10 Fapte puțin cunoscute din viața lui Marilyn Monroe, un portret, revista este ok!

Astăzi, Merlin Monroe ar fi putut împlini vârsta de 90 de ani, dar divasul a murit de mult. Știe aproape toată lumea, dar foarte puțini oameni știu că era o persoană foarte nesigură și notorie. În ziua de naștere a frumuseții blond, vă sugerăm să învățați mai mult despre ea și, poate, să vă uitați la ea puțin diferit.







1. Marilyn Monroe sa născut în 1926, dar este încă o icoană a frumuseții și a feminității. Și foarte puțini oameni știu că viața ei era departe de a fi cât de lipsită de griji.

2. Marilyn Monroe se temea că audiența ar considera-o "un mic furios", așa că a fost intens angajată în diferite studiouri de actorie.

3. Aproape toată moștenirea lui Marilyn Monroe a fost lăsată moștenită unui prieten apropiat al lui Lee Strasberg. "Cred că Lee mi-a schimbat viața mai mult decât orice altă persoană", a scris diva în jurnalul ei.

10 Fapte puțin cunoscute din viața lui Marilyn Monroe, un portret, revista este ok!

4. În ciuda faptului că Marilyn Monroe este considerat un simbol al sexului, ea a mărturisit în jurnalele sale: "Am fost întotdeauna foarte strâns fizic. Întotdeauna am fost sigur că ceva nu era în regulă cu mine.

5. În plus, actrița, care a fost și rămâne un exemplu de urmat pentru mulți, sa întâlnit, sa întâlnit, a comunicat, a fost foarte închisă și de fapt sa temut de oameni. În plus, ea era căsătorită de trei ori, dar de fiecare dată îi era frică să meargă sub culoar. "Întotdeauna mi-a fost frică să fiu soția cuiva, pentru că viața ma învățat că nimeni nu-i poate iubi pe celălalt până la sfârșit".







6. Pentru a deveni soția celei de-a treia soții, Marilyn Monroe a acceptat iudaismul. Era foarte îndrăgită de Arthur Miller și avea încredere în el însuși. A fost trădarea lui care ia subminat complet credința în oameni. Dar diva avea o prezență de nenorocire. I se părea că în viața ei totul devenise prea perfect, pentru că nu exista niciodată în viață. Pentru psihologul ei a mărturisit: "Nu mă pot obișnui cu ideea că mă iubește. Încă mai aștept să se termine acest lucru.

10 Fapte puțin cunoscute din viața lui Marilyn Monroe, un portret, revista este ok!
Merlin Monroe și Arthur Miller

7. Se pare că Marilyn a trebuit să se îmbătoste în dragoste masculină, dar se simțea întotdeauna singură. În jurnalul ei, ea a scris:“... prima mea sentiment nu a fost furie - sentiment destul de tăcut, care mi-a dat, și durerea pe care sa prăbușit o formă ideală de dragoste adevărată. Primul meu impuls a fost umilința completă, despărțirea de om (din toate aceste gânduri mâinile mele tremură acum) ".

10 Fapte puțin cunoscute din viața lui Marilyn Monroe, un portret, revista este ok!

9. Înainte de a deveni actriță, în timpul celui de-al doilea război mondial, Marilyn a lucrat la o fabrică de avioane - a verificat disponibilitatea parașutelor. Acolo a fost observată de fotograful care căuta "fețe proaspete".

10. Marilyn Monroe nu a fost niciodată subțire. Dar mânca foarte puțin. Actrita putea sta toată ziua pe un suc de portocale, dar totuși nu avea fragilitate.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: