10 lucruri pe care ar trebui să le știi despre Taylor Lottner - o

10 lucruri pe care ar trebui să le știi despre Taylor Lottner - o

La vampirul Edward Cullen are un rival - varcolacul Jacob Black, dar în spatele scenei P-Pattts trebuie să fie prea atent. Iată 10 lucruri pe care ar trebui să le știi despre acest tip fierbinte - Taylor Lautner de 17 ani ...







Deci cine este tipul ăsta?

1. Este un tip inteligent care vorbește 2 limbi.
În New Moon, Jacob spune Bella în spaniolă, și, uneori, chiar și limba Kviletov - limba tribului indian american căreia îi aparține. El spune. „Am făcut vorbesc un pic kviletski când a încercat să sărute pe Bella în bucătărie, dar eu nu vă spun ce am spus. Vă voi lăsa să ghiciți. Dar a fost foarte cool. În lume există doar 4 persoane care vorbesc cu adevărat limba Quileotes și am reușit să vorbesc cu una dintre aceste doamne. A fost foarte interesant.







7. Îi este frică de R-Patts.

Robert Pattinson a remarcat că sa simțit jalnic în comparație cu Taylor, când avea nevoie să se dezbrace în timpul filmărilor. Robert dezvăluie torsul la sfârșitul New Moon, dar în vârstă de 23 de ani, a spus corpul său nu a putut sta nici o comparație cu corpul Lautner, care a adăugat la cei 30 de livre de mușchi pentru a juca vârcolac Jacob Black. "Este într-adevăr jenant, mai ales faptul că Taylor are 14 mărimi de haine", spune Pattinson.

8. Acum sunt dinți!
Învățând la școală, Taylor a câștigat premiul pentru "Cel mai bun zâmbet". Și când a fost recent spectacol Tyra Banks, Tyra - el însuși proprietarul sidefie zâmbet - el a spus că a avut dinți“mai bine că a văzut vreodată, de când spectacolul a fost de 50 Cent». Aici, așa.

9. Lăsați lupii ...
Taylor are un câine, dar nu un husky sau altul asemănător lupilor. E un băiețel malț, destul de mic, pe care-l poți numi Roxy.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: