din spate, coapse și burtă și, de asemenea, a schimbat forma sânului.

5. Charlize Theron. Steaua a decis să țină pasul cu colegii ei și a îndrăznit să-și taie părul pentru rolul principal al femininului în filmul de acțiune "Mad Max: The Road of Fury". "Când am citit scenariul" Mad Max ", mi-am dat seama că nu mai aveam încă un astfel de personaj", a spus Charlize într-un interviu. a ras capul pentru filmul "Mad.







6. Amber Rose. Aproape "sub" capul ras, cu culoarea mereu în schimbare a părului actritei americane americane, a modelului de modă și a artistului - stil propriu și recunoscut. Ea este, de asemenea, cunoscută pentru diverse articole de îmbrăcăminte pentru blănuri, pentru care ea a fost adesea atacată de organizațiile de protecție a animalelor.

7. Anne Hathaway. Și-a sacrificat părul pentru filmarea lui Les Miserables. Cu toate acestea, spre deosebire de alte celebrități, nu a putut să se recupereze pentru mult timp după ce sa despărțit de încuietori. Potrivit povestii, Anne joacă o femeie nefericită forțată să se angajeze în prostituție pentru a asigura existența fiicei ei.

10. Natalie Portman. Această actriță a devenit, de asemenea, o victimă a artei. De dragul rolului din filmul "V este Vendetta", ea a ras și cu chelie. La Festivalul de la Cannes, Portman a apărut cu o perie ușoară pe capul ras. În opinia ei, acest lucru este destul de bun, deoarece și-a tăiat părul căprui lung pentru un motiv și de dragul rolului unui luptător pentru drepturile omului.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: