5 locuri neobișnuite pentru o nuntă de ieșire la Kiev

De ce să alegeți doar un restaurant bun sau un club de țară, dacă puteți găsi o locație unică? Fondatorul agenției de evenimente Anna Bouguera oferă parole și apariții exclusiv pentru elle.ua







Îmi plac locurile neobișnuite și cuplurile curajoase care doresc ceva, "ce altceva nu a fost." Câteodată știu deja unde vor sărbători nunta și uneori tema este stabilită și mergem împreună pentru a găsi locul magic. Se inspiră, nu există niciodată un plan preliminar sau un șablon al celebrării, totul este atât de individual, încât la prima întâlnire vorbim despre totul: de la istoria întâlnirii până la hobby-urile și filmele preferate. Este foarte aproape și face procesul de pregătire ușor.

LUMEA DE LAVENDER

5 locuri neobișnuite pentru o nuntă de ieșire la Kiev

Am ales un loc în pădure cu o cabană confortabilă din lemn, departe de zgomot și praf de oraș. Conceptul este simplu - un confort familial. Multe materiale naturale, o masă comună sub coroanele copacilor, peste care erau atârnate candelabrele de epocă. Acest lucru a creat o atmosferă chiar puțin mistică. Otomani otomani, hamace pentru relaxare, precum și jocuri de badminton și active ca petrecere a timpului liber. Seara, în pădurea răcoroasă, oaspeții au fost încălziți de covoare și un film plin de suflet "Where Dreams Lead". Această atenție la detalii a creat o atmosferă ușoară și caldă.

5 locuri neobișnuite pentru o nuntă de ieșire la Kiev

VINTAGE GARDEN

5 locuri neobișnuite pentru o nuntă de ieșire la Kiev

Oh. Am visat să țin o nuntă în această seră timp de doi ani! Și, după cum știți, dacă vroiai pur și simplu ... și cuplul meu magic a fost găsit. Locul nu a fost absolut adaptat la orice eveniment. Nici apă, electricitate și un acoperiș care nu ar fi putut fi salvat în caz de ploaie, iar vremea era foarte capricioasă în acel moment. Dar nu au existat opțiuni, mireasa era îndrăgostită de acest loc și noi în idee.

Tema nunții este păsările, iar sera a devenit un simbol al Grădinii Edenului pentru iubiți. Seră animată cu o abundență de verdeață și aromă de flori decorate cu păsări. Țesăturile crăpate se înălțau în aer peste mese. Și povestea sa reînviat. Din această atmosferă incredibilă și senzuală, cuplul a strigat totul, chiar fotograful nostru. Una dintre cele mai fascinante nunti, intr-un cuvant, este magica.

5 locuri neobișnuite pentru o nuntă de ieșire la Kiev
5 locuri neobișnuite pentru o nuntă de ieșire la Kiev







SKY WEDDING

5 locuri neobișnuite pentru o nuntă de ieșire la Kiev

Nunta a avut loc într-un hangar al avionului în jurul celei mai reale avioane. Locul este foarte neobișnuit. Stilul aspră al hangarului, combinat cu figurile geometrice ale decorului, și cu albastrele expoziții care atârnau deasupra capetelor, au creat atmosfera unui cer de noapte. Totul este foarte simbolic, așa cum cuplul sa întâlnit în timpul zborului, și au ajuns, de asemenea, în avion pentru ceremonia lor.

5 locuri neobișnuite pentru o nuntă de ieșire la Kiev
5 locuri neobișnuite pentru o nuntă de ieșire la Kiev

GREEN INDUSTRIAL și Star Wars

5 locuri neobișnuite pentru o nuntă de ieșire la Kiev

Locul în stilul mansardă plăcută că îl puteți umple cu orice, creați o varietate de variații asupra subiectului. Aici am făcut două nunți: nunta Green Industrial și nunta Star Wars.

În prima variantă, umplutura era naturală și naturală, o mulțime de verdeață și lumină pâlpâitoare. Pentru atmosfera potrivită am folosit o lumină caldă silențioasă, care a fost obținută datorită a 200 de lumanari de mână lucrate manual! A fost o combinație între oraș și natură, armonie de forme clare și materiale respirabile.

5 locuri neobișnuite pentru o nuntă de ieșire la Kiev
5 locuri neobișnuite pentru o nuntă de ieșire la Kiev

În același studio, am făcut nunta Star Star. Locul de vacanță a fost decis să fie transformat într-o navă spațială. Proiectorul umplea întreaga cameră cu peisaje cosmice, planetele pluteau deasupra capetelor și picioarele lor plutea în constelații. Culorile cosmice adânci și reci au scufundat spațiul într-o altă realitate. Mesele au decorat compoziții de la stele strălucitoare. O surpriză minunată pentru toți și un cadou pentru mirele era o piñata sub forma Steaua Morții. Distrugându-l, mirele a luat la revedere la viața lui de burlac.

5 locuri neobișnuite pentru o nuntă de ieșire la Kiev
5 locuri neobișnuite pentru o nuntă de ieșire la Kiev
5 locuri neobișnuite pentru o nuntă de ieșire la Kiev

NUNȚA BOHEMIANĂ

5 locuri neobișnuite pentru o nuntă de ieșire la Kiev

Un câmp de aur și zgomotul elicelor. Scară de culori - culori calde: aur, nisip, turcoaz. Voiam să subliniez senzația zborului cu toate detaliile. De aceea, ei au folosit toată lumina, aerisită. Bilele de biciclete erau atârnate deasupra meselor, avionul și penele de hârtie se învârteau de pe ele pe fire. Casa de bucătărie a fost decorată cu capcane de vis de casă, multe panglici și pene diferite. Cabine din lemn din lemn, mușchi, oaze mici cu animale miniaturale, rătăcite între ochelari, lumânări și buchete, împodobesc masa - niște lumi mici.

5 locuri neobișnuite pentru o nuntă de ieșire la Kiev

Atunci când alegeți locația și tema generală a nunții, ascultați întotdeauna numai vocea interioară. Aproape totul poate fi implementat. La început, pentru tine, ideile care ți-au venit în minte pot părea nebune ... Dar cine ți-a spus asta? Personal nu am auzit nimic.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: