7 Feedback privind serviciul stomatologic la adresa Novosibirsk, strada Heroes of Labor, 4

Pentru o fiică de 4 ani, niciodată nu aveau probleme cu un dinți. Au curățat în mod regulat, dar recent am observat că sa format o gaură pe zubicul ei. Am hotărât că trebuie urgent să mergem la medicul dentist, dar din moment ce stau acasă cu un copil mic, nu pot merge la o policlinică normală într-o zi lucrătoare. Înseși mi-e frică de stomatologi și nu ar fi de dorit să speriați imediat copilul. Alegerea a căzut pe rețeaua de clinici "Dental-Service" este departamentul pentru copii. Am scris în ziua liberă și am făcut o verificare. În clinica am fost primite cu amabilitate. Data viitoare ›







Un serviciu bun, medicii sunt cu toții cu experiență, știu ce să fac. Dar când au luat o sumă ordonată, data viitoare am făcut-o într-o altă clinică și n-am regretat, dar e mai ieftină și mai sigură. Și dacă nu-ți salvezi dinții, atunci tu, vei face totul la cel mai înalt nivel!

În serviciul dentar am tratat dinții din când în când și am curățat dinții, am fost în mai mulți medici la clinica orașului și la Akademgorodok. Tratamentul este fericit! Prima dată când am mers la curățare pentru a vedea medicul Vinya E. S. acum mă duc la curățenie numai pentru ea! Mi-a schimbat radical atitudinea față de această procedură, înainte de a fi întotdeauna rănită în timpul curățării, iar după ce guma a fost bolnavă și de câteva zile, buzele mele au fost smulse. Nu a mers la curățenie. Am crezut că ar trebui să fie așa. Dar Elena Sergheevna face foarte atent, așa că am încă o purjare. Data viitoare ›

Cu ceva timp în urmă, am eliminat dintele de înțelepciune aici. La munca medicilor nu am nici o plângere. Am venit de două ori. Pentru prima dată - pentru a rupe un dinte, a doua oară când am fost îngrozită că rana nu este întârziată și în aceeași zi a venit pentru consultare de a avea un alt medic, care ma mângâiat și a lăudat vigilența +), dar nu e vorba de asta. Până când am scos un dinte, am fost de așteptare pentru matusa mea. Când am ieșit de la doctor, ea a fost mai palidă decât mine. Problema este că vă arătați în sala de așteptare. Îți sugerez să te gândești la asta. Data viitoare ›

Cum am fost vindecat în serviciul stomatologic. M-am dus la serviciul dentar pentru a pune coroana pe dintele de mestecat de pe jos. A fost relatat cu un știft, canalele moarte au fost tratate în altă parte. Dintele nu era bolnav, dintele în sine era înalt, totul era bine înainte de a merge la serviciul dentar. Am făcut o fotografie, doctorul sa uitat, și a spus că dintele ar trebui să fie re-tratat, toate canalele și apoi a pus coroana. Sa inceput sa-l vada la bor 2 ore, gura mea a fost intinsa atat de larg incat aproape ca l-am rupt, este a mea. Data viitoare ›

Scanarea CT a nasului pentru lora. O imagine cu un disc a fost dată fără o descriere / concluzie. Drive pe calculatorul meu medic-otolaringolog nu a fost deschisă. ((A trebuit să aduc laptop-ul meu. Potrivit Lore, sinusuri CT pe dispozitivul Orthophos XG 3D (Sirona Dental) puține informații. Și este mai scump decât MSCT. MSCT este mai bine să facă.







Există o mică afirmație la un asistent de laborator pentru raze X. În primul rând, discul promis pe site-ul cu un instantaneu tomografic nu am primit, și informații despre această posibilitate, desigur, de asemenea. Dar dintr-un motiv, la urma urmei, au cerut să aștepte 10 minute până când imaginea era gata, după care nimeni nu a venit la mine. De asemenea, nu se poate observa o lipsă de tactură din partea radiologului. Sper că această situație este o excepție, nu o regulă.

Cum am fost vindecat în serviciul stomatologic. M-am dus la serviciul dentar pentru a pune coroana pe dintele de mestecat de pe jos. A fost relatat cu un știft, canalele moarte au fost tratate în altă parte. Dintele nu era bolnav, dintele în sine era mare, totul era bine înainte de a merge la serviciul dentar. Am făcut o fotografie, doctorul sa uitat, și a spus că dintele ar trebui să fie re-tratat, toate canalele și apoi a pus coroana. Sa inceput sa-l vada la bor 2 ore, gura mea a fost intinsa atat de larg incat aproape ca l-am rupt, este al meu. Data viitoare ›

Pentru o fiică de 4 ani, niciodată nu aveau probleme cu un dinți. Au curățat în mod regulat, dar recent am observat că sa format o gaură pe zubicul ei. Am hotărât că trebuie urgent să mergem la medicul dentist, dar din moment ce stau acasă cu un copil mic, nu pot merge la o policlinică normală într-o zi lucrătoare. Înseși mi-e frică de stomatologi și nu ar fi de dorit să speriați imediat copilul. Alegerea a căzut pe rețeaua de clinici "Dental-Service" este departamentul pentru copii. Am scris în ziua liberă și am făcut o verificare. În clinica am fost primite cu amabilitate. Data viitoare ›

Un serviciu bun, medicii sunt cu toții cu experiență, știu ce să fac. Dar când au luat o sumă ordonată, data viitoare am făcut-o într-o altă clinică și n-am regretat, dar e mai ieftină și mai sigură. Și dacă nu-ți salvezi dinții, atunci tu, vei face totul la cel mai înalt nivel!

În serviciul dentar am tratat dinții din când în când și am curățat dinții, am fost în mai mulți medici la clinica orașului și la Akademgorodok. Tratamentul este fericit! Prima dată când am mers la curățare pentru a vedea medicul Vinya E. S. acum mă duc la curățenie numai pentru ea! Mi-a schimbat radical atitudinea față de această procedură, înainte de a fi întotdeauna rănită în timpul curățării, iar după ce guma a fost bolnavă și de câteva zile, buzele mele au fost smulse. Nu a mers la curățenie. Am crezut că ar trebui să fie așa. Dar Elena Sergheevna face foarte atent, așa că am încă o purjare. Data viitoare ›

Scanarea CT a nasului pentru lora. O imagine cu un disc a fost dată fără o descriere / concluzie. Drive pe calculatorul meu medic-otolaringolog nu a fost deschisă. ((A trebuit să aduc laptop-ul meu. Potrivit Lore, sinusuri CT pe dispozitivul Orthophos XG 3D (Sirona Dental) puține informații. Și este mai scump decât MSCT. MSCT este mai bine să facă.

Există o mică afirmație la un asistent de laborator pentru raze X. În primul rând, discul promis pe site-ul cu un instantaneu tomografic nu am primit, și informații despre această posibilitate, desigur, de asemenea. Dar dintr-un motiv, la urma urmei, au cerut să aștepte 10 minute până când imaginea era gata, după care nimeni nu a venit la mine. De asemenea, nu se poate observa o lipsă de tactură din partea radiologului. Sper că această situație este o excepție, nu o regulă.

Cu ceva timp în urmă, am eliminat dintele de înțelepciune aici. La munca medicilor nu am nici o plângere. Am venit de două ori. Pentru prima dată - pentru a rupe un dinte, a doua oară când am fost îngrozită că rana nu este întârziată și în aceeași zi a venit pentru consultare de a avea un alt medic, care ma mângâiat și a lăudat vigilența +), dar nu e vorba de asta. Până când am scos un dinte, am fost de așteptare pentru matusa mea. Când am ieșit de la doctor, era mai palidă decât am fost. Problema este că vă arătați în sala de așteptare. Îți sugerez să te gândești la asta. Data viitoare ›







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: